Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 17:42, Inuyasha SoY napisał:

2043 podpisy ;)


Hmm jak ja się wpisywałem to byłem 1821 a było to koło pół godziny temu. Musze przyznać, że szybko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?! O co wam w ogóle biega? Ahaaa! To cały świat Sanktuarium ma być mhroczny i zuy? To może w ogóle na pustyni damy szary piach i burzę! Taaak! Mhrok musi być!
Wiecie, ja tu nic nie widze z WOWa, ani trochę. Powiem inaczej: według mnie obecna szata graficzna jest świetna. DII było mroczne z tego powodu, że w większości akcja gry działa się w lochach/jaskiniach/kanałach no i w NOCY (I akt, III akt, V akt (IV nie wiadomo ^^)). Tak poza tym: widzieliście tylko kilka screenów i gameplay. Tak, więc za przeproszeniem g*wno wiecie o szacie graficznej w DIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupoty, ludziom się we łbach przewraca. Na tym dolnym obrazku prawie nic nie widać, taki jest "mroczny". O ile pamiętam w Diablo II było widać bohatera nawet gdy nie czarował. Z resztą gra jeszcze nie wyszła, a ci już marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie D3 graficznie przypomina mi D2, wersja After przypomina mi graficznie D1 (stylowo oczywiscie).
I ten i ten styl mi sie podoba wiec narzekac nie moge ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale zauważyłem, że większość "obywateli" wypowiada się tak aby skomentować i skrytykować posty innych forumowiczów. Chodzi o to, że za w czasu chcemy zadziałać, a do tego IMO musi być mroczniejsze i już , bo taki klimat gry mi odpowiada i nie che przestawiać się na inny. Może rzeczywiście potem mgła wojny to załatwi ale póki co niech Blizz pamięta o ciemniejszych kolorach. W sumie im więcej tym lepiej, nawet jak dzień jest to powinno padać i być szaro :P
pozdro hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:39, Erunn0 napisał:

Pamiętajmy jednak, że na razie widzieliśmy tylko rozgrywkę w dzień, której nie było w
poprzednich częściach tego hack''n''slasha.

Jak to nie, jak była - w nocy nie było widać autentycznie nic. :D

Mi tam grafika się nawet podoba - to tylko wstęp do gry, a te ostatnio zawsze są robione dość sielankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uwarzam że powinno być mroczniej ( najbardziej podobało mi się w Diablo że był w miarę realny sprzęt a nie jakieś wymyślate, większe od człowieka bronie czy zbroje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieda sie zadowolic wszytskich,

ale musze przyznać że ten drugi screen bradziej mi się podoba, ale też chyba nie cały czas w grze Diablo III bedzie deszcz padał, co??

jakes sloneczne dni też mogly by być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcecie, aby z DIII stało się drugie NWN2 pod względem grafiki to dajcie sobie spokój z tą petycją -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie dyskusja w topicu o Diablo III nie była przesadzona. Coś w tym jest że DIII jest za bardzo WOW''owe...
Zobaczymy co na to Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycja wysłana, mam nadzieję że nie przerazi ich mój angielski ;-) W każdym razie, popieram, bo okropne jest żeby Diablo 3 było takie baśniowe. Nazwa mówi za siebie, Diablo, czyli coś naprawdę mhhrocznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się podoba.Choć nie jestem wielkim fanem Diablo jakoś obence screeny mnie bardzo zachęciły do zagrania w Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob Pardo twierdzi, ze chca dodac wiecej kolorytu, a jednoczesnie zachowac mroczny i gotycki klimat. Pewnie jeszcze pracuja nad odcieniami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować