Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie


Kurcze, szkoda jeszcze, że nie mogę wbić się na irca... coś jest nie tak z moim kompem... nie chce mi ściągnąć Javy, a moja instalka na dysku jest chyba zepsuta O_O chociaż poprzednio działała... postaram się coś z tym zrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:31, Aragloin napisał:

Musieli odreagować po aferze z grami erotycznymi. I padło na Budo. Kto będzie kolejny?

Yhm? Jakimi grami erotycznymi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by wielu odeszło, bo Ci co mają nieco oleju w głowie myślą trzeźwo ;) Jeden moderator odszedł, przyjdzie inny, naturalna kolej rzeczy i nie ma się czym przejmować.

Więc wg. planu - umarł mod, niech żyje mod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:41, Union Pacific napisał:

Nie sądzę by wielu odeszło, bo Ci co mają nieco oleju w głowie myślą trzeźwo ;) Jeden
moderator odszedł, przyjdzie inny, naturalna kolej rzeczy i nie ma się czym przejmować.

Więc wg. planu - umarł mod, niech żyje mod!


Jakby tu chodziło tylko o Budo, to pewnie bym się zgodził. Problem w tym, że ta decyzja u niektórych przelała czarę goryczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:39, Budo napisał:


Kurcze, szkoda jeszcze, że nie mogę wbić się na irca... coś jest nie tak z moim kompem...
nie chce mi ściągnąć Javy, a moja instalka na dysku jest chyba zepsuta O_O chociaż poprzednio
działała... postaram się coś z tym zrobić ;]

Jezeli masz przegladarki ostatniej generacji, ze sie tak wyraze, to na irca bezposrednio z apleta raczej nie wbijesz. Certyfikat bezpieczenstwa jest na tyle pokickany, ze zamiast go naprawic, degraduja modow - to dobre. ;P Klienta polecam, XChata najlepiej.

Btw. Zaluj, ze Cie nie bylo. Istna burza sie rozpetala, wlasnie na Twoj temat. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:39, Mumin napisał:

> Musieli odreagować po aferze z grami erotycznymi. I padło na Budo. Kto będzie kolejny?

Yhm? Jakimi grami erotycznymi? :D

We "flaszkach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:41, Union Pacific napisał:

Więc wg. planu - umarł mod, niech żyje mod!



Nie masz racji. Tobie to może i wisi, ale są tacy którym nie. Dla mnie zachowanie gram ma charakter wyraźnie negatywny, i przeciw czemuś takiemu będę zawsze. Są pewne elementarne zasady współżycia między ludźmi i powinniśmy się ich trzymać.

Poza tym, jeśli ci to wisi, to po co po raz kolejny o tym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:46, Union Pacific napisał:

Pierwsza kadencja - kNoT; Piotrek K.; TYHE odeszła, teraz druga kadencja - Budo, boogie85,
cinus` czas teraz zapewne na trzecią kadencję ;)

sig., Paladynka, GeoT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:41, Łowca Gier napisał:

"Flaszki" na czerwonym pasku. Kliknij, spójrz na top5 i wszystko jasne.


Aaa... Oj, gram.pl się komercjalizuje aż do bólu. Ja rozumiem, że trzeba przyciągać ludzi, ale są pewne granice dobrego smaku. Heh... Nie popisali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:56, kitek0101 napisał:

Ja większych doświadczeń z moderatorami nie mam, i dlatego chcę zapytać się: dlaczego
wszyscy tak bronią Budo?

Hmm...zastanówmy się. Bo to świetny gość, który świetnie wykonywał swoją pracę, i świetnie innym forumowiczom doradzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:56, kitek0101 napisał:

Ja większych doświadczeń z moderatorami nie mam, i dlatego chcę zapytać się: dlaczego
wszyscy tak bronią Budo?


Bo na tle innych którzy są tutaj przy władzy się wyróżniał. W przeciwieństwie do nich pozytywnie... I pomocny był, nie musiałeś za każdym razem pisac formularza, jak do króla, tylko po prostu, poprosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować