Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyspiarze raz jeszcze udowadniają miłość do Wii

31 postów w tym temacie

Super Smash Bros. BRAWL to genialna gra i nic w tym dziwnego, że podbiła serca Brytyjczyków z kolei MGS4 zaliczył niezły spadek, chyba jednak filmiki były odrobinę zbyt długie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS4 spada bo kto miał kupić ten już to zrobił.

A że Wii trzyma się na szczycie to nic dziwnego. Jest to teraz dosyć popularny "sprzęt domowy", a i jako konsola dla zatwardziałych graczy też się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:03, LUKAS K napisał:

No i słynne GTA IV poszło na same dno xD a CoD 4 wogóle już zniknął...widać ze więcej
tam konsol niż PeCetów

Przecież Cod 4 ukazał się również na konsole, a GTA IV w ogóle nie pojawiło się na PeCetach.
No chyba że chodziło ci o konsolę Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac ze ludziska potrafia docenic gry ktore maja to cos a nie jak MGS 4 ze 1,5h filmiki ktorych gracze watpie nie chicieli by ogladac a taki prosty projekt LEGO INDIANA JONES pokonal MGS 4 i GTA 4 prosta gra ale wciaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekaw jestem, czy kiedyś w Polsce jakaś gra na Wii znajdzie się w najczęściej kupowanych grach chociażby w Empiku ;)

Jak widać, GTA IV poszło na sam, szary koniec dziesiątki najczęściej kupowanych gier w UK. To raczej zrozumiałe, bo kto miał kupić grę, to już to zrobił - podobna sprawa ma się z MGS4, ale on zajął szóste miejsce. Na drugiej pozycji uklasował się świetny shooter - Battlefield: Bad Company. Sam mam na ten tytuł sporą chęć, bo demo bardzo mi się spodobało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:47, master matrox napisał:

Heh, ciekaw jestem, czy kiedyś w Polsce jakaś gra na Wii znajdzie się w najczęściej kupowanych
grach chociażby w Empiku ;)

W Ultimie przez ponad miesiąc Super Mario Galaxy utrzymywał się w pierwszej dziesiątce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:27, FatB napisał:

widac ze ludziska potrafia docenic gry ktore maja to cos a nie jak MGS 4 ze 1,5h filmiki
ktorych gracze watpie nie chicieli by ogladac a taki prosty projekt LEGO INDIANA JONES
pokonal MGS 4 i GTA 4 prosta gra ale wciaga!!

Gdyby porównać pierwsze tygodnie sprzedaży Lego Indiana Johnes a GTA4 to GAT by wygrała. Czyli Indiana wcale nie pokonał GTA. GTA już dużo osób ma i dlatego słabo się sprzedaje. Super Smash Bros to dobra gierka aby sobie pograć w kilka osób, w ogóle wymachiwanie padem jest fajne:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:04, Dominik000 napisał:

Super Smash Bros to dobra gierka aby sobie pograć w kilka osób, w ogóle wymachiwanie
padem jest fajne:D.

SSBB to równie świetna gra żeby pograć samemu, wciąga dużo bardziej niż Tekken, a co do wymachiwania... najlepiej gra się bez niego na zwykłym padzie "classic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:04, Dominik000 napisał:

> widac ze ludziska potrafia docenic gry ktore maja to cos a nie jak MGS 4 ze 1,5h
filmiki
> ktorych gracze watpie nie chicieli by ogladac a taki prosty projekt LEGO INDIANA
JONES
> pokonal MGS 4 i GTA 4 prosta gra ale wciaga!!
Gdyby porównać pierwsze tygodnie sprzedaży Lego Indiana Johnes a GTA4 to GAT by wygrała.
Czyli Indiana wcale nie pokonał GTA. GTA już dużo osób ma i dlatego słabo się sprzedaje.
Super Smash Bros to dobra gierka aby sobie pograć w kilka osób, w ogóle wymachiwanie
padem jest fajne:D.



Ja myślę, że wymachiwanie kijem bejsbolowym wśród kolegów jest lepsze ;PP jokuś

Tak jak kilka osób tutaj zauważyło kto miał kupić GTA 4 to już zdążył to zrobić, tak samo z MGS4 więc to nie jest jakaś niespodzianka, że nie zajmują już 1,2 miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to że Angole to naród półmózgów.

Wystarczy spojrzeć na ten screen - gierka w sam raz na poziomie umysłowym pierwszoklasisty. Tylko u owsiankojadów pierwsze miejsce może zajmować casualowe badziewie dla nastolatów.

Ostatnio panuje prosta zasada - im mniej trzeba używać mózgu do grania tym lepiej gra się sprzedaje. Wnioski sa chyba oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:16, Lukassuss napisał:

Wystarczy spojrzeć na ten screen - gierka w sam raz na poziomie umysłowym pierwszoklasisty.
Tylko u owsiankojadów pierwsze miejsce może zajmować casualowe badziewie dla nastolatów.

Casualowe? żal:D
Jest to w 100% hardcorowa gra, która zdobywa świetne oceny, bo jest po prostu genialna... dziecinne jest co najwyżej jeżdżenie po grze, bo screen się nie spodobał.
A i pierwszoklasista to nie nastolatek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle żal.uk jak taka gra jak bejing 2008 ktorej srednia ocen wynosi 50% mogle zajac 9 miejsce w sprzedarz/...kolejny dowod że odbiorcy w UK to dzieci reklamy.A pomyslec że jeszcze pare lat temu sprzedaż gry zależala tylko od tego czy gra jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 22:17, MisioKGB napisał:


Ja myślę, że wymachiwanie kijem bejsbolowym wśród kolegów jest lepsze ;PP jokuś

Tak jak kilka osób tutaj zauważyło kto miał kupić GTA 4 to już zdążył to zrobić, tak
samo z MGS4 więc to nie jest jakaś niespodzianka, że nie zajmują już 1,2 miejsc

No, właśnie też się z tym zgadzam gdyby Super Smash Bros i GTA4 pojawiły się na pułkach w tym samym czasie to jestem przekonany na99%, że Super Smash Bros byłby na drugim miejscu a GTA4 oczywiście na pierwszym. Ale i tak wyspiarze udowodnili miłość do Wii bo przecież gierka pobiła wiele nowych tytułów troszeczkę tylko starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować