Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Najlepiej zaczac jeczec, kiedy gra zostanie wydana z piekna, cukierkowa grafika a''la WoW? :> Zapewne wielu fanow WoWa tezby ryknelo z radosci gdyby do swiata Sanktuarium wprowadzono slodziutkie i milusinskie gnomy? No coz, nic z tego, walczmy o mhroczne Diablo bracia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie... Dodali trochę oświetlenia i już cukierkowy?? To ludzie popatrzcie na chińskie anime... to jest cukierkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra by nie byla, to i tak wszyscy bedziemy grac w nia godzinami. Kazda ze stron ma swoje zalety i wady, powinny byc krainy mroczne jak i sloneczne, w grze jest potrzebny kontrast zachodz slonca jak i swit. Jakby wszystkie krainy byly mroczne to gra stala by sie monotonna pod wzgledem otoczenia i kolorow.
Dajmy ludziom z Blizzarda popracowac... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3618 mój numer jest. Dobrze, że teraz coś takiego wypłynęło, póki nie jest za późno, by to naprawic. Nowe Diablo na razie podobne jest do bajkowego pierwszego Dungeon Siege''a, popieram wniosek o utrzymaniu mrocznego klimatu serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:29, Bajta2 napisał:

Nie przesadzajcie... Dodali trochę oświetlenia i już cukierkowy?? To ludzie popatrzcie
na chińskie anime... to jest cukierkowe.

A co ma anime do diablo?

A tak z mojej strony to nigdy diablo nie lubiłem (ani reszty gier Blizzardu), a to jak postępują ze swoją mimo wszystko legendą poświadczy tylko o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Tragedii nie ma ale jak by stonowali trochę kolory to myślę że wyszło by to na dobre mrocznemu klimatowi jaki powinna mieć ta gra. Tak czy inaczej grę na pewno zakupie ale pod petycją też już się podpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie podpisałem i jestem za tym aby D3 było ciut mroczniejsze, jakby sie przyjrzeć to jednak modele mają coś z WoWa co mnie się nie podobra, WoW wygląda paskudnie a Diablo takiego nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:33, Fenrisulfr napisał:

Powiem tak. Tragedii nie ma ale jak by stonowali trochę kolory to myślę że wyszło by
to na dobre mrocznemu klimatowi jaki powinna mieć ta gra. Tak czy inaczej grę na pewno
zakupie ale pod petycją też już się podpisałem.


Zgadzam sie w zupelnosci. I równierz sie podpisalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że powinni grafikę zrobic bardziej mroczną. Nawet na gameplayu który w większości rozgrywany jest w jakimś lochu, widac, że nie jest on tak mroczny jak np. ten z pierwszej częsci diablo (Według mnie najbardziej klimatyczna i mroczna gra). Mimo wszystko ufam Blizzardowi i wiem, że nie spieprzy projektu. Zrobi to tak by zadowolic wszystkich, Zobaczycie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie fanowski screen wyglada o niebo lepiej;/ BTW co tam jest na dole na oryginalnym screenie? tęcza? w Diablo 3? x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goście mają racje. Podpisuje sie pod tą petycje obiema rękami. Diablo to nie Warcraft:/ Wiekszość H&S jest w takiej bajkowej kolorystyce więc czemu Diablo 3 też takie ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Diablo ogólnie, a że III część tak (graficznie)wygląda... śmiać mi się chce(bo wygląda to jak jakiś świat plastusiów) i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że to nudna, nieciekawa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpis 3747, jak dla mnie ta przerobiona przez fanów grafika idealnie pokazuje jak powinien wyglądać Diablo III. Jak do tej pory z klimatem to najlepsza była jedynka, wchodząc przy pierwszym spotkaniu z grą do coraz głębszych lochów aż ciarki przechodziły po plecach(no co. wtedy jeszcze nie lubiłem survival horrorów i miałem ledwie 9 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no... To jest śmieszne. Fani czekają, błagają o Diablo 3, grają przez 7 lat w jedną grę, potem wreszcie ktoś się nad nimi lituje, a dla nich gra jest zbyt mało... mroczna?!
Rozumiem przyczyny tej inicjatywy, ale wydaje mi się, że mogliby być bardziej subtelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować