Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Kurcze, wcześniej na to nie zwracałem takiej uwagi... Ale mają skubańce rację. WarCraft niech sobie niech będzie bajkowy i komiksowy, a Diablo mroczne, gotyckie i złe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gameplay nie jest taki tragiczny, choć pewne zmiany w stronę cukierkowatości widać. niemniej "przerobiony" D3 podoba mi się dużo bardziej. więc się podpisałem.
na szczęście Blizz ma jeszcze sporo czasu. wierzę w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysl niezly ale jak zwykle gorzej z wykonaniem... wiadomo ze np tecza ni jak sie ma do klimatu Diablo ale niektore sceny nie wiem czemu sie pomyslodawcom nie podobaly... jesli jest niebieski ogien to do okola musi byc troche niebieskiego (zwlaszcza ze akcja toczyla sie w jakichs lockac) a u nich cale swiatlo poszlo sie... na spacer se poszlo. Diablo MUSI byc mroczniejsze, fakt, bo to nie jest zaden WoW, ale niech troche polotu zostanie wprowadzonego. Na otwartych terenach rowniez moze byc mrocznie i slonecznie, a nie tak jak inicjatorzy uwazaja ze wszedzie musi padac, grzmiar, pioruny, i wiele innych duperelek.Blizzard to wielka firma i mam nadzieje ze rozpatrza wnioski graczy aczkolwiek zachowaja czastke tego co zrobili bo nie ktore pomysly autorow petycji byly zalosne. Oczywiscie nie podpisalem tego gdyz uwazam ze B napewno wezmie sugestie graczy pod uwage i nie trzeba do tego zadnej petycji bo ona i tak nic nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż.. niestety wchodzi tu prawo kompromisu. ciemniej i mroczniej oznacza faktycznie klimatyczniej ALE .. mniej czytelnie... a to niezbyt dopuszczalne przy grze tego typu. nie ma takiej opcji zeby nei wiedziec gdzie isc albo na ekranie miec czarne plamy z licho-wie-co-tam-jest.
fajnie to faktycznie wygląda na screenach ale w gameplayu na dluższą mete mogłoby niestety przeszkadzac... przydałby sie jakis zloty srodek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takich ludzi premiera może się przeciągać w nieskończoność...i tak najważniejszy jest gameplay. Dajcie sobie siana z tą grafiką. A to, że wygląda jak w WoWie to chyba tylko plus, bo nie będzie miała wymagań z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Diablo II miało w sobie coś takiego... mrocznego, niepokojącego. Krwawe plamy na ścianach w Katakumbach, narzędzia tortur, trupy w niektórych miejscach... Też uważam, że Diablo III (jak na razie) jest zbyt cukierkowe i za mało "Diabelskie". Jednak to, co prezentują fani pod petycją, już według mnie jest za ciemne :P Pod petycją się jednak podpisuję, gdyż wolę Diablo III zbyt mroczne, niż cukierkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinni zmieniać grafiki, ta która jest aktualna jest bardzo dobra i również klimatyczna i widać wiele szczegółów które cieszą oko ;). Uważam że jeśli zrobią taką grafikę jak na obrazku numer 2 to gra jednak wiele straci, ale również trzeba pamiętać że grafika się nie liczy tylko grywalność :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam grafika D3 się podoba, a jak komuś za jasno niech obniży gammę... joke ;). Po prostu każdy ma swój gust, a częśc fanów która chce wywrzeć na Blizzardzie decyzję o zmianie gry niech pomyśli, że ten "mniej mroczny" design może się komuś spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę się wyróżniać i popieram GanD-a i TTBoS-a. ;P W wersji "after" jest ciemno jak w d... znaczy bardzo ciemno, cytując Różową Panterę. Gra powinna być trochę mroczniejsza, a nie ciemna, że nic nie widać na centymetr od postaci. Powinni użyć lekko przybrudzonych/przygaszonych kolorów i by wystarczyło. Zresztą czy cały świat Sanktuarium musi być mroczny? Moim zdaniem nie. Jakaś "cieplejsza" lokacja to zawsze miła odmiana. Poczekajmy na screeny innych lokacji, wtedy będzie można pisać petycję.

@SoundWave
Niech "wielka" B. zajmie się swoim pseudo-Falloutem, żeby przypominał choć trochę starsze części gry, a nie wtrąca się w sprawy Blizza. Takie jest moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie screeny zrobione przez społeczeństwo podobają mi się o wiele bardziej niż te blizza ;) I nie piszcie ciągle, że wow to cudo i jak go nie lubisz to się wal bo to jest świetne itp. itd. Nie wszyscy muszą lubić to samo... Juz pisałem kilka razy, że blizz robi swoje nowe gry zbyt baśniowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie uważam, że grafika i wygląd nowego Diablo jest najważniejszy... ale rzeczywiście, lepiej prezentowała by się gra, gdyby więcej z tego charakterystycznego mrocznego stylu z d2 było w trzeciej odsłonie. choć nawet w d2 nie było tak mroczno jak na zaprezentowanym screenie. tam jest ciemno, nie mroczno....
poza tym... nie wiem, czy ta petycja jest konieczna, do zakończenia prac jeszcze dużo czasu zostało. nie ma co się martwić, że grafika pozostanie w takim stanie w jakim jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...to niema być rozszerzenie WoW tylko Diablo III. Grafika ładna ale nie pasuje do nastroju i klimatu Diablusa. Zmiana na propozycję graczy jest o wiele lepsza(acz ciut można niektóre miejsca rozjaśnić).
Mój głos poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:51, Chelmssend napisał:

Aha, czyli w czarnobylu, który jest mroczny nigdy nie wystepuje tęcza?


To zależy, czy mówisz o grze komputerowej, czy realnym świecie.

Nie jestem stuprocentowym zwolennikiem obrazka numer 2, bo uważam, że to pójście w drugą skrajność, ale lekka zmiana grafiki z pewnością wyszłaby grze na dobre. Świecące, jaskrawe kolory po prostu nie przystają do ścieżki, jaką obrały dwie pierwsze części serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100 % się zgadzam. Grafika kojarzy mi się z RTS-owym Warcraftem, a powinna być mroczniejsza ;] Przykłąd zmienienia grafiki jest całkiem niezły, podoba mi się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu propozycji zmiany powiem malkontentom, że sami mogą zmienić styl graficzny DIII przez zmiejszenie jasności w grze. Fanatykom polecam też tą samą opcję w ich monitorach.
Trochę luzu Blizzard wie co robi. Zawsze wiedział (no może w przypadku anulowania starfraft ghosta dał ciałka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować