Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero: Aerosmith – recenzja

14 postów w tym temacie

gram.pl

Jest z plastiku, ma pięć przycisków i do złudzenia przypomina gitarę Gibsona. Oto narzędzie uzależniające miliony graczy na całym świecie, pragnących zostać gwiazdami rocka. Tym razem mamy okazję zagrać na wirtualnej scenie z zespołem Aerosmith. Sprawdziliśmy na własnej skórze, czy Guitar Hero nadal trzyma formę.

Przeczytaj cały tekst "Guitar Hero: Aerosmith – recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę. Tym razem naprawdę tekst wyszedł. Mówi się o błędzie ludzkim, ale jak widać system tez potrafi wyciąć rożne numery. Za owe zdarzenie serdecznie was przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma I don''t want to miss a thing! WTF!!! OMFG!!! LOL!!! !!!!!!1111oneoneone
Nie ma Cryin!!!!1111oneoneone
Nie ma Crazy !!!!1111oneoneone
Nie ma tych piosenek to nie Aerosmith dla mnie.
Już nie wspomnę o tym, że w takim razie nie ma teledysków tych 2 ostatnich piosenek z Alicią Silverstone i Liv Tyler, na które mógłbym się gapić godzinami. :)
No cóż panowie z zamiecio aktywizji nie dostaną ode mnie w tym miesiącu ani złocisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja imho bardzo dobra. Zespołu Aerosmith z charakterystycznym "żaboustym" wokalistą na czele nie trawię. Czekam na Guitar Hero: Metallica - te kosmiczne solówki, porywające riffy, ten wokal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na GH w klimatach metalu. Tj. death, thrash, black etc. Niestety, ale to się nie sprzeda, więc oczekiwania żmudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:41, macio napisał:

Nie ma I don''t want to miss a thing! WTF!!! OMFG!!! LOL!!! !!!!!!1111oneoneone
Nie ma Cryin!!!!1111oneoneone
Nie ma Crazy !!!!1111oneoneone
Nie ma tych piosenek to nie Aerosmith dla mnie.
Już nie wspomnę o tym, że w takim razie nie ma teledysków tych 2 ostatnich piosenek z
Alicią Silverstone i Liv Tyler, na które mógłbym się gapić godzinami. :)
No cóż panowie z zamiecio aktywizji nie dostaną ode mnie w tym miesiącu ani złocisza.


Dokładnie. Gram w pelną wersję od kilku dni i jest tam może z 5 ciekawych kawałków.
Chyba ta seria za duże zyski przynosi, bo zrobili sobie jaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a gdzie jest do licha "I don`t want to miss a thing"?!"

Panie MartivaRa,
Proszę przesłuchać dokładnie utwór I Don''t Wanna Miss a Thing ( http://video.google.pl/videosearch?q=I+don%60t+want+to+miss+a+thing&hl=pl&sitesearch =# ) i zastanowić się nad tym, jak niby twórcy GH mieli zrobić z tego "kawałek" na gitarę???

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem te GH na hardzie w co-op ze znajomym i nie polecamy tej części, chyba, że naprawde jesteś WIELKIM fanem Aerosmith. Gra od poziomu easy do hard jest strasznie nudna. Dopiero na poziomie expert zaczyna się coś dziać.. Utwory są strasznie powolne. Jestem na 99% pewien, że jeżeli graliście w GH3 i kupicie tą część to będziecie żałować straconych pieniędzy :(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować