Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Flaszki czyli gierki ;)

560 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 16:56, edsonpele napisał:

Heh, niby na gram.pl przeważają osoby nipełnoletnie, a w Top5 gier są już dwie gr erotyczne
:D

To nieprawda, że na gram.pl przeważają osoby niepełnoletnie.
Zresztą ja tam najbardziej lubię gry zręcznościowe... no ale... de gustibus :>

My nie umieszczamy gier w TOP5 - tylko Wy, to są najczęściej klikane gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne o jakie flaszki chodzi ;) Fajny pomysł, lecz jednak, można by było już się zorientować, po twoim wpisie na GS''ie z delfinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:00, Laid back napisał:

To nieprawda, że na gram.pl przeważają osoby niepełnoletnie.

Nawet jeśli nie to i tak jest ich bardzo dużo.

Dnia 30.06.2008 o 17:00, Laid back napisał:

Zresztą ja tam najbardziej lubię gry zręcznościowe... no ale... de gustibus :>

...non est disputandum. Tia, a ja lubię sportówki i platformówki. No ale sam przyznasz, że te dwie gry mają duże wzięcie i uznanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to sobie wyobrażam, nastolatkowie siedzący przed komputerem onanizujący się przy podobnych gierkach erotycznych w oczekiwaniu na odpisaniu posta!

Moim zdaniem pełnoletni wyrośli z takich gier, a takie coś jest celowane właśnie w młodzież :) taki chwyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:00, Laid back napisał:

> Heh, niby na gram.pl przeważają osoby nipełnoletnie, a w Top5 gier są już dwie gr
erotyczne
> :D
To nieprawda, że na gram.pl przeważają osoby niepełnoletnie.
Zresztą ja tam najbardziej lubię gry zręcznościowe... no ale... de gustibus :>



A ja dla odmiany pochwalę że są gry 18+ Nieistotne czy ktoś w nie gra czy nie, miło widzieć choćby czasami, że jednak gram nie zapomina całkiem o starszych użytkownikach.
Nie grałem jeszcze w nic ze stronki, nie mam teraz czasu, ale pewnie wypróbuję jutro w pracy :)

PS. Ta nazwa... flaszki... jak swojsko się zrobiło xD Oby flaszki zawsze były pełne... gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:31, Laid back napisał:

Będę na bieżąco dodawał nowe pozycje - nie będą to ilości hurtowe, bo nie mam takich
mocy przerobowych, ale... ziarnko do ziarnka ;)


A w Gramie macie jakieś grono osób, które zajmuje się konkretnie Flaszkami? Może są też osoby, które na potrzeby tego portalu będą robić nowe mini gierki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flaszki, czyli cycki, gicior ;)

Z pierwszych sugestii nasuwa się usunięcie gier dla dorosłych z TOP 5, po co gramy mają patrzać na cycki.

Cała ta cyckowa afera jest dość zabawna. Gram jest serwisem dzieciuchowo-erpegowym. Graczom żywo zaintereosowanym swoją pasją ma do zaoferowania...hm...sklep?
Lipne niusy skutecznie niwelują szerszą oglądalność. Mam nadzieję, że cycki nie staną się sposobem na pozykanie starszego czytelnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:10, master matrox napisał:

> Będę na bieżąco dodawał nowe pozycje - nie będą to ilości hurtowe, bo nie mam takich

> mocy przerobowych, ale... ziarnko do ziarnka ;)

A w Gramie macie jakieś grono osób, które zajmuje się konkretnie Flaszkami? Może są też
osoby, które na potrzeby tego portalu będą robić nowe mini gierki? :>



master, projekt flaszek to projekt działu community i przede wszystkim Piotrka. ;) Piter dobierał ... ekhem ... gierki ;) I ciągle to robi. Na razie prosimy o Wasze wsparcie - podsyłajcie Piotrkowi co ciekawsze gierki.

A co do przyszłości ... na ja.gram.pl/gramy przedstawił Wam się niejaki Grześ III, który od niedawna zajmuje się u nas technologią flash. Niewykluczone, że poprosimy Go o zrobienie jakiejś fajnej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:12, sianer napisał:

Flaszki, czyli cycki, gicior ;)

Z pierwszych sugestii nasuwa się usunięcie gier dla dorosłych z TOP 5, po co gramy mają
patrzać na cycki.

Cała ta cyckowa afera jest dość zabawna. Gram jest serwisem dzieciuchowo-erpegowym. Graczom
żywo zaintereosowanym swoją pasją ma do zaoferowania...hm...sklep?
Lipne niusy skutecznie niwelują szerszą oglądalność. Mam nadzieję, że cycki nie staną
się sposobem na pozykanie starszego czytelnika...


No a Ty faken w co kliknąłeś?! W Hentai Puzzle, mam dowody! I co? I nawet newsa komentujesz. A ić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:12, sianer napisał:

Z pierwszych sugestii nasuwa się usunięcie gier dla dorosłych z TOP 5, po co gramy mają
patrzać na cycki.


Gdzie Wy te cycki widzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:15, Laid back napisał:

Gdzie Wy te cycki widzicie? :D

Pewnie tam gdzie je daliście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, mam jakiś problem z tymi gierkami. W chociażby Kung Fu Fighter nie mogę zadawać ciosów. Po prostu nie działają klawisze S i A. Sprawdzałem w kilku innych gierkach i też niektóre klawisze nie działają... w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować