Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Budo, modek najaktywniejszy ze wszystkich, najaktywniejszy gramowicz, osoba która powinna nadal być na gram, został po prostu zrzucony przez ekipę z zajmowanego przez niego stanowiska. Nie jest juz modkiem.
Nikt nie wie czemu go zrzucili. Miał inne zdanie niz konsule?? nikt nie wie, w każdym razie powinien zostać. Sądzę, że każdy uwaza jak ja, ze Budo powinien zostać, zaryzykuję stwierdzenie, że musi zostać. Każdy kto podziela moje zdanie niech dopisze się pod tą petycją, może uda nam się zrobić coś, aby Budo wrócił. To przecież my jesteśmy tym forum, Konsule tworzą je dla nas, i powinni liczyć się z naszym zdaniem... A jeżeli nie, to coś jest nie tak. To nie konsule tworzą forum, ale zwyki uzytkownicy. Jeżeli i wy uwazacie, że Budovpowinien zostać, niech otwarcie powie to w tym temacie... Jeżeli my, uzytkownicy, nie będziemy próbowali zmienić tego forum, to nikomu się to nie uda.
Proszę modków o nie zamykanie tego tematu, chyba ze chcą stłumić głos niezależnych użytkowników!!! Niech ekipa zobaczy, na co nas stać, że gdy coś nam się nie podoba umiemy to wykrzyczeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:37, Zakrzysiunio napisał:

Budo, modek najaktywniejszy ze wszystkich, najaktywniejszy gramowicz, osoba która powinna
nadal być na gram, został po prostu zrzucony przez ekipę z zajmowanego przez niego stanowiska.

A skąd pewność, że został po prostu zrzucony ?? ;)
Przecież od TAK, nie zabraliby Budowi stanowiska.
Również zauważyłem zmiane statusu na Warmaster, - myślę, że po prostu (tak jak Cinus'') odszedł, gdyż nie może/ nie chce, już być moderatorem i pilnować forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 20:42, Tokix napisał:

odszedł, gdyż nie może/ nie chce, już być moderatorem i pilnować forum.

Napisal ze nie odszedl...
cytat z jego wpisu na GS:
Dzisiaj oficjalnie zdjęto mi tytuł moderatora serwisu gram.pl, za współpracę podziękowano już jakiś czas temu.
Pewnie ekipa gram.pl (rotfl) ma dygawe i sie boi wysmiania wiec woli nie wyjasniac decyzji ;D
No i podpisuje sie pod petycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:42, Tokix napisał:

> Budo, modek najaktywniejszy ze wszystkich, najaktywniejszy gramowicz, osoba która
powinna
> nadal być na gram, został po prostu zrzucony przez ekipę z zajmowanego przez niego
stanowiska.
A skąd pewność, że został po prostu zrzucony ?? ;)
Przecież od TAK, nie zabraliby Budowi stanowiska.
Również zauważyłem zmiane statusu na Warmaster, - myślę, że po prostu (tak jak Cinus'')
odszedł, gdyż nie może/ nie chce, już być moderatorem i pilnować forum.


Ale Budo w temacie "Moderatorzy,jacy są naprawde?" napisał że "Nie zrezygnowałem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:42, Tokix napisał:

> Budo, modek najaktywniejszy ze wszystkich, najaktywniejszy gramowicz, osoba która
powinna
> nadal być na gram, został po prostu zrzucony przez ekipę z zajmowanego przez niego
stanowiska.
A skąd pewność, że został po prostu zrzucony ?? ;)
Przecież od TAK, nie zabraliby Budowi stanowiska.
Również zauważyłem zmiane statusu na Warmaster, - myślę, że po prostu (tak jak Cinus'')
odszedł, gdyż nie może/ nie chce, już być moderatorem i pilnować forum.


no Cinus odszedł, ale moderuje na ircu...
a Budo wyraznie napisał w temacie o modkach- "nie zrezygnowałem;]"
to co to moze znaczyc??? ze blad na stronie, niechcacy go wywaliło??? chyba jasne jest, ze został po prostu zrzucony... jestes za tym ,aby Budo został, czy nie???
nie pisałbym jakbym nie wiedział, chyba ze Budo blefuje... ja wyrazam opinię na temat tego, co zostało napisane... popatrz sobie w temacie o modach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie znasz pana imieniem Piotrek K.
Tu była taka sama sytuacja, a sam Piotrek tłumaczył, że nie ma ochoty o tym gadać i sprawa został;a zamknieta.
Nie sądzę, zeby Budo był szczęśliwy, gdyby zobaczył ten wątek. Skoro nikt nie wie, co się stało, to widać jest to prywatna sprawa między Budem, a Konsulami i nie powinniśmy tego roztrząsać.

Jest równiez taka możliwość, ze nie miał już czasu (studia, praca itp. ) i po prostu sam zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo nikt by nie chciał... ale jezeli tak patrzec, to trzeba się pogodzic z tym, ze tracimy znakomitego modka. i jestem pewien, ze nie dadza lepszego.
Tokix- i to rozumiem;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, już chyba jest po fakcie i nic nie możemy zmienić...
Ale skoro Budo nie ma już statusu Moderatora, to chyba nie bez powodu i nie powinniśmy wdrażać -
Jak, gdzie, kiedy, dlaczego, po co ?!
Po prostu stało się i tyle, a z jakiej przyczyny, to już sprawa Buda i reszty ekipy.
Wkażdym razie, to nie zmienia faktu, że Budo (imo) jest gramowiczem, przed którym odczuwam największy respekt.
Tyle na ten temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rzesz, ale się porobiło :/ Nie wiedziałem że coś takiego mało miejsce, zresztą kto by się spodziewał, że taki zacny moderator zostanie nagle odsunięty od pełnionej funkcji. Co prawda nie znam okoliczności, ale to niedopuszczalne żeby taka osoba nie moderowała gram. Według mnie to nieodpowiednie zachowanie "rządzących"!
Niech wróci Budo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:57, Tokix napisał:

W sumie, już chyba jest po fakcie i nic nie możemy zmienić...


jezeli nie mozemy nic zmienic, to to jest d a nie forum. forum jest dla nas, a moderatorzy są aby nam dobrze się pisało, abysmy nie spamowali i nie było bałaganu...

Dnia 01.07.2008 o 20:57, Tokix napisał:

Ale skoro Budo nie ma już statusu Moderatora, to chyba nie bez powodu i nie powinniśmy
wdrażać -


nie ma ale trzeba cos zrobic aby mu go przywrócili. nie znajdą nikogo lepszego na jego miejsce

Dnia 01.07.2008 o 20:57, Tokix napisał:

Jak, gdzie, kiedy, dlaczego, po co ?!


ja nie mam zamiaru tak robic. ale trzeba pokazac, ze jestesmy z nim i chcemy aby wrócił. choc raz konsule powinni wziac pod uwage nasza decyzja

Dnia 01.07.2008 o 20:57, Tokix napisał:

Po prostu stało się i tyle, a z jakiej przyczyny, to już sprawa Buda i reszty ekipy.


i nasza, bo modek był zajesuperowy i chcemy aby wrócił (przynajmniej ja)

Dnia 01.07.2008 o 20:57, Tokix napisał:

Wkażdym razie, to nie zmienia faktu, że Budo (imo) jest gramowiczem, przed którym odczuwam
największy respekt.


moze nie najwiekszy, ale ogromny... a moze i największy???

Dnia 01.07.2008 o 20:57, Tokix napisał:

Tyle na ten temat. Pozdrawiam.

ja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalili go? Ciekawe, był dobrym modem... Bardzo ciekawe.

PRZYWRÓĆCIE BUDA albo podajcie SENSOWNY POWÓD!!!

Mamy prawo wiedzieć co się dzieje na portalu, który jest tworzony dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:08, Lamb3rt napisał:

Wywalili go? Ciekawe, był dobrym modem... Bardzo ciekawe.

PRZYWRÓĆCIE BUDA albo podajcie SENSOWNY POWÓD!!!

Mamy prawo wiedzieć co się dzieje na portalu, który jest tworzony dla nas!


wreszcie ktoś sensownie gada. to portal dla nas, a nie aby sobie rządzili...
ale widząc tak bzdurne decyzje ekipy, pewnie powiedzą, że "Zamienią go na nowszy model"


LUDZIE PISZCIE ZE SIĘ PODPISUJECIE POD PETYCJĄ BO WIĘKSZOŚĆ POSTÓW TO TYLKO STWIERDZENIA FAKTU. TO JUZ WIEMY, CZAS NA DZIAŁANIE.... A NIE: i TAK GO NIE LUBIŁEM, JEGO MIEJSCE ZAPEWNE ZAJMIE KTOS INNY.... JAK NIE CHCECIE SIĘ PODPISAĆ TO NIC NIE PISZCIE, CHYBA ZE MACIE JAKIES WAZNE STWIERDZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować