Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Flaszki czyli gierki ;)

560 postów w tym temacie

Hej,

Serdecznie Was zapraszam na flaszki.gram.pl - najnowsze dziecko w gramowej rodzinie ;)
Strona - póki co- w wersji beta, będzie się systematycznie o nowe gierki rozrastać i błędy pomniejszać ;)
Jeśli macie jakieś uwagi, zauważycie błędy lub doświadczycie problemów - piszcie proszę. Pamiętajcie o aktualizacji flash i shockwave player, a także o tym, że serwery z grami potrafią być czasem chwilowo przeciążone.

Tak więc... dobrej zabawy!!!

http://flaszki.gram.pl

Prosze o nie zamieszczaniu tutaj linków do gier - jeśli chcecie podzielić się z nami informacja o fajnej gierce, przesyłajcie na adres ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna nazwa "flaszki" ;) Co prawda w pierwszej chwili przyszło mi do głowy co innego, niż flash ;) Tylko pewien płyn mający dużo % ;D Tym niemniej, not bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:22, ostry3000 napisał:

Zamiast pytania czy mam 18-lat bardziej wiarygodne było by odczytywanie tego przez system
z danych podawanych wcześniej w serwisie gram.pl.


Nie każdy podaje takie dane. ;) A Ty gdzie klikasz?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to tak umieszczać gry +18 na portalu przeznaczonym raczej dla młodszych odbiorców... Wiecie jaka jest młodzież? Kliknie, że ma te 18 lat. Moim zdaniem, niepotrzebne jest robienie z gram.pl drugiego GOL-a. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

a gry można Wam jakieś podesłać, czy cosik w ten deseń?


Swoje? Pewnie :)
Gierki znalezione w necie też, tylko takie które mogą się wyświetlać na naszej stronie. Np. na miniclipie tylko część gier jest ogólnodostępnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:24, Chaotizz napisał:

Fajnie to tak umieszczać gry +18 na portalu przeznaczonym raczej dla młodszych odbiorców...
Wiecie jaka jest młodzież? Kliknie, że ma te 18 lat. Moim zdaniem, niepotrzebne jest
robienie z gram.pl drugiego GOL-a. ;/


Po pierwsze dlaczego uważasz, że gram.pl jet przeznaczony dla młodszych odbiorców? Po drugie co ma umieszczenie gier z GOLem - mają jakiś patent na ich umieszczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że nie spodziewałbym się takiej nowości na Gramie :)

Pomysł bardzo fajny. Jak na razie jest mało gierek, ale jak sam już Laid Back wspomniał - ich ilość będzie się zwiększać. Mi tam najbardziej spodobał się Alpha Bravo Charlie - chyba jedna z najlepszych dostępnych obecnie gier :) No i ten wystrój fioletowy też jest fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:23, Soleila napisał:

Nie każdy podaje takie dane. ;)

Myślę, że jednak 90% osób kliknie, że ma te +18. Skoro to beta to powinniście zrobić w ostatecznej wersji jakiś system, który na podstawie naszych danych sprawdzi ile ma się lat.

Dnia 30.06.2008 o 16:23, Soleila napisał:

A Ty gdzie klikasz?!:P

Może ciekawość go zżera? Też miałem zamiar zobaczyć Hentai Puzzle, ale ostatecznie zagrałem w Tenisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:27, Laid back napisał:

Po pierwsze dlaczego uważasz, że gram.pl jet przeznaczony dla młodszych odbiorców?

Może nie jest o tyle przeznaczony dla młodszych osób, co większość osób na tym portalu mieści się w zakresie 14-16 lat.

Dnia 30.06.2008 o 16:27, Laid back napisał:

Po drugie co ma umieszczenie gier z GOLem - mają jakiś patent na ich umieszczanie?

GOL też je umieszcza, zakładam że rozrastacie się by być jak GOL. Możliwe, że źle zakładam. BTW. Widzę, że jakoś nie umiecie przyjąć krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:29, master matrox napisał:

Przyznam się szczerze, że nie spodziewałbym się takiej nowości na Gramie :)

Pomysł bardzo fajny. Jak na razie jest mało gierek, ale jak sam już Laid Back wspomniał
- ich ilość będzie się zwiększać. Mi tam najbardziej spodobał się Alpha Bravo Charlie
- chyba jedna z najlepszych dostępnych obecnie gier :) No i ten wystrój fioletowy też
jest fajny ;)


Będę na bieżąco dodawał nowe pozycje - nie będą to ilości hurtowe, bo nie mam takich mocy przerobowych, ale... ziarnko do ziarnka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra Piotrze, to ja Wam coś podeślę [nie, nie mojego, aż tak twórczy nie jestem :P] tylko powiedz gdzie mam wysyłać? tutaj linka, czy jak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:23, Soleila napisał:

> Zamiast pytania czy mam 18-lat bardziej wiarygodne było by odczytywanie tego przez
system
> z danych podawanych wcześniej w serwisie gram.pl.

Nie każdy podaje takie dane. ;) A Ty gdzie klikasz?!:P


Sprawdzam działanie serwisu :p
A jeśli już ktoś w danych podał, że ma 14latek to z zabezpieczeniem "pytajnikowym" nie będzie się bawił bo wątpię, by ktoś kto już kliknął -gry dla dorosłych- nagle wybierał opcję że jest niepełnoletni.
Na szczęście te gry są dość "spokojne" więc demoralizacji jak na innych serwisach nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:30, Chaotizz napisał:

> Po pierwsze dlaczego uważasz, że gram.pl jet przeznaczony dla młodszych odbiorców?
Może nie jest o tyle przeznaczony dla młodszych osób, co większość osób na tym portalu
mieści się w zakresie 14-16 lat.
> Po drugie co ma umieszczenie gier z GOLem - mają jakiś patent na ich umieszczanie?

GOL też je umieszcza, zakładam że rozrastacie się by być jak GOL. Możliwe, że źle zakładam.
BTW. Widzę, że jakoś nie umiecie przyjąć krytyki.


Oczywiście, że potrafimy - jeśli jest konstruktywna. Argument o grach erotycznych przyjmuje do wiadomości. Jednak jeśli chodzi o kopiowanie GOLa- to bez sensu, bo sporo jest serwisów z grami flashowymi - czemu my mielibyśmy ich nie mieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dlla mnie to troche bezcelowe.
takie serwisy robią się na grzyby po deszczu. powoli każdy serwis zaczyna mieć własne gry flash, które tak właściwie są zaczerpnięte z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować