Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 13:57, Siddhartha napisał:

no właśnie, tam gdzie idzie kasa, tam się kończy klasa...


Wow niezłe, tego nie znałem ;p
Swoją drogą zaskoczyły mnie Twoje posty, a także paru innych userów, którzy się ciepło o mnie wypowiadali, a których totalnie nie kojarzyłem... za dużo tu ludzi, żeby wszystkich ogarnąć... w każdym razie- dzięki wielkie. Mam teraz jeszcze większą determinację żeby wrócić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:56, hunter22 napisał:

> Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer. Trzeba
nas
> się pozbyć -.-

Nie ma nas nie ma gramu i tyle...


Nie. Nie ma zysków - nie ma gramu. A kto najlepiej generuje zysk? Dzieciaki z bogatymi rodzicami, które kupują kilka drogich gier miesięcznie. Nie wierzę, żeby gram.pl nie miało żadnych prowizji ze sprzedawanych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie strasznie bulwersacja odnośnie spamu, a czym stał się ten wątek? (pytanie retoryczne)
Aby tego typu wątek był skuteczny winno być tak jeden user jeden głos jeden post. A tutaj 1/3 postów wszystkich postów napisało 10 osób.


PS nie traćcie czasu na naciskanie na przycisk odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:00, Budo napisał:

> no właśnie, tam gdzie idzie kasa, tam się kończy klasa...

Wow niezłe, tego nie znałem ;p
Swoją drogą zaskoczyły mnie Twoje posty, a także paru innych userów, którzy się ciepło
o mnie wypowiadali, a których totalnie nie kojarzyłem... za dużo tu ludzi, żeby wszystkich
ogarnąć... w każdym razie- dzięki wielkie. Mam teraz jeszcze większą determinację żeby
wrócić ;P


jak pisałem, parę razy coś mi tam kiedyś obciąłeś jak przesadziłem. I słusznie. Zreszta ja raczej czytam forum a nie piszę na nim. Poza tym, ktoś kto miał taką cierpliwość do ArturRPGpl zasługuje na obronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:03, Rzezim napisał:

Aby tego typu wątek był skuteczny winno być tak jeden user jeden głos jeden post. A tutaj
1/3 postów wszystkich postów napisało 10 osób.


Tu nie chodzi o skuteczność, ale o wyrażenie sprzeciwu. Jak KrzysztofMarek stwierdził, gam decyzji nie cofnie bo to przyznanie się do błędu. Myślałem, że przynajmniej ktoś się wypowie z zielonych na temat, ale cóż...
A dyskusja ciągle (z małymi wyjątkami) dotyczy zwolnienia Budo i upadku gram.pl, więc spamu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:07, Łowca Gier napisał:

Tu nie chodzi o skuteczność, ale o wyrażenie sprzeciwu. Jak KrzysztofMarek stwierdził,
gam decyzji nie cofnie bo to przyznanie się do błędu. Myślałem, że przynajmniej ktoś
się wypowie z zielonych na temat, ale cóż...

Mam jeszcze nadzieję, że usłyszę coś w stylu " tylko krowa nie zmienia zdania, Budo wraca do moderowania "
Zobaczymy, jak tego jakoś po ludzku nie załatwią, to byłby Ich największy samobój, jak do tej pory ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:45, Lamb3rt napisał:

Problem z nami jest taki, że nie generujemy zysków tylko obciążamy serwer. Trzeba nas
się pozbyć -.-


mniej więcej tak to stoi... ja tam i tak regularnie kupuję gry na gramie, bo zniżki są a tyłka mi się nie chce ruszać z domu do sklepu. ale prawda jest taka, że siedzę tu dla forum i newsów, bo skoro już dla forum jestem, to po co mam gdzie indziej newsy sprawdzać [lenistwo].
i mimo, że wylali Buda i tak zostanę. zostanę dopóki będzie z kim pogadać, do póki nie wykruszy się do końca ekipa modów i do póki nie zamkną Kwasów oraz NM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 14:00, Mistic napisał:

Wystarczy, że sklep nas w c... robi z tymi wplnami, bo przykładowo jak wystawią coś na
allegro (przykładowo Mass Effect EK) to cena jest taka jak w sklepie gram.pl po zapłaceniu
wplnami.

Już na wirtus.pl można kupić gry za cenę jak na gramie z użyciem wPLN, a czasem nawet taniej. Przykład: Mass Effect na gramie z wykorzystaniem wPLN kosztuje tylko 6 zł. taniej, a np. Race Driver: Grid... tu ceny są identyczne. Ogólnie różnice cen są minimalne. Poco więc wPLN-y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawię petycji TAK chę aby Budo wrócił

Ostatnio moim zdaniem dzieją się coraz bardziej niepokojące rzeczy, odszedł cinus'' , RobeN, i boogie85 , Wywalili Piotrka K. a teraz wzięli się za Budo, cóż jest jedna prawidłowość z każdym odejściem albo wyrzuceniem forum podupadało, każda nowa zmiana robiła i robi coraz gorszy syf z gramu , w sumie jeszcze z rok i gram sam upadnie a na forum zostaną nieliczni ze starej ekipy, bo po co, jak nie będzie można wyrazić swojej opinii , Budo prawdopodobnie wyleciał za powiedzenie prawdy więc co to ma być za wolność słowa a regulaminu nie złamał, co stał się tylko niewygodny, ach szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:22, Budo napisał:

Eee, nie no- wiem co było przyczyną mojego usunięcia, ale wg mnie ee powód był dość błachy
i był nim jeden albo dwa posty na forum ;]
W każdym razie fajnie jakbym wrócił, zobaczymy czy zamkną ten temat ]:->

Wiesz co, Budo, ja Ciebie naprawdę lubię, ale wg mnie te dwa zdania najlepiej świadczą o tym, że decyzja była słuszna.
Pierwsze zdanie - w regulaminie jest informacja i wskazówka, że sprawy między użytkownikami a firmą załatwia się NIE za pośrednictwem forum, tylko między zainteresowanymi stronami. Tym bardziej powinno to dotyczyć moderatorów (nawet tych świeżo ex) i ich problemów.
Drugie zdanie - ciekawa jestem, czy będąc dalej moderatorem spokojnie byś patrzył na jego końcówkę. Takie to śmieszne, takie odważne i fajne?
Jesteś miłym chłopcem, dużo ludzi Cię lubi, ale czy to czyni z Ciebie dobrego moderatora? Niekoniecznie, a pisząc to co piszesz sam wystawiasz sobie świadectwo. Jeżeli chodzi o te dwa posty, które stały się powodem, to o ile Sol próbowała załagodzić Twoje faux pas, o tyle sam podpisałeś na siebie wyrok niepotrzebnym drugim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:30, Siddhartha napisał:

WPLny dla ściemy są, dla ściemy. jeśli podliczysz. to z przesyłką wyjdzie na to samo
prawie co zakup w sklepie.


A właśnie apropo przesyłek może mi ktos wytłumaczyc dlaczego za przesyłke która waży 1 kg[bo tyle,jak nie mniej waży gra.dla przykładu edycja zwykła Mass Effect] trzeba płacić 15,90?!.I tak słyszałem że kurier wiele razynie dochodzi na czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:27, Kolumb95 napisał:

Ja sie nie podpisuje bo dał mi bana. :(

I gdyby gram się nie "rozwijało" to zapewne w dalszym ciągu byś tego bana miał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:29, Meghan_mph napisał:

Pierwsze zdanie - w regulaminie jest informacja i wskazówka, że sprawy między użytkownikami
a firmą załatwia się NIE za pośrednictwem forum, tylko między zainteresowanymi stronami.


I tak też to załątwiałem/załatwiam nadal. Nie sądzisz chyba, że wyjaśniam tę sprawę poprzez ten wątek?
Tematu nie założyłem, nawet go nie sprowokowałem... skoro ludzie mają takie zdanie to daj im je wypowiedzieć.

Dnia 02.07.2008 o 14:29, Meghan_mph napisał:

Drugie zdanie - ciekawa jestem, czy będąc dalej moderatorem spokojnie byś patrzył na
jego końcówkę. Takie to śmieszne, takie odważne i fajne?


Tego nie rozumiem O_O

Dnia 02.07.2008 o 14:29, Meghan_mph napisał:

Jesteś miłym chłopcem, dużo ludzi Cię lubi, ale czy to czyni z Ciebie dobrego moderatora?
Niekoniecznie, a pisząc to co piszesz sam wystawiasz sobie świadectwo. Jeżeli chodzi
o te dwa posty, które stały się powodem, to o ile Sol próbowała załagodzić Twoje faux
pas, o tyle sam podpisałeś na siebie wyrok niepotrzebnym drugim postem.


Czy jestem (byłem :/) dobrym modem czy nie to się sporo ludzi wypowiedziało... problem w tym, że nie uważałem swojej wypowiedzi za jakieś potknięcie, czy gafę. Takiego "załagadzania" na forum też nie lubię, dlatego odpowiedziałem. Inaczej podziałałby mail "to i to nam się nie podoba". Nie dostałem takiego jednak, za to dostałem zapowiedź pożegnania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejejeje co się dzieje! Coraz więcej spamu, coraz więcej gorących 11. Najlepszy modek poleciał.. Ale za to ceny gier na gram.pl mnie pozytywnie rozwalają ;] GoW za 5 dych :o ;]
Co do Budo (Budo Ukarany Do Odwołania) Byłego Moda. Zawsze chciałem dostać degrada od Budo, a teraz zniszczyliście moje marzenie! ;(((
Budo musi wrócić! Hyhyhy.
Przy okazji pozdrawiam Wojmana od którego dostałem degrada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, przez kilka ładnych lat byłem modkiem na PFL (obecne linuksowo.pl) i z własnego doświadczenia wiem, jak trudno być modem, a co dopiero dobrym modem. Twierdzę, że dobremu modowi, jakim jest budo, można wybaczyć 2 posty. Regulamin regulaminem, ale przyzwoitość też obowiązuje. Mniejszy byłby mój niesmak, gdyby jasno i prosto powiedziano dlaczego tak wyszło. Tutaj niestety tej elementarnej kultury zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie porządnych modów, to na gram.pl będzie się tworzył (sorry za wyrażenie) burdel na kółkach!!
Nie dość, że Budo jest jednym z najlepszych, to jeszcze chcą go się pozbyć?
Ja chcę żeby został i koniec. Jak będą sami amatorzy modami, to... pff... szkoda klawiatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować