Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Nie miam nic do tego jesli ktos sobie gra na pve lub pvp. Decydujac sie jednak na gre na rp to sie winno wiedziec jakie ten serwer ma zalozenia... Zreszta... Juz i tak od jakiegos czasu nie gram w to, a my tu o diablo mamy dyskutowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając te petycje ręce tylko mi opadają...
Co najśmieszniejsze? Sami przyznają, że petycja nie ma sensu...
Proszą natomiast by dodali coś, żeby gra była mroczniejsza... Hm... Niech pomyślę... Mam genialny pomysł. Skoro większość fanowskich artów sprowadza się do pozbawienia gry nasycenia i wyciemnienia to niech zrobią to sami. Wystarczy kliknąć na pulpicie PPM > Ustawienia > znaleźć swoją kartę > poszukać opcji kolorów i jasności > ustawić je wedle wymagań > kliknąć zapisz > kliknąć ok > włączyć grę > cieszyć się nowym mrocznym D3...
Prawda, że proste? I całkowicie za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:58, Revan 666 napisał:

...


Założę się, że ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja!
Jednak najwyraźniej dla ok. 16080 osób wymyślenie czegoś takiego jest zbyt trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:25, Madoxx napisał:

Czytając te petycje ręce tylko mi opadają...
Co najśmieszniejsze? Sami przyznają, że petycja nie ma sensu...
Proszą natomiast by dodali coś, żeby gra była mroczniejsza... Hm... Niech pomyślę...
Mam genialny pomysł. Skoro większość fanowskich artów sprowadza się do pozbawienia gry
nasycenia i wyciemnienia to niech zrobią to sami. Wystarczy kliknąć na pulpicie PPM >
Ustawienia > znaleźć swoją kartę > poszukać opcji kolorów i jasności > ustawić
je wedle wymagań > kliknąć zapisz > kliknąć ok > włączyć grę > cieszyć się
nowym mrocznym D3...
Prawda, że proste? I całkowicie za darmo!!!


Takie coś to ja w ostateczności zrobię,póki co niech Blizzard się dalej produkuję by grę dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem ani za ani przeciw tej petycji ;/
Co będzie to będzie ,bo i tak będę grał w ta grę ;p

Aczkolwiek dziwi mnie takie zachowanie co poniektórych graczy ;/
Narzekacie na kolory ? Kurna wy się lepiej o gameplay martwcie ,żeby rzeczywiście był taki super na jaki wygląda ;p

Dziwne ,bo jakoś ani razu nie słyszałem złego słowa o dobranych kolorach przy Diablo II ;p
A przecież Diablo II jest o wiele bardziej kolorowe niż Diablo III ;p

Ludzie odstawcie tego WoW''a bo macie już niezłą sieczkę w tych baniach ;p
Kurde spełniły się moje obawy... teraz każda gra wydana od Blizzarda będzie na siłę porównywana do WoW''a ;p
Jakby Blizzard wydał Puzzle Diablo to też by znaleźli sposób ,aby porównać te gry ;p

Ludzie czas się ogarnąć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:33, Klinga napisał:

...

Common arguments:

Q: The game is still under development, it''s on pre alpha stage, we only saw the first act, much can change.

A: True, the game is still under development but the artistic direction isnt since it''s one of the first steps in the development of a game, until you have a fully developed artistic direction and concept you cant easily move on with the development of the game, the artistic direction will tell the artists (modelers, texture artists, etc) how the game elements shall look and feel. Since this artistic direction is already fully and happily developed (words from Blizzard) this cartoon''ish and colorful style will be present in the whole game.


Nie będę nawet marnował czasu na tłumaczenie tego komuś kto nawet nie umie czytać po polsku

Tak na marginesie. Zgodzę się z jedną rzeczą w tej petycji. A dokładniej to też z faq... Lochy i jaskinie są zbyt czyste. No ale nie będę z tego powodu płakał i pisał petycji <hahaha> a jak komuś przeszkadzają kolory to tak jak na zamieszczonym filmiku na youtubie zmiejszy sobie nasycenie (bo to jedyna rzecz jaką zrobił) i będzie cieszył sie mrocznym diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:32, EmoDarius napisał:

Takie coś to ja w ostateczności zrobię,póki co niech Blizzard się dalej produkuję by
grę dorobić.


Mi tam nie przeszkadza to, że dodali trochę kolorków. Po za tym jak już wspomniałem nie jest to rzecz, której nie "naprawi" parę sekund grzebania w ustawieniach karty, monitora bądź gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że @Madoxx przelewa Dzban Nieskończenie Genialnych Rozwiązań, których opracowanie dane było tylko nielicznym. Heh, klasyczne...

Problem w dużej mierze dotyczy samej transformacji koloru piksela, więc niewielkim kosztem można wprowadzić do gry opcję typu "Styl Mroczny". Możliwe, że trzeba by edytorem pozmieniać kolor świateł w schematach poziomów. Jakkolwiek, mam wrażenie, że ten "oldschoolowy" klimat Diablo bazował również na realistycznych proporcjach elementów świata, a ingerencja w istniejące modele dla Blizzarda jest z pewnością niedopuszczalna. Samemu osobiście stronię od "za wielkich giwer i za wielkich mieczy". Pozostaje tylko liczyć na to, że nie będzie w Diablo 3 kucyków z przerośniętymi grzywami i kopytami oraz pięści barbarzyńcy wielkości głowy ;)

Bardziej boję się o sam rozwój postaci w Diablo 3, a to dla mnie kluczowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh cóż za koncepcja dlamie kolorki są OK D2 wcale nie było w mrocznych tonacjach a klimat jaki ma ta gra wynikał z całości produkcji Mnie osobiście interfejs bardziej przypomina łołowy ale to pewnie jeszcze z 10 razy zminia...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisticGohan_MODED
Przeczytaj prosze poprzednie moje posty o D2. Nie chce mi sie N-ty raz powtarzac co sadze o paru sprawach i co mi sie w tej grze podoba najbardziej.
Madoxx
Widze, zes zjadl wszystkie rozumy, O Panie! Taki umysl jednak nie powinien sie marnowac na byle forum! Idz w swiat i rozglaszaj swoje nauki! Zapewne dorobisz sie kilku honorowych stron w podreczniku do historii ;) No i pare pomnikow tez ktos postawi, by wychwalic Twoj bystry i przenikliwy umysl! ;)
Tu nie chodzi tylko o przyciemnienie paru pikseli, ale nie smiem polemizowac z umyslem tak poteznym i przenikliwym, jak Twoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ta grafika wcale nie jest taka cukierkowa, jeśli pod tą petycją podipisze się dużo ludzi i Blizzard ją zaakceptuje, wtedy będziemy mieli przesunięcie ppremieru o jakiś rok-dwa, bo tyle zajmuje stworzenie nowego engine''u !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musi na nia zwrocic uwage, to pierwsze.
Drugie - watpie by robili od nowa caly silnik.
Trzecie - Ja tam moge czekac ;) liczy sie efekt koncowy, a nie czy to wyjdzie za pol roku, rok, dwa czy jeszcze dalej. Chyba, ze kupujesz gry-legendy tylko po to by zaszpanowac komus jaki to z Ciebie old-school, ze znasz stare serie? Na D2 swoje sie czekalo, na WoWa tez, tak samo na Stara, a czy fajni tej ostatniej gry sie cieli, bo blizz przez lata nic nie mowil? Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czytając te petycje ręce tylko mi opadają...
>Co najśmieszniejsze? Sami przyznają, że petycja nie ma sensu...
>Proszą natomiast by dodali coś, żeby gra była mroczniejsza... Hm... Niech pomyślę... Mam genialny pomysł. >Skoro większość fanowskich artów sprowadza się do pozbawienia gry nasycenia i wyciemnienia to niech zrobią >to sami. Wystarczy kliknąć na pulpicie PPM > Ustawienia > znaleźć swoją kartę > poszukać opcji kolorów i >jasności > ustawić je wedle wymagań > kliknąć zapisz > kliknąć ok > włączyć grę > cieszyć się nowym >mrocznym D3...
>Prawda, że proste? I całkowicie za darmo!!!

Kolejne piękne słowa , ale podpadające pod totalną ignorancję. Zmiana barwy, nasycenia, kontrastu w ustawieniach graficznych nie wpłynie na poprawę sytuacji. Z ciekawości też zmieniłem screen z barbarzyńcą ...celując w wersję poniżej. I zmiana nasycenia, oraz barwy dominującej (RED i GREEN) oraz selektywnej (RED) to tylko jakieś 5 % pracy. Dochodzi do tego cieniowanie, rozjaśnianie (Highlights), wyostrzenie tekstur, zwykle takie rzeczy można zrobić bump mappingiem, sam deszcz jest bardziej wyrazisty oraz gęstrzy, mgłę trzeba bło poprawiać, pobawiłem się także motion blurem oraz sponge aby dać jako taką perspektywę oraz poczucie odległości. Natomiast sama zmiana karty graficznej sprawi, żę większość elementów oraz efektów po prostu zniknie. Ogólnie bardzo mnie martwi obrany kierunek graficzno-artystyczny. Panowie z blizzarda bardzo lubią ładne kolorki co widać po wowie, starcrafcie 2, i teraz diablo 3. Smutne, no ale miejmy nadzieję, żę produkt końcowy spełni nasze oczekiwania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh D3 ogólnie fajne ale jednak ten gotycki styl <zmieniony screen niżej jest DUŻO lepszy > to styl serii diablo. oczywiście złożyłem podpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować