Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III jeszcze w tym roku?

110 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 20:58, lukas2491 napisał:

Nawet komentator
gameplay''u z D3 mówi: "Barbarian is one of seven classes in Diablo 3".


Włącz gameplay i posłuchaj jeszcze raz, tym razem uważnie. Tam jest zupełnie inny wyraz, nie seven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę, żeby gra poleżała dłużej w siedzibie Blizzarda, niż otrzymać produkt zabugowany/niedopracowany/niespełniający moich wymagań. ;) Zresztą na premierę w tym roku się nie zapowiada, bo gra jest co prawda tworzona od ok. 4 lat, ale przez "mały", 50-osobowy zespół. Obstawiam premierę na gwiazdkę 2009 lub pierwszy kwartał 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Daimon_Frey. Głos w game play''u mówi "several" jeśli sie nie mylę, co znaczy kilka. A co do daty ukazania: Blizzard zrobi na pewno grę dopracowaną, nieważne kiedy miała by wyjść, w każdym razie, czekałem wiele lat, poczekam kolejne półtora, a nawet więcej :) I tak wiem, że najpierw przejdę singla, mam to w zwyczaju, zapoznam się z grą i potem uderzę na Battle.net (oby darmowy i zabezpieczony).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.blizzard.com/diablo3/faq/

Polecam looknąć. Jest tam parę ciekawych informacji i rozwianie wszelkich wątpliwości na temat siedmiu klass ^^
Oczywiście pewnie większość fanatyków, już przełożyła to na Polski i modli się do tego na swoich blogach, ale ci co tego jeszcze nie zrobili. Niech sobie lookną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarza w gameplay''u narrator faktycznie mówi "several" ( co oznacza kilka ).

Ja za to mam pytanie, skąd autor tekstu ma tą informacje o pięciu klasach, bo ja czytam i słucham wywiadów na różnych stronach i w żadnym nie padła konkretna liczba. Jedyne co jest ogłoszone przez twórców to że nie wszystkie klasy z Diablo 2 zostaną oddane do dyspozycji w Diablo3.

A i jeszcze komentarz odnośnie secret cow level : " No Comment" - lubie takie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Obejrzałem wczoraj gameplaya i tak naprawdę to
1. grafika nie rzuca na kolana...w sumie to fajnie bo większe znaczenie będzie miał klimat a nie graficzne wodotryski itp,
2. gra wygląda na bardzej zaawansowaną niż sc2
3. to trochę połączon e z pkt. 1 wątpie aby blizzard trzymał długo d3 w blokach.....coś mi się wydaje że może być nawet przed sc2......
4 oby jak najszybciej......
p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drgawki? Jakkkakakkkie drrrgawki? ;S

gameplay ściągnąłem i oglądałem już enty raz. Wystarczy, że wyobrażę sobie multi z kumplami na LanParty i już dostaję nawwrrwrrotu drrrgawek ;D

Jedyne co mnie martwi to klimat. Grafika, sposób przedstawienia postaci trochę mnie odpychają. Wydają mi się to trochę zbyt bajkowe w porównaniu do Diablo 2 i zbyt... luźne, że tak powiem. Oglądając gameplay załapałem tylko cząstki klimatu kiedy na przykład barbarzyńca sobie wyskakiwał w górę, aby spaść na wrogów niczym meteor tunguski.
Pomimo tego wszystkiego czekam na Diablo 3 jak na nic innego ;]

No... to wracam do gameplaya, który ma już śliczne, wygrzane i świecące miejsce na moim pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać że szał po ogłoszeniu Diablo 3 jeszcze nie opadł u niektórych ludzi bo w sobotę Blizzard ogłosił powstawanie D3 i mówi że prace zajmą jeszcze rok a może i trochę więcej a tu już słychać że D3 ma wyjść jeszcze w tym roku :/ kompletny bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ten witch doctor to dla mnie przypomina mi trochę shadow priesta z WoWa. Plagi, klątwy i to przejmowanie kontroli nad przeciwnikiem. Nie ma to jak przejąć kontrole nad kolesiem na Eots i zrzucić go w przepaść xD Choć do tej pory nie grałem w Diablo to teraz widzę że będę grał w same gry Blizzarda (Starcraft II, W3, WoW, no i D3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcrafta 3 polecam :D. Teraz znowu go zacząłem wałkować. Co prawda mam już w nim wprawę i całego przechodzę w 4 dni. Z dodatkiem. Gra jest świetna. Wracając d tematu. Zastanawiam się czy keidyś blizz przekona się do konsol. Byłoby super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja tam sie ciesze :) W UK w jednym ze sklepow RUSZYL PRE-ORDER. 25 funtow za Diablo 3. Zamowilem :D Kit z tym ze moge czekac 4 lata. Jestem spokojny bo ja juz swoja kopie zamowilem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 07:37, djdinho napisał:

Nie wiem jak wy ale ja tam sie ciesze :) W UK w jednym ze sklepow RUSZYL PRE-ORDER. 25
funtow za Diablo 3. Zamowilem :D Kit z tym ze moge czekac 4 lata. Jestem spokojny bo
ja juz swoja kopie zamowilem ;)


To bez sensu interes zrobiles. Nie chial bys miec w pelni spolonizowanej gry???? czy tak bardzo podoba ci sie ang??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 20:10, Lord Winter napisał:

Wszystko pięknie ale ta klasa Witch Doctor z Diablo III jest łudząco podobna do Nekromanty
z poprzedniej odsłony tej gry. Zaczynając od wątpliwego charakteru postaci a skończywszy
na parametrach i umiejętnościach. (...)

Dnia 30.06.2008 o 20:10, Lord Winter napisał:

Z tego co zostało napisane (a wcześniej zaprezentowane przez ludzi Blizzarda) nie jest
to nic nowego, a wręcz powtarzanie tego co już kiedyś było i to najgorszym sposobem -
zmieniając tylko nazwy.

Mam naprawdę wielką nadzieję, że twórcy D3 jednak nie popełnią auto-plagiatu i nowe Diablo
będzie tak samo rewolucyjne w stosunku do swej poprzedniczki jak D2 w stosunku do pierwszej
części cyklu...



No cóż najpierw może taka mała uwaga - a barbarzyńca to niby jakaś nowa postać? :D Dobra, chodzi mi o to, że Blizzard niekoniecznie musi tworzyć tych 5 czy 7 całkowicie nowych klas. To ma być kontynuacja serii Diablo, więc nie będzie mi przeszkadzać, jeżeli niektóre elementy się powtórzą, ba, będzie to dla mnie nawet plusem! Zresztą myślę, że każdy gracz Diablo II (głupio użyć słowa fan, no ale taki gracz co mu ball runy nie straszne ^^) ucieszy się widząc w sequelu to co jest mu już znane. I co jest dobre.
Nie chcę również aby w Diablo III nie było żadnych nowości - po prostu uważam, że niektóre reczy mogą się powtórzyć, bez straty na grywalności tytułu. A witch doctor rzeczywiście jest łudząco podobny do nekro, ale trzeba przyznać - "ściana zombi" wymiata :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować