Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

a mnie sie nawet podoba... fakt że może być ciut bardziej mroczna, ale podkreśle to słowo - ciut. Jak już wcześniej pisano nie chce żeby było to brązowo czarne coś, gdzie nic na ekranie nie widać bo komuś się extreme gotyk marzy. W każdym razie nawet teraz do cukierkowatości WoWa moim zdaniem to jest daleko a że to dopiero wczesna faza tworzenia to zapewne jeszcze wiele ulegnie zmianie .. sądząc po dotychczasowych działaniach Blizzrada... na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nasycenia...przyciemnienie obrazu...nałożony grain filter. O to tyle krzyku? Nie grałem nigdy w Diablo (tak! są jeszcze na świecie tacy ludzie :) ), więc nie mam bezpośredniego porównania. Gdy pierwszy raz zobaczyłem gameplay z Diablo III grafika bardzo mi się spodobała (może dlatego, że był to filmik, a nie statyczny obraz). Teraz, mając do wybory "Before" i "After", wybrałbym pewnie zmianę wyglądu. Jednak to, co na screenach wygląda ładnie, niekoniecznie musi się sprawdzić w grze. Bo jednak obraz jest zbyt ciemny. Pouczanie Blizzarda nie ma chyba większego sensu. Podejrzewam, że nie zmienią oni grafiki (która sama w sobie zła nie jest), a jedynie zmodyfikują efekty, filtry i cały post processing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te biadolenia nic nie pomogą bo Blizzard i tak wypuści grę w takiej formie jaką będzie uważał za słuszną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolory kolorami (mogą być takie akurat na pierwszych poziomach gry, a dalej, głębiej już inne, ciemniejsze), ale jak zbroje będą wyglądać tak jak ta barbarzyńcy na screenie to...Dziwne, że sama postać jest całkiem nieźle zrobiona (widać ją w zbliżeniu na jednym z flimów), jednak ta zbroja to jakaś kpina...cholernie dziecinna...Ciekawe jak zrobią paladyna, którego zbroja wyglądała bardzo dobrze w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troche racji przyznac panu Nivellen20. Diablo 2 rzeczywiscie posiadal elementy hmm... nazwijmy je ''kolorowymi'' (akt 2 i 3) odbiegajacymi od ponurej stylistyki. Jest jednak cos co D2 mialo, a czego poki co w D3 nie widze (oczywiscie mam nadzieje, ze reszta gry bedzie zdecydowanie bardziej wpasowywala sie w stylistyke poprzednich czesci). Tym czyms jest midnosc lochow, ktorego z zakatkow swiata D2 bysmy nie zwiedzali to witaly nas mroczne, brude podziemia. Jak sie ma natomiast sprawa z tym co mielismy okazje widziec na gameplayu? Bardzo slusznie imć thorin49 zauwazyl, iz to podchodzi pod Scholomance, ja tez mialem takie skojarzenia:) a nietedy przeciez droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:14, AdamoBo napisał:

Nie oszukujmy się. D3 to "chwilowa" przesiadka graczy WoW do drodze do WoW2. Ciekawy
jestem grafiki w S2. założę się, że jest na tym samym silniku.

Pozdrawiam



O_O... xD
jesli diablo 3 byloby mmo, to bym sie zgodzil w 10%''tach... ;]. a co do tego samego silnika... to mozna wtedy powiedziec, ze starcraft i d2 sa na tym samym xD... oj dzizas...
a co do kolorkow... fakt, troche przerazajace jest to, ze wowem smierdzi na kilometr.
ale trzeba tez spojrzec na inne rzeczy... ok 10k podpisanych pod petycja to nie tak duzo, a rynek ma tez swoje wymagania. jesli oni nie ustawiaja sie na abonament... to musza ustawic sie na ilosc sprzedanych gier. a kto aktualnie najwiecej gier kupuje? tak zwani casualowcy :).
ide sie podpisac xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak jeszcze co do mrocznosci...
proba zrobienia takiej gry byla gra pod tytulem: Hellgate London...
osobiscie calkiem za nia przepadam, ale ta "mrocznosc" daje sie we znaki i nudzi... nUuuUuuUdzi... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to oczywiscie wystarczajacy powod by do Diablo wprowadzic warcraftowe elementy? Wybacz, ale basniowa grafika, pancerze z halogenami i 2.5 metrowe miecze pokrzywione jak cholera tez mi sie przejadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no sluchaj ja jestem jak najbardziej za powrotem do diablo2! ;]
anty wow! wow nie!
ale mowie to co mi sie wydaje...
chociaz nie wiem jak wy, osobiscie ja sie na wowie nie zawiodlem.
mam nadzieje, ze teraz tez tak nie bedzie.
aha... no i maja na to kuuuuuuuuuuuuupe czasu. przeciez koniec tego roku (mam racje?) to WotLK... 2009 to sc2, no to diablo III to okolice 2010... <- O_o... jaka odlegla data?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada. Jakby było aż tak mrocznie jak na screenie "After" to trzeba sobie bedzie grube rolety na okna załatwić, albo grać tylko w nocy. Przecież to bedzie nieczytelne zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:41, HumanGhost napisał:

Lekka przesada. Jakby było aż tak mrocznie jak na screenie "After" to trzeba sobie bedzie
grube rolety na okna załatwić, albo grać tylko w nocy. Przecież to bedzie nieczytelne
zupełnie.


Zgadzam się w 100%. Klimat klimatem, ale oczy są ważniejsze. Poza tym klimat to nie tylko grafika! Zresztą nie wiem czy śmiać się czy płakać z ludzi dla których "mroczny charakter" kojarzy się tylko i wyłącznie z brakiem światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekającym dzieciom polecam po zakupie gry zajrzenie do opcji graficznych:
- wyłącz bloom
- obniż gamma
I macie co chcecie. Może jeszcze obniżyć nasycenie kolorów w monitorze do poziomu normalnego ( ze 100% które ma większość ludzi bez sensu włączone ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załączone do petycji obrazki dokładnie tylko tyle pokazują.

Poza tym jak wyłączysz bloom effect to zmienia się to bardzo mocno.
Oglądałem wszystkie materiały z WWI. I osobiście wydaje mi się, że grafika jest po prostu bogatsza. To oraz fakt, że nad projektami graficznymi pracują Ci sami graficy, którzy zrobili projekty do WoW i S2, powoduje, że "narzekaczom" właczył się alarm i zaczęli protestować. tak jakby to oni wiedzieli lepiej jak należy robić dobre gry.

Podoba się albo nie ale to jest styl graficzny rodem z Blizzarda. Jak dla mnie nie przypadkowo przypomina on WoW-a bo WoW w istocie to jest Diablo online i jedynie korzysta z bogatszego tła Warcrafta. A szkoda, bo Diablo jako cRPG to bardzo słaba pozycja. Dobra gra akcji, ale elementy RPG prawie w niej nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować