Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Flaszki czyli gierki ;)

560 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 13:21, Furrbacca napisał:

Tak z ciekawości zapytam (Sol uciekła jak zadałem to pytanie, więc zapytam Ciebie).
Jaki jest docelowy target flaszek...?


Grupa docelowa to każdy, kto ma ochotę pograć w fajne gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:00, Furrbacca napisał:

No popatrz, mnie też nie bawią. Znacznej większości wypowiadających się tutaj osób również
nie. Więc po cholerę one tutaj są? (nie, nie musisz mnie uświadamiać, doskonale wiem
:/)


Może bawią innych? Dlaczego miałoby ich nie być? Każdy gra w to, co lubi - jeden w RTS inny FPS a inny męczy Strip Pokera. I co w tym złego? Czy to, że ja za ChRL nie wybiorę się na Harrego Pottera oznacza, że mają go zdjąć z ekranów kin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:33, Darkstar181 napisał:

Co do tematu :

Moglibyście dodać jakąś opcję, aby użytkownik forum sam mógł wrzucić/prosić o wrzucenie
gier na portal ? Znam parę naprawdę niezłych (na pewno lepszych niż te w dziale "gry
akcji" ), no ale dopóki takowej opcji nie będzie, nie będę się afiszował.


Póki co, możesz wysłać na ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę taką sytucję:
- Synku, w co grasz?
- na gram.pl w gry erotyczne
- tylko nie graj z długo
Nie wiem, może ty tak w domu masz, ale żaden normalny rodzic nie pozwala swojemu dziecku na takie rzeczy (nawet w małych ilościach). Widzę też, że masz specyficzne poczucie humoru, że moje posty Cię bawią. Oczywiście, każdy widział nagą kobietę, ale to nie znaczy, że można cały czas to robic. Ogólnie cały twój post był beczką śmiechu.

Rusell=> A ty się jak czyjesz? Chyba nie najlepiej, bo nie umiesz zauważyc sarkazmu i kontekstu tego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 15:07, Radykał napisał:

Dlatego te gry znajdują się w kategorii "dla dorosłych". Siedmioletnia dziewczynka chyba
nie jest dorosła? :)


* Rzut okna na stronę główną flaszek*
"Tatusiu, dlaczego ta pani na obrazku ma związane ręce i krzyczy?"
Doskonałe zabezpieczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:07, Radykał napisał:

Furrbacca
Być może większości wypowiadających się w tym temacie użytkowników takie gry rzeczywiście
nie bawią, ale większości grających - tak. Zobacz sobie na TOP5.


Przypomniała mi się sytuacja jak w mojej szkole któryś z gimnazjalistów przyniósł prezerwatywę. Był strasznie popularny na przerwie z tego powodu.
Nie wiem czemu mi się to przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:08, Laid back napisał:

Grupa docelowa to każdy, kto ma ochotę pograć w fajne gierki


Więc po co są tam gry erotyczne, jeśli kolejna osoba mówi, że to są denne gry, a nie fajne?
Przepraszam bardzo, ale widzę tu pewną niekonsekwencję związaną z założoną grupą docelową i ostatecznym wizerunkiem serwisu... :/
BTW - na skrzynce macie mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:13, Mac Cry napisał:

Nie wiem, może ty tak w domu masz, ale żaden normalny rodzic nie pozwala swojemu dziecku
na takie rzeczy (nawet w małych ilościach)


I z reguły nie potrafi uzasadnić takiego zakazu poza niemrawym "bo to nie dla dzieci"...

Dnia 01.07.2008 o 15:13, Mac Cry napisał:

Oczywiście, każdy widział nagą kobietę, ale to nie znaczy, że można cały czas to robic.


Wiadomo - zbyt długie wystawienie na widok nagich piersi prowadzi do niewydolności nerek i zeza rozbieżnego. Litości...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:17, Furrbacca napisał:

Więc po co są tam gry erotyczne, jeśli kolejna osoba mówi, że to są denne gry, a nie
fajne?


Spójrz na ilość osób, które wypowiedziały się w tym temacie i porównaj to z ilością użytkowników serwisu. A jeszcze lepiej - spójrz na TOP 5.

Kryterium powinno być wykonanie gry, a nie jej tematyka (chyba, że jest faktycznie ekstremalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:17, Lord Avatar napisał:

Wiadomo - zbyt długie wystawienie na widok nagich piersi prowadzi do niewydolności nerek
i zeza rozbieżnego. Litości...


O tak, a Ty jesteś wielkim psychologiem, ekspertem w sprawie zmian psychiki dojrzewającej młodzieży. Litości...

Dnia 01.07.2008 o 15:17, Lord Avatar napisał:

Kryterium powinno być wykonanie gry, a nie jej tematyka (chyba, że jest faktycznie ekstremalna).


To powiedz mi, które z gier w zakładce dla dorosłych są warte uwagi, bardzo ciekawe, godne zagrania i przejścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:06, Lord Avatar napisał:

> A to, że nie jesteście żadną strażą moralną, to nie znaczy, że musicie byc kusicielami.

A dlaczego nie? Poza tym to nie kuszenie tylko racjonalne podejście do sprawy. Gra jak
każda inna. Moralność to kwestia absolutnie względna. No i podaj choć jeden racjonalny
powód dla którego nastolatek nie miałby obejrzeć orgazmu na ekranie monitora. Hmm?

Pewnie, memory, puzzle i takie tam to normalne gry. Jednak tu chodzi o ich treśc. W sumie co mnie to, że ktoś sobie to obejrzy. Niech się napala, ale czy to musi byc na gramie? Jak ktoś bardzo chce, to niech wejdzie na specjalne na to stronki.

Dnia 01.07.2008 o 15:06, Lord Avatar napisał:

Pachnie mi to ekstremalną prawicą i zatęchłą quasi-religijną poprawnością.

Po prostu nie mam aż tak zjechanego sumienia jak niektórzy. To raczej naturalne, że mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:22, TYHE napisał:

Moze juz niebawem prezerwatywy za wPLN? ;)


Może nawet jak się napisze że nagły wypadek to będzie wysyłka gratis i dostarczą w ciągu 24 h. Ciekawe jakiej firmy by były. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:21, Furrbacca napisał:

O tak, a Ty jesteś wielkim psychologiem, ekspertem w sprawie zmian psychiki dojrzewającej
młodzieży. Litości...


Nie. Ale temat nie jest mi obcy i parol daję, że styczność z erotyką w wieku dojrzewania nie narazi nastolatka na utratę zdrowia psychicznego. W rzeczy samej, jest równie szkodliwa co granie w GTA. Czyli wcale. Przedobrzyć można ze wszystkim (choć granice są płynne) i erotyka nie jest tu wyjątkiem. Ale żeby sama w sobie przyniosła dziecku szkodę - bzdura. Naprawdę młody dzieciak nie będzie zainteresowany, a nastolatek odwiedzi Redtube miast gram.pl (ewentualnie przed pójściem spać pofantazjuje sobie o koleżance) i zrobi to, na co ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:17, Lord Avatar napisał:

I z reguły nie potrafi uzasadnić takiego zakazu poza niemrawym "bo to nie dla dzieci"...

To masz problem z odróżnienieniem co jest złe, gorsze i najgorsze?

Dnia 01.07.2008 o 15:17, Lord Avatar napisał:

> Oczywiście, każdy widział nagą kobietę, ale to nie znaczy, że można cały czas to
robic.

Wiadomo - zbyt długie wystawienie na widok nagich piersi prowadzi do niewydolności nerek
i zeza rozbieżnego. Litości...

Lekarze jeszcze to badają. A tak poważnie, psychikę na pewno zmienia (nie, nie na lepsze). Jak jesteś taki ciekaw co dokładnie się dzieje, to poczytaj jakieś artykuły w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szkoda czasu w kółko dyskutować o tym samym. Każda zmiana i nowość niesie ze sobą grupę przeciwników i niezadowolonych. Nie idziemy w zaparte, że wszystko co zamieścimy ma się wszystkim podobać - ale zrozumcie, że nie jesteście komitetem reprezentacyjnym użytkowników serwisu gram.pl. Kilka głosów przeciw w tym wątku czy na ircu, to w żaden sposób nie jest "wszyscy mówią na gramie, że gry są ble". Jeśli komuś się nie podobają te gry - niech nie gra. Jeśli ktoś nie lubi gier flashowych - niech tam nie wchodzi. I niech przeciwnicy gier erotycznych nie uszczęśliwiają na siłę takich, co te gry lubią i w nie grają.

Może teraz dla odmiany taka żywa dyskusja o grach logicznych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:22, Mac Cry napisał:

Pewnie, memory, puzzle i takie tam to normalne gry. Jednak tu chodzi o ich treśc. W sumie
co mnie to, że ktoś sobie to obejrzy. Niech się napala, ale czy to musi byc na gramie?
Jak ktoś bardzo chce, to niech wejdzie na specjalne na to stronki.


A dlaczego nie miałoby to być na gramie? Co cię tak bulwersuje? To hipokryzja kolego.

Dnia 01.07.2008 o 15:22, Mac Cry napisał:

Po prostu nie mam aż tak zjechanego sumienia jak niektórzy. To raczej naturalne, że mi
się to nie podoba.


Zda się za to, że twoje poczucie moralności jest zdrowo skrzywione. Sumienia nie tykam, chyba, że obecność gier erotycznych na gramie wywołuje u ciebie poczucie winy (w którym to wypadku, JEST ono "zjechane").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:28, Laid back napisał:

Słuchajcie, szkoda czasu w kółko dyskutować o tym samym. Każda zmiana i nowość niesie
ze sobą grupę przeciwników i niezadowolonych. Nie idziemy w zaparte, że wszystko co zamieścimy
ma się wszystkim podobać - ale zrozumcie, że nie jesteście komitetem reprezentacyjnym
użytkowników serwisu gram.pl. Kilka głosów przeciw w tym wątku czy na ircu, to w żaden
sposób nie jest "wszyscy mówią na gramie, że gry są ble". Jeśli komuś się nie podobają
te gry - niech nie gra. Jeśli ktoś nie lubi gier flashowych - niech tam nie wchodzi.
I niech przeciwnicy gier erotycznych nie uszczęśliwiają na siłę takich, co te gry lubią
i w nie grają.


To przynajmniej miejcie litość i wywalcie te miniatury z TOP5.
Zanieczyszczają widok, podobnie jak palacz pod wiatą przystankową psuje powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować