Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 11:54, Łowca Gier napisał:

(ale to nie wina moderatorów)


A czyja niby?
Wtedy się nie bawili, teraz moderatorzy się patyczkują, albo przymykają oko - zwracam im honor jeśli taki jest odgórny rozkaz. :)
Niektórzy piszą, że to nic nie dawało, bo tępili, a co było to było, ale ja się nie zgadzam. Zawsze się kogoś nawróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:54, Łowca Gier napisał:

Czy możesz poszczycić się obecnością na forum od jego początków i znasz dokonania TYHE
z tych czasów?


w sumie to ja jestem od początku i faktycznie TYHE była kiepskim moderatorem...
pamiętam zamęt... wtrącanie się, gdy inny moderator już zajmował się daną sprawą...
a przede wszystkim brak "ogólnej wiedzy informatycznej"

ale na szczęście mod TYHE to przeszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zniewaga krwi wymaga! Jak to możliwe! Oddajcie nam Budo! Zbluzgam całe forum, tylko po to żeby BUDO wrócił! My chcemy go z powrotem!!!! Poświęcę swoje konto dla najlepszego moderatora na gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z tobą zgadzam, moderatorzy są zbyt pobłażliwi... Oczywiście potrafią zbanować, ale tylko za piractwo !
Naprawdę trzeba się postarać, żeby dostać degrada...

Edit: Tym postem zostałem brygadzistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się. ok kilku lat przeglądam to forum (nie pisząc zazwyczaj) i uważam że budo jest jednym z 2 powodów dla których wogóle warto tutaj zaglądać.

Niestety jak widać polskim zwyczajem ekipa gram pokazuje wszystkim jak bardzo ich poważa, odwołując najlepszego moderatora i nie podając powodu. Kiedyś to się nazywało zaprzaństwo i sobiepaństwo. Cóż, poradzić nic nie można. Na szczęście ekipa nie ma mi czego odebrać, bo status jest dla mnie nieostotny, a i samo konto też mogę stracić.

Więc proszę sobiepanów o wyjaśnienia i cofnięcie tej bardzo niefortunnej decyzji. Jestem naprawdę zdegustowany takim postępowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:59, Vaxinar napisał:

A czyja niby?


Bardziej działania ekipy sprawiają, że myślę o opuszczeniu gram.pl. Ale to już nie w tym temacie. Jeśli jesteś zainteresowany moją opinią to zapraszam niebawem na mój GS, gdzie zamieszczę swoje wywody lub jakiś temat - sam jeszcze nie wiem, gdzie umieszczę moje wypociny.

Dnia 02.07.2008 o 11:59, Vaxinar napisał:

Wtedy się nie bawili, teraz moderatorzy się patyczkują, albo przymykają oko - zwracam
im honor jeśli taki jest odgórny rozkaz. :)


Podobała mi się ta ostrość działania, ale podejście Budo też uważam za bardzo dobre. Co by nie mówić - TYHE i kNOT to postacie kontrowersyjne - ja ich lubię, inni wspominają z niechęcią.

Dnia 02.07.2008 o 11:59, Vaxinar napisał:

Niektórzy piszą, że to nic nie dawało, bo tępili, a co było to było, ale ja się nie zgadzam.
Zawsze się kogoś nawróciło.


Mnie karząca ręka kNOTa nawróciła z drogi spamera i kogoś, kogo dziś nazwano by "dzieckiem Neostrady" (nie lubię tego określenia ) na, mam nadzieję, ścieżkę osoby z którą można sensownie podyskutować, poprzez pierwszy degrad na forum.

moonman ---> Szanuję Twoje zdanie, ale mam inny pogląd na en temat. Nie lubię jedynie, gdy ktoś bazuje swoje osądy na opiniach z trzeciej ręki, choć sam nic nie widział. Oczywiście nie piję tutaj do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na komentarz w tej sprawie najbardziej kontrowersyjnej postaci forum.
otóż w życiu złapałem wiele degradów i jestem dumny ze złapałem je za kadencji Budo
Nie wiem co za cwaniak próbuje tu zaprowadzić swoje własne porządki ale sprawa jest jasna, jeśli budo nie wróci usuwam serwis z ulubionych, i tak stał się siedliskiem spamu po tym jak stara gwardia moderatorów odeszła ( patrz TYHE, RobeN, Knot)
Tak więc sprawa jest prosta albo Gram.pl pokusi się o wyjaśnienie sprawy i przywróci Buda na stanowisko albo cya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod petycją.
Budo to jeden z najaktywniejszych gramowiczów, sprawiedliwy mod, zawsze pomocny i był zawsze, kiedy był potrzebny :).
Budo musi zostać !
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:17, Union Pacific napisał:

Skąd wnioski, że zależy im na tym byś został? ;)

mnie to ryba czy im zalezy czy nie.
Mi zależy by Budo wrócił.
jeśli tak się nie stanie to serwis staje się dla mnie bezużyteczny i nie ma sensu by dalej się w nim udzielał.
Ina sprawa ze za mną mogą pójść inni a wtedy Gram.pl zacznie się interesować tym że odchodzą userzy w liczbie większej niż 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:17, Union Pacific napisał:

Skąd wnioski, że zależy im na tym byś został? ;)

Masz racje, konsule maja wszystkich gdzies, dlatego nie skladaja wyjasnien w tej sprawie. Albo po prostu sie boja ze zostana obrzucani blotem, slusznie nawiasem mowiac. Wolalbym zeby to konsule przestali tu bywac bo chyba im sie mocno nudzi (- "flaszki", zwolnienie Budo...)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Budo nie wróci, ja odchodzę z gram.pl. :) A niech wraz ze mną odejdą wszyscy użytkownicy i gram.pl będzie musiało wrócić Budo na stanowisko moda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:28, Deedi napisał:

Jeśli Budo nie wróci, ja odchodzę z gram.pl. :) A niech wraz ze mną odejdą wszyscy użytkownicy
i gram.pl będzie musiało wrócić Budo na stanowisko moda!

Raczej nie możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:22, Union Pacific napisał:

Czyli wg. Twych słów wyznacznikiem wartości gram.pl jest Budo? :)

Gram.pl można podzielić na 2 elementy.
Pierwszy to mizerna podróba serwisu o grach.
Drugi to spore forum na którym szerzy się spam.

Pierwszy pozostawiam bez komentarza bo ząl jest czytać zawartość main page.

Drugi zalany został spamem przez wszelkiej maści trole i "dzieci neostrady" którzy to ostatnimi czasy wyrastają jak grzyby po deszczu z forumowej braci.

Dla mnie gram.pl stracił swój urok po półtora roku od zarejestrowania, nagle wywiało porządnych moderatorów, przyjęci zostali jacyś nieznani ludzie.
A co ze spamem? kwitł on w najlepsze. teraz na każdym kroku można dostrzec spam, tu spam, tam spam i między naszymi postami..spam.
poza tym. nasze posty dragi kolego to też spam, sprawa się tyczy petycji a nie przepychanek dla czego gram.pl zeszło na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy:P odszedł jeden moderator, będzie następny, a Budo przecież nie znika.
Dark SMG
>...serwis z ulubionych, i tak stał się siedliskiem spamu po tym jak stara gwardia...
Zawsze był siedliskiem spamu. Raz większym raz mniejszym;d Zdublowany temat, czy oczywiste przewinienie każdy mod odpowiednio ukarze, ale prawdziwych spamerów i tak nie zbanują.
Deedi
>Jeśli Budo nie wróci, ja odchodzę z gram.pl. :)
Heh nie znam Cię więc mi to wisi:D, ale zamiast ciebie przyjdzie dwóch następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten post dotyczący sklepu jest faktycznym powodem zdjęcia Budo (Buda?) ze stanowiska, to nie dziwię się decyzji "góry". Moderator, mimo iż nie jest pracownikiem gram.pl jest w pewnym sensie jej reprezentantem na forum - a więc nie powinien otwarcie krytykować firmy. Być może był taki zapis w regulaminie/informacji jaką dostał po otrzymaniu stanowiska.

@Budo - nie uważam, żebyś był złym moderatorem. Nie wyróżniałeś się znacząco w żadną stronę, a tak właśnie powinien działać moderator. Powiedziałeś prawdę - cóż, nie zawsze szczerość popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 12:33, Forgotten napisał:

Deedi
>Jeśli Budo nie wróci, ja odchodzę z gram.pl. :)
Heh nie znam Cię więc mi to wisi:D, ale zamiast ciebie przyjdzie dwóch następnych.


Ta... dwóch następnych pokroju Szespira ? To ja dziękuję... odchodzę razem z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować