Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - polska wersja na konsolę PS3 już w piątek zadebiutuje na rynku!

14 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa – 30 czerwca 2008 – Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że gra Assassin’s Creed będzie miała w piątek 4 lipca, premierę w pełnej polskiej wersji językowej na konsolę PlayStation 3! To największa polonizacja na konsolę Sony w historii! W nagraniach wzięli udział gwiazdorzy polskiego kina: Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Boberek oraz Jacek Kopczyński (jako Altair). Jednocześnie informujemy, że gra jest w super cenie 169,90 złotych.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed - polska wersja na konsolę PS3 już w piątek zadebiutuje na rynku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę... druga gra na PS3 spolszczona, i to tak niespodziewanie krótko przed premierą (chociaż przecieki były od jakichś dwóch dni). Oby tak dalej, ciekawe, czy Fallouta też to spotka?

Aha, a czemu nie ma tego w sklepie Gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bardzo fajnie. Tylko, ze ja od ponad pół roku mam wersje po angielsku, a chciałbym mieć teraz po polsku. A tak jakoś nieszczególnie mi spieszno do zakupu po raz drugi tej samej gry na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie Ty jeden masz taki problem - idziesz do sklepu z grami (tam gdzie je zazwyczaj kupujesz) i po prostu wymieniasz AC na AC PL za symboliczne 20zł (ja przynajmniej tak zrobię), ewentualnie sprzedajesz na ebay''u starą wersję i dokładasz do nowej :D
Co by się nie działo ja AC PL kupię na pewno - trzeba wspierać lokalizacje na PS3(i nie tylko), a w dodatku nie jest to jakiś shit, a gra genialna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:31, sergey napisał:

Pewnie nie Ty jeden masz taki problem - idziesz do sklepu z grami (tam gdzie je zazwyczaj
kupujesz) i po prostu wymieniasz AC na AC PL za symboliczne 20zł (ja przynajmniej tak
zrobię), ewentualnie sprzedajesz na ebay''u starą wersję i dokładasz do nowej :D
Co by się nie działo ja AC PL kupię na pewno - trzeba wspierać lokalizacje na PS3(i nie
tylko), a w dodatku nie jest to jakiś shit, a gra genialna..


Jest jeszcze prostsza metoda:

1) wchodzisz spokojnie do sklepu,
2) bierzesz AC PL na PS3,
3) w nogi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:37, Tomek1120 napisał:

Czy w polskiej edycji będzie do wyboru wersja angielska?


Bardzo wątpliwe - nie było jej na PC, nie będzie też na PS3. Ale spokojnie - wersja polska się zdecydowanie udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:36, Mac Cry napisał:

Nareszcie zaczynają spolszczac gry na PS3 :)

P.S.
Jaka była pierwsza spolszczona gra na PS3?


W piątek wydane zostaną naraz dwie pierwsze gry po polsku na PS3: Buzz! Quiz TV - wydanie polskie: Sony Polska i Assassin''s Creed - wydanie polskie: Cenega Poland. Do niedawna myślałem, że Buzza już wydano, ale na GOL-u stoi, że data wydania w Europie i Polsce jest 4 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek1120: nie ma co się martwić o polonizację, Cenega wydała dobrą wersję PL na PC, szczerze mówiąc to nawet bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w wiekszości gier na PS3 jest wybór języka a oglądając gameplaye na youtube stwierdziłem że polski dubbing jest dość cieńki. To będzie ten wybór języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:26, Tomek1120 napisał:

Ale w wiekszości gier na PS3 jest wybór języka a oglądając gameplaye na youtube stwierdziłem
że polski dubbing jest dość cieńki. To będzie ten wybór języka?


Nie sądzę, tak samo jak wątpię w wybór języka w większości gier na PS3. A polski dubbing jest naprawdę bardzo dobry, ale sam potrzebowałem chwili, by się o tym przekonać - takie krótkie gameplaye to za mało, musisz zagrać w pełną polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - AC PL jest naprawdę bardzo dobry - zagrasz a sam się przekonasz - ja też podchodziłem bardzo sceptycznie do tego projektu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować