Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III jeszcze w tym roku?

110 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono] Rob Pardo wyznał, że prace nad Diablo III powinny potrwać jeszcze ok. 1,5 roku. Serwis GameSpot podaje jednak, że gra zawita na półki sklepowe już przed końcem tego roku. Oprócz kalendarzowych rozterek przyglądamy się nieco bliżej klasom postaci, jakie wystąpią w trzeciej części legendy gatunku hack'n'slash.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III jeszcze w tym roku? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma siły, żeby Diablo wyszedł jeszcze w tym roku. Trzeba wierzyć słowom Rob''a. W sumie mogę czekać na D3 nawet i 3 lata, byleby gra urywała łby, wymiotła konkurencję i stworzyła definicję genialnego hack n'' slash''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjem własne zelówki jak Diablo III lub Starcraft II ukaże się jeszcze w tym roku...
Halo! To jest blizzard - firma ktora nie wydaje gier kiedy trzeba (swieta bozego narodzenia i szczyt sprzedazy) tylko wtedy kiedy są ukonczone :)
Ale nie moge sie doczekac już diabełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Diablo III w tym roku wydaje się być jak najbardziej prawdopodobna - prace nad grą trwają już dość długo, bo około 4 lata i jak widać po gameplay''u są w bardzo zaawansowanym stadium. Miałoby to nawet sens - premiera SCII przeniesiona na rok 2009... Blizzard przecież nie wypuściłby dwóch legendarnych tytułów w tym samym roku, co znaczyłoby, że w DIII pogramy ewentualnie w 2010-2011, w co szczerze wątpię. Należy teraz czekać na jakieś informacje od Blizzard''a - aczkolwiek myślę, że jest to zbyt piękne aby było prawdziwe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD tylko Blizz potrafi utrzymać tajemnice tworzenia swoich gier;) nie znam innej firmy która tak kochają gracze....właśnie za takie zagrania i manewry, które ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni to już 4 lata robia?!! O skubańce...Taa D3 w tym roku? Zapomnijmy^^ Raczej powiedziałbym, że grudzień 2009. Ale jednego jestem pewien..Blizzard napewno wypuści kolejnego hiciora^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę smutny jak nie będzie Paladyna w III części...barbarzyńcę, którego naprawdę nie lubię znów dadzą...na razie to jedyne minusy trzeciej części jakie przewiduje ;p...bo gra i tak pewno będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się wydaje, że ta data premiery jest raczej nieprawdziwa.

Po pierwsze - jest to ostatni dzień miesiąca, a po drugie - 31 grudnia to święto - sylwester, a jeszcze po nim mamy Nowy Rok - dni wolne od pracy. Raczej po prostu tak wstawili tą datę, by od razu zrobiły się kolejne dyskusje na forach i serwisach ;)

Powiem szczerze, że klasa Witch Doctor nieźle mnie zainteresowała i myślę, że gdy będę grał w Diablo 3 to chyba ją wybiorę. Możliwość kontrolowania umysłów innych, sianie różnych plag choroby - coś fantastycznego ;) Czekam na ujawnienie kolejnych 3 klas - oby były tak samo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dokladnie to o czym juz wczesniej mowilem. Prace nad gra jeszcze potrwaja (wedlug Blizzarda rok, poltora), ale juz serwisy internetowe wymyslaja daty premiery po to, zeby znow wywolac emocje. A jak w grudniu Diablo III nie wyjdzie to beda narzekania "leee... a przeciez w takim serwsie podwali, ze gra wyjdzie. Co za oszusci w tym Blizzardzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować