Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Jak dla mnie to wygląda tak że fabuła postacie i wszystko z diablo jest osadzone w grafice i świecie z WarCrafta. Jakoś tak te cegiełki (i cała grafika) są bardzo podobne do tych w W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można się podpisać jeśli bardziej podoba mi się ta grafika???
Chyba o tym nikt kuźwa nie pomyślał?
Ktoś się podniecił, że potrafi zmienić nasycenie barw w photoshop''ie i robi zamieszanie. Jak dla mnie mącenie wody i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta petycja to matactwo Ascaronu. Stworzyli ją, aby opóźnić premierę Diablo III i sprawić, żeby to Sacred II zajęło miejsce na podium najlepszego h''n''s 2008 roku. :P

Dnia 02.07.2008 o 07:56, J.a.k napisał:

Chyba o tym nikt kuźwa nie pomyślał?


No wiesz... ta bardziej kolorowa grafika miała być defaultowo w Diablo III, więc petycja nie była potrzebna, choć jak znam życie, to pewnie jako odpowiedź na tą petycję wkrótce część miłośników Diablo stanie w obronie nowej szaty wizualnej i utworzy konkurencyjną petycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga ver. o wiele lepiej wygląda bardziej klimatyczny do 2cz. bo jak narazie fakt faktem graficznie podobny do W3 ! Co bardzo mnie to zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwróćcie uwagę, że ten cukierkowy klimat daje wszechobecny efekt bloom. W UT3 za pomocą post processing można było osiągać różne efekty wyglądu, więc myślę, że tutaj rozwiązanie mogłoby być podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pod tą petycją się na pewno nie podpiszę bo jak na razie Diablo3 bardzo mi się podoba

a przy okazji powinno się stworzyć przeciwną stronę dla tych którym podoba się Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie grafika nie jest wcale taka zła! Skoro gra ma się ukazać za jakieś rok-półtora to to co widzimy teraz jest jeszcze wczesnym projektem. Możliwe, że Blizzard do czasu premiery wszystko zmieni! Zauważcie też, że samo otoczenie na screenach wcale nie jest takie kreskówkowe i cukierkowe jak niektórzy mówią. Te niebieskie i zielone rozbłyski to po prostu efekty specjalne różnych czarów i aur. Przecież w Diablo 2 też tak było, tylko że wtedy nie osiągało to tak wysokiego poziomu z wiadomych wszystkim powodów. To co ktoś zrobił z tymi screenami na górze wcale nie jest niczym specjalnym. Obraz jest trochę przyciemniony i zmieniono nasycenie kolorów. Mogę się założyć, że Blizzard da nam możliwość ręcznego ustawienia tych atrybutów z poziomu opcji. Moim zdaniem tylko w tej sprawie powinny być pisane petycje... I nie rozumiem tej całej afery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie Dreadwock, artworki to jedna bajka, a grafika to druga. Zeby nie byc goloslownym to popatrz chocby na wczesne artworki przedstawiajace warcraftowe Tempest Keep i porownaj to z rozowa bryla, ktora zobaczysz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:48, Revan 666 napisał:

Drogi panie Dreadwock, artworki to jedna bajka, a grafika to druga. Zeby nie byc goloslownym
to popatrz chocby na wczesne artworki przedstawiajace warcraftowe Tempest Keep i porownaj
to z rozowa bryla, ktora zobaczysz w grze.

wiesz, gdybyś zobaczył SCREENY i FILM to byś nie mówił, że to tylko artworki tak wyglądają. Wejdź na oficjalną stronę Diablo3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ogladalem relacje wwi, kiedy to pokazywano owo demko D3. Nastepnego dnia sciagnalem sobie i teaser i gameplay wazacy 800mb. Screeny tez widzialem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. D3 to "chwilowa" przesiadka graczy WoW do drodze do WoW2. Ciekawy jestem grafiki w S2. założę się, że jest na tym samym silniku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:38, maxbieniasz napisał:

Według mnie grafika nie jest wcale taka zła! Skoro gra ma się ukazać za jakieś rok-półtora
to to co widzimy teraz jest jeszcze wczesnym projektem. Możliwe, że Blizzard do czasu
premiery wszystko zmieni! Zauważcie też, że samo otoczenie na screenach wcale nie jest
takie kreskówkowe i cukierkowe jak niektórzy mówią. Te niebieskie i zielone rozbłyski
to po prostu efekty specjalne różnych czarów i aur. Przecież w Diablo 2 też tak było,
tylko że wtedy nie osiągało to tak wysokiego poziomu z wiadomych wszystkim powodów. To
co ktoś zrobił z tymi screenami na górze wcale nie jest niczym specjalnym. Obraz jest
trochę przyciemniony i zmieniono nasycenie kolorów. Mogę się założyć, że Blizzard da
nam możliwość ręcznego ustawienia tych atrybutów z poziomu opcji. Moim zdaniem tylko
w tej sprawie powinny być pisane petycje... I nie rozumiem tej całej afery!


Popieram w 100%. Jak zmienią kolory na stałe to ktoś inny będzie marudził... To co mówisz ma moim zdaniem sens, w Gears of War jest taka opcja jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, w DIII jest trochę zbyt kolorowo, ale ja tego nie podpiszę, gdyż niezadowoleni z obecnych prac jednak przesadzają - na razie widzieliśmy tylko niewielki fragment gry. Poza tym ewentualne zmiany mogłyby opóźnić grę jeszcze bardziej. No i dlaczego nikt się nie czepiał, kiedy SC2 nie zaprezentował super-spektakularnej grafiki...? Blizzard i tak ma ręce pełne roboty - muszą odpowiednio zbalansowac grę, aby była maksymalnie grywalna, gdyż już raczej nie zobaczymy w Diablo losowych generatorów plansz (mapy są zbyt skomplikowane na takie zabawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ilu z obecnych fanatyków Diablo pamięta płacz fanów jedynki na kolorowość dwójki.. (jestem pewien ze niewielu, w końcu to było 10 lat temu.. ) no i co i nikt sie teraz tego nie czepia? Drugi akt? Trzeci? Nikomu już to nie przeszkadza? A jednak proszę znowu te same skargi co wcześniej, po pokazie małej części gameplay''a. Obecni fani Diablo 2 nawet nie zdają sobie sprawy, że ich ukochana gra nie była wcale tak wspaniale przyjęta na początku, przez tych co grali w poprzednia część.

Może należałoby trochę poczekać a nie psioczyć od samego początku. Porównania D3 do WoW''a są już w ogóle śmieszne. Wynajdujecie podobieństwa D3 do WoW''a a czy ktoś sie zastanowił i przyjrzał temu ile WoW wziął z D2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować