Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Jestem na gram.pl od samego początku istnienia tego portalu i muszę powiedzieć, że Buda kojarze też od samego początku... nawet chyba (nie pamiętam już... kupa czasu ^^) wchodził na Andergranda (nieoficjalny kanał IRC gram.pl), gdzie i ja czasami się leniłem i traciłem czas (ale traciłem go z sensem). Szczerze mówiąc, nie wiedziałem nawet, że Buda... najbardziej aktywnego gramowicza/moderatora zdjęli z zaszczytnej funckji moderotara. Co mam do powiedzenia (raczej do napisania)? Naprawdę przykro mi z tego powodu, daże go wielkim szacunkiem (choć nawet nie wiem czy on mnie kojarzy ^^) i jednak wolałbym, żeby wrócił do moderowania, bo był w tym naprawdę dobry i tylko jeżeli będzie dalej modkiem pokaże, że dalej jest w tym dobry, w co nie wątpie.


Skoro jest to petycja. Gram.pl! Co wy odpie****cie?! Zostawcie to co było dobre, zajmijcie się tym co jest złe.
Budo na moderatora!

PS. Wybaczcie mi to w jaki sposób napisałem tego posta, ale jestem po ciężkich przeżyciach poprzedniej nocy, do tego niewyspany jestem i mój mózg nie pracuje teraz praktycznie wogóle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:42, M1chał napisał:

Przy okazji pozdrawiam Wojmana od którego dostałem degrada ;)


Jak kiedys odejde (jesli wogole) to bedziesz mial co wspominac. :P

Do wszystkich: to nie jest watek o wPLNach. Jesli bedziecie dyskutowac nie na temat to posypia sie ostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:52, Dekerinho6 napisał:

Cóż szkoda że odchodzi nie będzie już jako mod tylko jako zwykły użytkownik,tak jak my.Być
może wiele sie nie zmieni,ale zawsze go bedzie brak... ;(((((


Wrzuć na luz. Gadasz, jakbys był na jakimś pogrzebie :/ Budo żyje i ma się dobrze. I wątpię, że wywalczy coś z obecną ekipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za co zleciał Budo z moderatorskiego stołka zakrawa na kpinę ... -.-. Jeśli za takie coś się wylatuję to ja chyba w niedługim czasie pożegnam się z tym forum jeśli ma ono wprowadzać takie "ulepszenia" jak wyrzucanie na ... ekhem ... jednego z najlepszych modów czy wprowadzanie tych nieszczęsnych flaszek ... o tym co się dzieje na forum wspominać nie będę bo inni już o tym pisali a to byłoby kopanie leżącego ( upadającego ? ).

PS. gram.pl going down ? hm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 15:01, kowboj3 napisał:

Wrzuć na luz. Gadasz, jakbys był na jakimś pogrzebie :/ Budo żyje i ma się dobrze. I
wątpię, że wywalczy coś z obecną ekipą.


hehe Może i masz racje za bardzo to wszystko ująłem :P Wiem że Budo ma sie dobrze,ale szkoda że już nie jest modem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z zastępowaniem "starych" modków według mnie gram.pl nie tylko traci ludzi bardzo dobrze odwalających swoją robotę, ale także część swojego uroku. Odkąd pamiętam Budo i paru innych bardzo znanych ludzi pilnowało porządku, a teraz wszystko się sypie :/ Ludziom odpowiedzialnym za tak durne pomysły należałoby wyjaśnić, że kasa to nie wszystko. Skoro robią to wszystko dla graczy, to dlaczego stają się... hmmm... niefajni :P

Chociaż z drugiej strony co to za policjant, który na służbie krytykuje rząd? :P

PS: Budo (Warmaster)
Na forum od: 06.10.2005 (1000 dni)

Jak widzimy, Budo obchodzi dziś małą rocznicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie spojrzałem i ja też mam 1000 dni:)

p.s. szkoda czasu na tłumaczenie, najważniejsze stanąć po właściwej stronie i tyle. Starzy modkowie zawsze będą w końcu odchodzić. Istotne jest czy odchodzą z własnej woli, czy też są do tego zmuszani czy wręcz degradowani bez wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jakaś petycja, to podpisuję się pod nią wszystkimi kończynami. BUDO MUSI WRÓCIĆ!!!11
Nie wiem co zrobił Budo (Znając życie pewnie nic, coś się komuś nie spodobało, i zdjęli Budowi moda), ale to chyba nie jest powód żeby zabierać człowiekowi status Moderatora bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:41, Budo napisał:

> Pierwsze zdanie - w regulaminie jest informacja i wskazówka, że sprawy między użytkownikami
> a firmą załatwia się NIE za pośrednictwem forum, tylko między zainteresowanymi stronami.
I tak też to załątwiałem/załatwiam nadal. Nie sądzisz chyba, że wyjaśniam tę sprawę poprzez
ten wątek?

Ależ ja nie mam nic do tego, że ludzie powiedzą parę miłych słów o Tobie jako moderatorze, bardziej mi chodzi o to, że w jakiś sposób wylewasz żale zanim wszystko zostało wyjaśnione z firmą. Nosi to znamiona publicznego prania brudów i jako takie nie bardzo mi się podoba. Ja sama nie kryję się z tym, że to forum ma u mnie kilka wielkich krech - za sposób zerwania z przyszłością, za statusy, za brak wyraźnego kierunku rozwoju (przynajmniej dla mnie to tak wygląda), itd., ale nie wyobrażam sobie, żeby decydując się na współpracę z gramem zdobyłabym się napisanie tego co Ty napisałeś. Niezależnie od formy, moderatorzy tego forum są współpracownikami serwisu i po prostu nie wypada tak się zachowywać. Popełniłeś gafę, a kiedy Sol próbowała to w żartobliwy sposób zatuszować tupnąłeś nóżką i wręcz podkreśliłeś swoje zdanie. Tak się nie robi.

Dnia 02.07.2008 o 14:41, Budo napisał:

Czy jestem (byłem :/) dobrym modem czy nie to się sporo ludzi wypowiedziało...

Ja myślę, że raczej chodziło o prywatne lubienie Ciebie, a nie ocenę Twojej pracy - taką ocenę wystawiają dwie strony i jak widać postarałeś się o zadowolenie tylko jednej z nich.

Dnia 02.07.2008 o 14:41, Budo napisał:

problem
w tym, że nie uważałem swojej wypowiedzi za jakieś potknięcie, czy gafę.

No właśnie, w tym istotnie tkwi problem.

Dnia 02.07.2008 o 14:41, Budo napisał:

Takiego "załagadzania"
na forum też nie lubię, dlatego odpowiedziałem. Inaczej podziałałby mail "to i to nam
się nie podoba". Nie dostałem takiego jednak, za to dostałem zapowiedź pożegnania...

Kiedy trzeba powiedzieć prawdę prosto w twarz, to się ją mówi, ale w dorosłym świecie odrobina ogłady i umiejętności załagadzania pewnych spraw jest potrzebna. Chcesz czy nie, jeszcze się o tym przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką drobnostkę zabrali mu Moda...?! O.o
Boże, co się z tymi ludźmi dzieje... Ciekawe kiedy ktoś z gram.pl się tu wypowie w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:17, NuGGet napisał:

Za taką drobnostkę zabrali mu Moda...?! O.o

Niestety, za dwa głupie posty... Widocznie dla nich to nie była drobnostka

Dnia 02.07.2008 o 15:17, NuGGet napisał:

Boże, co się z tymi ludźmi dzieje...

Oj, źle się dzieje, a nawet tragicznie? Może niekorzystne wahania ciśnienia lub załamania pogody?

Dnia 02.07.2008 o 15:17, NuGGet napisał:

Ciekawe kiedy ktoś z gram.pl się tu wypowie w tej
sprawie...

Już się Laid Back wypowiadał (?), ale oczywiście nic konkretnego nie powiedział. Zachęcił tylko do kulturalnej dyskusji... hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:18, ostry3000 napisał:

Czy jest opcja by niedługo inni też polecieli?


Jesli masz na mysli moderatorow od ktorych dostales ostrzezenie/degrada to na razie sie na to nie zanosi. Jesli masz na mysli innych moderatorow to tez sie na to na razie nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:23, Dekerinho6 napisał:

No może już nie jest tym modem a szkoda ;/ :((

Szkoda, szkoda. Jeden z lepszych (eee,najlepszy) moderatrów jest zwalniany...

Dnia 02.07.2008 o 15:23, Dekerinho6 napisał:

Ale ma przynajmniej WT...

Myślę, że Budo wolałby mieć moderatora :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować