Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Prosta sprawa- wywalili Budo bo jest po prostu spoko ziomem, i odroznia sie od tych wszystkich sztywniakow^^
Posty byly tylko pretekstem wiec jesli jakas soleila tu napisze co bylo powodem to zostanie wysmiana :D Zwykle tchorzostwo i brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się do petycji, od zawsze uważałem że Budo to człowiek, w odróżnieniu od innych moderatorów, którzy muszą być co najmniej inną cywilizacją, chociażby Marsjanami :-) Żart, nie dawajcie degrada :) Szkoda że Budo nie jest czerwony, było mu do twarzy z tą czerwienią, ale kto wie, może kiedyś wróci i powie: Pozdrawiam, zamykam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 19:13, sodolis napisał:

Wszyscy Zieloni pouciekali, jakby ktoś puścił brzydkiego bąka -_-
Część z Nas jest na forum dłużej niż większość Ekipy, ale widocznie uznają Nas jedynie
za numery statystyczne i nie liczą się z Naszym zdanie, a ja myślałem, że ehh... <naiwny>
funkcja moderatora jest dla userów a nie Zielonych :-(


Dokładnie, ja uważam, że to właśnie użytkownicy tworzą portal, a nie tylko ekpia go prowadząca, pisząca newsy, recki, zapki itp... bez nas- userów nie istniało by to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Po co robić osobną na GS''ie skoro ten temat jest jedną wielką petecją.
A co do tematu to też jestem jego za przywróceniem był najlepszym z modów. Przydało by się aby chociaż którykolwiek z zielonych się odezwał i powiedział dlaczego go "wyrzucili" znim wybuchnie tu rebelia. Bo jeszcze kilka dni, a praktycznie wszyscy aktywniejsi forumowicze będą po stronie Buda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dla włodarzy gram.pl przez "community" określa się nie ludzi, którzy biorą aktywny udział w życiu serwisu a tylko tych, którzy piszą bzdury w różnych zabawach, udzielając się na forum krótko, zwięźle i nie na temat - i nie kwestionują żadnej decyzji "góry".
Ale masz rację, jeśli takie będzie podejście ekipy do tej świadomej części, to niedługo trudno będzie znaleźć kogoś do inteligentnej konwersacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się rękoma i nogami pod tą petycją - Budo według mnie jest jednym z najbliższych ogółowi moderatorem, wielokrotnie mi pomagał i sądzę, że jego wkład w popularność forum gram.pl jest znaczący. Bez Budo jako moderatora to forum będzie czymś wybrakowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także podpisuję się pod tą petycją, chociaż jest z góry skazana na niepowodzenie- wysoko postawieni nigdy nie odwołują swoich decyzji pod wpływem presji otoczenia (no chyba, że ta presja jest naprawdę ekstremalna) bo to podkopuje ich autorytet. Nawet gdy się pomylą, to mszą sprawiać wrażenie jakby mieli rację. Jeżeli powodem pozbawienia Budo funkcji moderatora faktycznie były te dwa posty to gram.pl powinno zmienić nazwę na żal.pl (nie cierpię tego zwrotu ale pasuje tutaj jak nigdzie indziej). No ale nie od dziś wiadomo, że zarządcy wszelkich firm nie mają poczucia humoru :( A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem się pod petycją, ale moim zdaniem (...niestety...) odbije się ona szerokim echem w siedzibie gramu. No i zapały wszystkich staną się pewnie bardziej słomiane, bo Budo dołączył już do rubryki ":Zasłużeni dla systemu". Lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o LOL ale żal.pl.... z tego co czytam o wypowiedzi Sol, to jedyną rzeczą którą osiągnęła jest utrta szacunku i wygłupienie się... "My jesteśmy male dzieci i nie powiemy wam!!! To nasza piaskownica!!!"
a najlepsze jest to, że po prostu się ośmieszają. Wielcy panowie, tworzą gram.pl, ale jak się popatrzy, to tylko wieją i tchurzą!! Co zieloni, boicie się??? Przecież to nie jest "Połowa community"!!! Ale i tej garstce możecie udzielić wyjaśnień, a nie kryć sie po kontach. My to wiemy, i wy to wiecie- jeżeli nie przywrócicie Buda, to stracicie wielu forumowiczów, szacunek, a reszta was znienawidzi. Z zasady. Ci co nie bedą znali Buda jako modka i tak was będą nienawidzić. Z zasady. Jedyną rozsądną rzeczą którą możecie zrobić jest przywrócić Buda. Albo się ukryć, wystawić na pogardę, i siedzieć cicho. Najbardziej żal mi Soleili. Szanowałem ją, i podejrzewam, że to nie ona wymyśliła te bzdury które przeczytałem. A teraz- bez komentarza... No nic, czekamy, "Konsule"...
Choć jak teraz pokazaliście, nie zasługujecie na ten tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:14, edsonpele napisał:

Podpisałem się pod petycją, ale moim zdaniem (...niestety...) odbije się ona szerokim
echem w siedzibie gramu. No i zapały wszystkich staną się pewnie bardziej słomiane, bo
Budo dołączył już do rubryki ":Zasłużeni dla systemu". Lepsze to niż nic.

Gdyby nie ten temat to podejrzewam ze by go tam w ogole nie bylo...
zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:19, Rusell napisał:

Gdyby nie ten temat to podejrzewam ze by go tam w ogole nie bylo...
zalosne


Skoro nie zauważyłeś mego posta sprzed godziny, poproszę Cię imiennie o jedno... wypij waleriankę, dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:21, Dexter McAaron napisał:

> Gdyby nie ten temat to podejrzewam ze by go tam w ogole nie bylo...
> zalosne

Skoro nie zauważyłeś mego posta sprzed godziny,

Skonczylem go czytac po pierwszym zdaniu, przykro mi ze twoj trud poszedl na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:14, edsonpele napisał:

Podpisałem się pod petycją, ale moim zdaniem (...niestety...) odbije się ona szerokim
echem w siedzibie gramu. No i zapały wszystkich staną się pewnie bardziej słomiane, bo
Budo dołączył już do rubryki ":Zasłużeni dla systemu". Lepsze to niż nic.

Słomiane... słuchaj... jak dla mnie sprawa jest prosta:
Gram.pl leci sobie z nami w kulki, odwołują nejlepszego (czytaj najbardziej zasłużonego i ludzkiego) moderatora obok Walgierza ze starej gwardii.
A ja zadaje pytanie O CO KUR*A KAMAN? bo może mnie panowie zieloni nie słyszeli więc powtórzę
CO DO KU*WY NĘDZY SIĘ WYRABIA? nerwy mi puszczają jak widzę takie zachowanie, w dupach im się chyba poprzewracało mówiąc kolokwialnie, że odwołują faceta z funkcji publicznej (bo on sprzątać kibli w siedzibie raczej nie sprzątał) i nawet tego nie wyjaśniają.
Skoro już chcą wyje*ać kogoś tak wartościowego jak Budo to mogli by to jaśnie panowie wyjaśnić, co, po co, i dla czego.
Ale nie, ekipa gramowa postanowiła nabrac wody w usta, a mnie już wpienia ten zawszony system wzajemnej adoracji, Gram.pl miał być dla ludzi a stał się komercją dla CDP
jak już ludzie podnieśli raban postanowili "odciąć się" od CDP i stworzyć niezależną spółkę.
Ale i tak widać co się znajduje pod tą otoczką perfumerii.

Gram.pl jako następca forum CDP miał być porządną instytucją dla użytkowników.
a co jest dzisiaj? nikt nie liczy się z naszym zdaniem, wewnętrzne nieporozumienia, trzepania siana i wmawianie nam, Gramowiczom że oto tutaj mamy najniższe ceny gier.

Gram.pl ani grama uczciwości tak powinno brzmieć nowe hasło sklepu Gram.pl ...
Wygrałem X360? :P

Dla mnie Gram przegiął i jest spalony.. no more sorrow panowie... no more sorrow.


EDIT: Dexter McAaron jak się masz kłócić to lepiej nic nie pisz.

20080702204127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem za ;)
Na forum jestem już od roku i nie mogę sobie go wyobrazić bez Budo, szczególnie, że całą ta sytuacja jest dziwna i tak jak większość oczekuję wyjaśnienie sprawy przez "zielonych"

I taka mała rzecz na koniec - niech każda osoba popierająca Budo napisze "pogrubiane" POPIERAM i KSYWKA. Powinno to ułatwić późniejszą identyfikację ilości podpisów i ewentualne umieszczenie ich na "dużej" petycji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:42, Dark SMG napisał:

EDIT: Dexter McAaron jak się masz kłócić to lepiej nic nie pisz.


PROSZĘ?? Czy Ty nie widzisz co tu się wyrabia, a jeszcze mi dowalasz?? Acha, czyli ciężkie głupoty i pieniactwo jakie Russell odstawia jest jak najbardziej w porządku, a ja który apeluję o odrobinę powagi w poważnej sprawie jestem be?!

Wiesz co... a zresztą... słów mi brak... tylko nie gardłujcie jak to konsulowie niszczą gram.pl, bo póki co takimi zachowaniami to Wy je okrywacie ...no, wiadomo czym, oszczędzę sobie i nie będę wulgarny...

EDIT: O, gogiell mądrze prawi, dać mu wina!! :) I co, nie można było tak od razu?? Trzeba było sobie z chamstwem wyjechać dla nabicia posta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować