Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyspiarze raz jeszcze udowadniają miłość do Wii

31 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 09:14, 1602 napisał:

> ...
Casualowe? żal:D
Jest to w 100% hardcorowa gra, która zdobywa świetne oceny, bo jest po prostu genialna...
dziecinne jest co najwyżej jeżdżenie po grze, bo screen się nie spodobał.
A i pierwszoklasista to nie nastolatek;D


Dobre, dobre. Jeśli ktoś twierdzi, że Mario jest "w 100% hardcorową grą" to mówi samo za siebie...

A SIMS''y to już wgóle mega hardcorowa gierka nie?... ROTFL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:27, Lukassuss napisał:

Dobre, dobre. Jeśli ktoś twierdzi, że Mario jest "w 100% hardcorową grą" to mówi samo
za siebie...

O widzę, że specjalista od Mario się znalazł, ciekawe... Ale czego można oczekiwać po osobie oglądającej SG;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:27, Lukassuss napisał:

Dobre, dobre. Jeśli ktoś twierdzi, że Mario jest "w 100% hardcorową grą" to mówi samo
za siebie...

No tak, przecież gra hardcorowa to koniecznie strzały, krew i wiadra flaków, a im efektowniej przedstawiona śmierć tym większa podnieta u "dojrzałego" odbiorcy. żal

Dnia 02.07.2008 o 11:27, Lukassuss napisał:


A SIMS''y to już wgóle mega hardcorowa gierka nie?...

Skoro tak twierdzisz... po stwierdzeniu, że pierwszoklasista to nastolatek, nie jesteś mnie już w stanie niczym zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:21, Nights64 napisał:

> ...
O widzę, że specjalista od Mario się znalazł, ciekawe... Ale czego można oczekiwać po
osobie oglądającej SG;D


Tak syneczku - gdyby mamusia nie kazała chodzić ci spać po dobranocce wiedziałbyś jakie jest SG. Ale lepiej oglądać Smerfy albi Muminki. Idź spać dziecię Neo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:46, 1602 napisał:

/.../

Nie karm trolla, niech sobie troszkę pospamuje a potem pójdzie lulu.

Co do zestawienia - nie jestem zupełnie zaskoczony wynikiem Bad Company, mimo iż weszło do sprzedaży dopiero pod koniec ostatniego tygodnia. Ba, z tego co pamiętam to było dostępne dopiero od piątku, więc naprawdę gra pokazała coś niezłego. O grach na Wii się nie wypowiadam, bo sam za nimi nie przepadam, choć z drugiej strony właśnie w Brawl grało mi się całkiem przyjemnie u kumpla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 13:46, 1602 napisał:

>
> A SIMS''y to już wgóle mega hardcorowa gierka nie?...
Skoro tak twierdzisz... po stwierdzeniu, że pierwszoklasista to nastolatek, nie jesteś
mnie już w stanie niczym zaskoczyć.


To była PRZENOŚNIA (takie trudne słowo) - wiem że czytać ze zrozumieniem i "między wierszami" uczą dopiero w wyższych kalsach podstawówki niz twoja - więc może się nie wypowiadaj, jeśli jedynym "argumentem" jakim masz jest czepianie isę takich rzeczy... Idź pograj w "mega hardcor" jak Mario albo Lego ...

I te twoje ciągłe "żal" - to taka moda wśród dzieci teraz? Na Pudelku się tego nauczyłeś czy innym "super" portalu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:21, Lukassuss napisał:

Tak syneczku - gdyby mamusia nie kazała chodzić ci spać po dobranocce wiedziałbyś jakie jest SG. Ale lepiej oglądać Smerfy albi Muminki. Idź spać dziecię Neo...


Protekcjonalnie to możesz traktować swojego chomika. Na tym forum taka postawa nie przejdzie.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:30, Lukassuss napisał:

Idź pograj w "mega hardcor" jak Mario albo Lego ...

Kolejna gra, którą warto obsmarować, bo nie ma rzezi podniecającej niedojrzałych emocjonalnie graczy, no i rzecz jasna jedno słowo w tytule się nie spodobało... <żal>

Lepiej idź pooglądaj "mega inteligentny" serial jak SG albo Klan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:53, walgierz napisał:

> Tak syneczku - gdyby mamusia nie kazała chodzić ci spać po dobranocce wiedziałbyś
jakie jest SG. Ale lepiej oglądać Smerfy albi Muminki. Idź spać dziecię Neo...

Protekcjonalnie to możesz traktować swojego chomika. Na tym forum taka postawa nie przejdzie.
-1 do statusu.


"Na tym forum" - BUAHAHAHAHAHA - megalomania rozpiera co?... HAHAHA

Tak więc - SRAM na wasze lamersko-frajerskie forum.

Mam również głęboko gdzieś twoje żałosne wypociny w stylu -1 do jakiegoś bzdetnego "statusu", której jest równie istotny jak zeszłoroczy śnieg...

LEJE na wasze lamerskie towarzystwo wajemnej adoracji. Dalej poklepujcie się po ramieniu i pierniczcie sobie wzajemnie jacy to mądrzy jesteście. Tak to jest jak dzieci Neo mają internet.

Za stary jestem na pajaców po -naście lat bredzących jacy to są "cool". Bawcie się dzieciaczki dalej w swojej piaskownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, tylko udowodniłeś, że nie dorastasz intelektualnie do miejsca, gdzie trzeba wykazać się kulturą.
Teletubisie mówią papa (może to zrozumiesz). Znaczy ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować