Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

pepsi

Fani Diablo zbierają podpisy pod petycją skierowaną do członków Blizzarda, której przedmiotem są projekty graficzne z trzeciej części serii. Ich zdaniem środowisko gry za bardzo upodobniło się do kreskówkowego World of Warcraft, przez co straciło gotycki, mroczny charakter.

Przeczytaj cały tekst "Nie wszystkim podoba się Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no...ten screen "After" wydaje się o wiele lepszy od pierwowzoru. Na początku po pokazaniu screenów nawet podobała mi się grafika z nowego Diablo, ale teraz...podpisuję się pod petycją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAJĄ RACJĘ... z początku D3 też wydał mi się taki kolorowy, przejrzysty i malowniczy a tak być nie powinno. Podpisałem się pod petycją bo ten drugi screen wygląda o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod petycją się podpisałem - wiadomo przecież, że Blizzard braci PeCetowej posłucha ;). Zmiany wyszłyby jak najbardziej na lepsze - wtedy gra wyglądałaby niesamowicie klimatycznie. Klimatu w "obecnej wersji" nie brakuje, aczkolwiek grafika jest rzeczywiście troszkę w stylu WarCraft''owym. Czy Blizzard zmieni troszkę oprawę graficzną swego arcydzieła? Nigdy nie wiadomo, choć byłbym naprawdę rad, nawet jeśli prace miałyby potrwać rok-dwa dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się za bardzo ten screen po przeróbce nie podoba. Zbyt wyblakłe kolory, i dużo mniej widać. Mi to nie odpowiada. Zresztą fani trochę zbyt wcześnie na ten temat się wypowiadają, bo przecież nie zaprezentowano wszystkich lokacji, a mroczniejszych miejsc na pewno i tak nie zabraknie, jak np. to pokazane na początku dema gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Blizz boi się krzyżowców i Prof.S.Jonalistów, którzy będą wrzeszczeć:"Trzecia część satanistycznej gry nadchodzi!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycje online są śmiechu warte, ale I ja muszę powiedzieć że ten design niezbyt mi się podoba.

Na szczęście Blizzard to nie Bethesda i trochę słucha swoich fanów, co pokazali ostatnio przy nowym Starcrafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wiem co o tym myśleć :< na pewno to co autor tej petycji zaproponował czyli [after] na bank wygląda tragicznie ;p jak chce zrobić z Diablo DooM 3 gdzie nic nie widać jego sprawa ;p lecz to co przedstawił Blizzard również troszkę nie pasuje do potworków itd. :> ale moim zdaniem wystarczy zmienić odcienie i kolory na surowsze i będzie git a nie zrobić zaćmę na grze by g***no było widać za przeproszeniem.
D2 wygląda jak by wszystko było z plasteliny wiec nie wiem co tam mrocznego i gothic''kego widać ;p.
Osobiście nie przeszkadza mi to co zaprezentował Blizzard i tak jak jest gra może się pojawić na półkach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko małe petycje on-line są śmiechu warte. Zatem szybko wszyscy bez marudzenia podpisywać się to może to coś zmieni. Ja w pełni popieram autora/ów grafiki i manifestu. D3 musi być mroczniejsze z dominacją czarnego brązów i ciemnej czerwieni a niebieskiego ładnego nieba itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - edytować posta się nie dało, a podzielić się czym chyba jest... Diablo III wydaje się być nam za jasny z powodu braku ciemności wokół postaci (nazywany w RTS''ach Fog of War) - czytaj brak promienia światła. Tenże jest wyraźnie widoczny na screenie, którego podałem. Poza tym nawet gdyby Blizz wydał grę taką jaką jest można przecie ustawić w opcjach kontrast/jasność i voila! ;)

20080701172409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku mówiłem że grafika w Diablo 3 Śmiedzi na kilometr.Naprawdę zrobili z Diablo WoWa,co im nie podaruję!!Podpisuje się jak nic,ten screen after Wymiata i tak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:14, player000 napisał:

mnie tam grafika tak nie boli... byle by grywalność była powalająca:D


Święta racja ale i tak się podpisałem. Ciemniejsze klimaty do mnie bardziej pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować