Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 - nowe informacje, pierwsze obrazki

58 postów w tym temacie

kurna mac! czemu nie dadza nam, PC-towcom, tego co bedzie na PS3 i X360, a nie jakas tam konwersje z PS2! co z tego ze chca aby gra trafila do wielu rak jak najpierw powinni zadbac o to aby inni chcieli ja kupowac bo jeszcze troche i na PC FIFA bedzie tylko martwym produktem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal posiadam Fife 2005 i nie widzę żadnego powodu abym miał kupować 2009 za tyle pieniędzy. Przecież to co EA robi to jest gorsze niż Microsoft :| Nie ma drugiej tak znienawidzonej firmy przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa kiedyś zmieniała się i to bardzo. Od Fify 2005 mamy cały czas to samo. Jedyną mocną stroną tej gry jest duża liczba drużyn, jeszcze większa zawodników itp gdyby nie to tej gry by nie było. Nie będe się tej grze przyglądał bo szkoda czasu. Zaczekam na fenomenalnego pesa 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:31, blazej plicha napisał:

(...)fenomenalnego pesa 09.


ja pierdziuuu!! grałeś!!! ja poczekam na premierę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, niestety. Trzeba czekać na premierę, ciekawe czy będzie na PC. No cóż, poczekamy to zobaczymy.

Pozdro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja myślę że z tą fifą jest tak:

Lata 90 stare dobre czasy ładny futbol mało fauli oraz kłutni wręcz bajeczna gra w prawdziwej piłce nożnej. W przełożeniu na fifę otrzymujemy to samo tylko trochę pod innymi wzgledami np. mamy świetny gameplay czy niezłą grafikę. Co w tamtych czasach odwzowrowuje nam naprawdę realistyczną grę piłkaską(wszystko zgadza się jak na tamte czasy z prawdziwą piłką).

Lata 2000-2008 piłka nożna się zmieniła nie ma ładnej gry są tylko brzydkie faule czy kupowanie meczów. Każdy piłkarz na boisko wychodzi z żelem na włosach i czyściutką koszulką. Ale zaraz zaraz? Przecież nie o to chodzi w piłce nożnej! A w fifie? To samo masa schematów, głupich zagrań i słabego gameplayu. Jednakże to wszystko co dzieje się teraz na boiskach piłkarskich jest zawarte w Fifie! Dlaczego? Bo chcemy realnego futbolu a realny futbol = kupowanie meczów, słabsza gra niż kiedyś, kibice się biją, trenerzy robią pełno schematów które nic nie wnoszą, a piłkarze mają najlepsze korki i bluzy no i oczywiście włosy na żelu.

Kto mnie nie zrozumiał powiem krótko fifa odwzorowuje nam cały czas na bierząco to co dzieje się na prawdziwych boiskach.

Chcecie realną piłkę nożną? Kierunek Fifa nic więcej.

Co do 09 to jestem w pełni przekonany że będzie lepsza od pozostałych części ponieważ te 250 zmian to praktycznie zmiany graczy więc to co chcemy zmienić my. Futbol jak i fifa zmienia się oby na dobre.

Pozdrawiam Dawid1044.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować