Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 12:54, Union Pacific napisał:

Tak, to jest wyjaśnienie.

Tak wiec z calym szacunkiem musze przyznac, ze ta "kadencja" mizernie wypelnia swoje obowiazki i wydaje mi sie, ze nigdy nie dorowna poprzednim. Nie to, ze mam cos do tych ludzi, po prostu polityka gramu jest teraz taka, a nie inna, w czym upewnil mnie nawet wczoraj walgierz w watku o modach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:39, Budo napisał:


Kurcze, szkoda jeszcze, że nie mogę wbić się na irca... coś jest nie tak z moim kompem...
nie chce mi ściągnąć Javy, a moja instalka na dysku jest chyba zepsuta O_O chociaż poprzednio
działała... postaram się coś z tym zrobić ;]

To chyba lepiej ze nie możesz wejsc na irc taka zadyma jest ;D Znaczy była :)
Deedi - Jak chcesz to sobie odchodz ja tu zostaje , aha i zastanów sie co piszesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:56, kitek0101 napisał:

Ja większych doświadczeń z moderatorami nie mam, i dlatego chcę zapytać się: dlaczego
wszyscy tak bronią Budo?


dlatego, że pomimo tego iż usunął mi kilka postów, uznaję go za specjalistę w swojej dziedzinie, jakich mało i bardzo kompetentnego gracza. Polecam watek buda o Morrowindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:57, Aragloin napisał:

> Ja większych doświadczeń z moderatorami nie mam, i dlatego chcę zapytać się: dlaczego

> wszyscy tak bronią Budo?
Hmm...zastanówmy się. Bo to świetny gość, który świetnie wykonywał swoją pracę, i świetnie
innym forumowiczom doradzał?

Otóż to, otóż to :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ''popis'' ekipy gram.pl. Malo mamy tu spamerów, mało mamy trolli - pora jeszcze bardziej przyciąć grono moderatorskie, wywalić z niego kogoś uważanego za dobrego i lubianego moda przez większość forumowiczów. Jeśli przyczyną był rzeczywiście post na temat sklepu - tym gorzej, bo o tym że macie tam bajzel nie z tej ziemi wiedzą wszyscy, którzy z niego korzystają. Znikające zamówienia, nie dochodzące lub nie wysyłane maile z potwierdzeniami wysyłki etc. Wprowadzacie coraz to nowe i bardziej durne funkcje dla forum, jak na przykład ''flaszki'', zamiast zająć się tym o co userzy proszą od dawna - rozumiem, ze to efekty owego spotkani na szczycie między userami, modami, a zarządem. Jakby tego było mało psujecie atmosferę na forum takimi działaniami jak to z Budo.
Ode mnie zdecydowany głos poparcia dla Budo i kolejny wielki minus dla ekipy gram.pl - weźcie się wreszcie do sensownej roboty, bo ostatnio to jest cyrk i szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest w tym momencie to, że nikt z gram.pl nie raczył przedstawić oficjalnego stanowiska w tej sprawie... Ale co tam się będą przejmować userami, dla których to podobno jesy ta strona. Przecież zawsze jacyś będą... Jak nie od ''''Lubisz czy nie lubisz?'''' i setek pierdołowatych klonów i wyspisk spamu, to od Basi z Levela czy innych Flaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:22, Azreix napisał:

Najgorsze jest w tym momencie to, że nikt z gram.pl nie raczył przedstawić oficjalnego
stanowiska w tej sprawie... Ale co tam się będą przejmować userami, dla których to podobno
jesy ta strona. Przecież zawsze jacyś będą... Jak nie od ''''Lubisz czy nie lubisz?''''
i setek pierdołowatych klonów i wyspisk spamu, to od Basi z Levela czy innych Flaszek.

Oczywiście że nie zajmą żadnego stanowiska ani nie puszczą pary. Przecież teraz im zależy, aby ten temat spadł na poprzedni strony. I userami też się nie będą przejmować, bo wszak gram.pl to $$, nic więcej. Mądrze skonstruowana maszynka, nie powiem. Prawda jest taka, że dopóki gram.pl będzie przynosiło niezłe zyski, to nas (użyszkodników) mają gdzieś. Miła iluzja z tym całym interesowaniem się userami, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:29, Adamido napisał:

Prawda jest taka,
że dopóki gram.pl będzie przynosiło niezłe zyski, to nas (użyszkodników) mają gdzieś.


Pamiętaj, że oni głownie te zyski mają z tych "użyszkodników"... a i tak mają nas gdzieś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:34, hunter22 napisał:

Pamiętaj, że oni głownie te zyski mają z tych "użyszkodników"... a i tak mają nas gdzieś


przykra prawda, że od kiedy gram.pl ''odłączyło'' się od CDP bardziej zależy im na kasie. normalne, muszą z czegoś żyć. ale przez to my, czyli Ci wszyscy, którym zależy na porządnym forum, dostajemy po łapach. bo flaszki przecież nie do nas docelowo są skierowane... tylko do tych, co robią sobie zakupy w sklepie i przy okazji pograją w flashowe gierki...
a jakaś zmiana na + związana z forum, o którą proszą od dawna starzy użytkownicy gramu? skiny są? nie ma... po co się o nas troszczyć, skoro ważny jest sklep i róbmy wszystko pod tych, którzy z niego korzystają...
to samo z modami. chyba każdy widzi, że w przeciągu ostatnich 7-8 miesięcy modzi złagodnieli i to porządnie. i to niech ich wina, bo jak napisał Walgierz czy Wojman, oni robią tak, jak im mówią. mają być pobłażliwi, żeby dzieci wracały chętnie do sklepu, to są. a na nas się to odbija, bo krew nas zalewa od fali trolli ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:45, Lamb3rt napisał:

Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer. Trzeba nas
się pozbyć -.-

Zrobia predzej platne forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:48, Adam k. napisał:

> Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer. Trzeba
nas
> się pozbyć -.-
Zrobia predzej platne forum. :D


o tak, 1 zeta za posta:) spam by zamarł w jednym momencie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:53, Siddhartha napisał:

> > Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer.
Trzeba
> nas
> > się pozbyć -.-
> Zrobia predzej platne forum. :D

o tak, 1 zeta za posta:) spam by zamarł w jednym momencie:P

Moze zrobia konta premium,i zeby pisac w jakims innym dziale niz Quizy i zabawy trzeba bedzie miec wykupione takie konto na miesiac:P Albo platna rejestracja ;D tez jakies wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:53, Siddhartha napisał:

> > Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer.
Trzeba
> nas
> > się pozbyć -.-
> Zrobia predzej platne forum. :D

o tak, 1 zeta za posta:) spam by zamarł w jednym momencie:P


Zwykła dyskusja też by zamarła. Gramowicze stworzyliby forum na innym, własnym serwerze ;p
Co do Buda - szkoda, że chłopina obrywa za zwykłe powiedzenie prawdy. Wiem, że to nie jest po myśli zarządców gram.pl, jednak do błędów trzeba umieć się przyznać.
Póki co jestem za petycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:45, Lamb3rt napisał:

Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer. Trzeba nas
się pozbyć -.-


Nie ma nas nie ma gramu i tyle...


pizmak666

Co mogę ci napisać? Jedynie moge sie z tobą zgodzić, forum się stacza.. i nic sie na to nie poradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:22, Azreix napisał:

Najgorsze jest w tym momencie to, że nikt z gram.pl nie raczył przedstawić oficjalnego
stanowiska w tej sprawie... Ale co tam się będą przejmować userami, dla których to podobno
jesy ta strona. Przecież zawsze jacyś będą... Jak nie od ''''Lubisz czy nie lubisz?''''
i setek pierdołowatych klonów i wyspisk spamu, to od Basi z Levela czy innych Flaszek.


W każdej firmie jest tak, że najmniej liczą się konsumenci, czyli ci, od których życie firmy zależy. Tak było, jest i będzie. Gram.pl jest kolejnym przykładem takiego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:55, kowboj3 napisał:

Zwykła dyskusja też by zamarła. Gramowicze stworzyliby forum na innym, własnym serwerze
;p

Wiesz, co Ci powiem? To bardzo dobry pomysl. Admini i modzi, albo cale nowopowstale spoleczenstwo przeprowadzalo narade kogo aktywowac, a kogo nie i dyskusja stala by na poziomie, ewentualnie o jakies wyglupy tez mozna bylboby sie pokusic, aby tylko swojsko bylo. ;]

Dnia 02.07.2008 o 13:55, kowboj3 napisał:

Co do Buda - szkoda, że chłopina obrywa za zwykłe powiedzenie prawdy. Wiem, że to nie
jest po myśli zarządców gram.pl, jednak do błędów trzeba umieć się przyznać.
Póki co jestem za petycją.

Rzal i bool! Poraz enty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie Radykała - robimy od nowa Resistance? Czy jest jeszcze sens? Jakby co to jestem z Wami - podzielam opinię, że z gram.pl dzieje się coś niedobrego. To już nie taki serwis, który zwykł być kiedyś moja stroną startową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić za możliwość pisania na tym potworku? Już nie żartujcie :-)

Wystarczy, że sklep nas w c... robi z tymi wplnami, bo przykładowo jak wystawią coś na allegro (przykładowo Mass Effect EK) to cena jest taka jak w sklepie gram.pl po zapłaceniu wplnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować