• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
WIDER

Fable - problem z uruchomieniem.

Pytanie

Kupiłem dzisiaj Fable z myślą o miłym graniu lecz się myliłem gdy tylko włączam gre pokazuje się czarny obraz a zaraz się wyłącza i pokazuje się ten kumunikat. Jak wybieram którąś z opcji to nic nie daje. W czym moze być problem?

20080701191608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.07.2008 o 19:16, Lord Andre 1 napisał:

Kupiłem dzisiaj Fable z myślą o miłym graniu lecz się myliłem gdy tylko włączam gre pokazuje
się czarny obraz a zaraz się wyłącza i pokazuje się ten kumunikat. Jak wybieram którąś
z opcji to nic nie daje. W czym może być problem?

Problem szeroko omawiany, rozwiązań kilka jest, czasami działają - http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=363

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi pomogło to:

1. Kliknij prawym przyciskiem ikonę gry, a następnie kliknij polecenie Właściwości.
2. Kliknij kartę Zgodność.
3. Kliknij pole wyboru Uruchom ten program w trybie zgodności z, aby je zaznaczyć, a następnie wybierz z listy opcję Windows 98/Windows Me.
4. Kliknij przycisk OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jak usuniesz z "Moich Dokumentów" folder "Fable" to gra się uruchamia czy nie?
Jeżeli się uruchomi oznaczać to będzie kwestie kodeków audio-wideo czyli wówczas należy usunąć doinstalowane kodeki.
Jeżeli się nie uruchomi wówczas problem może być spowodowany kilkunastoma rzeczami w tym wypadku skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego do Pomocy Technicznej i obowiązkowo dołącz dxdiag.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sory ale już wszystko od dawna dobrze chodzi. W tym temacie nikt mi nie pomógł ale w głównym temacie powiedzieli żeby odinstalować sterowniki ffd show i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sory ale już wszystko od dawna dobrze chodzi. W tym temacie nikt mi nie pomógł ale w głównym temacie powiedzieli żeby odinstalować sterowniki ffd show i pomogło.\

I nie wiadomo dlaczego 2 posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować