Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 20:46, Dexter McAaron napisał:

PROSZĘ?? Czy Ty nie widzisz co tu się wyrabia, a jeszcze mi dowalasz?? Acha, czyli ciężkie
głupoty i pieniactwo jakie Russell odstawia jest jak najbardziej w porządku, a ja który
apeluję o odrobinę powagi w poważnej sprawie jestem be?!


z tego co widzę po last page Russel stwierdził tylko że gdyby nie ten temat to Budo wcale by nie został wyróżniony.
może to i idiotyczne bo historia pokazuje ze każdy Moderator tam trafił ale... dobra, nie spamujmy, wszyscy się zebraliśmy tutaj w słusznej sprawie, wyjaśnienia co tak naprawdę się stało i jedyne czego żądamy to prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 20:51, Dark SMG napisał:

z tego co widzę po last page Russel stwierdził tylko że gdyby nie ten temat to Budo wcale
by nie został wyróżniony.

Tyle ze Budo to pierwszy moderator ktory zostal wyrzucony z funkcji, a nie odszedl dobrowolnie, przynajmniej z tego co wiem. (sprawa kNOTa to inna bajka, teoretycznie nadal nie wiadomo jak bylo)
Ale pewnie masz racje ze gram.pl by i tak go tam umiescilo, bo wypada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:54, Rumcajs52 napisał:


Może jeszcze sobie wstawmy wszyscy takie same avki jak ma budo? :d


nie no bez przesady.
pomysł googiel-a podoba mi się. myślę, że trzeba poprosić o niepisanie innych postów niż poparcie. i podpięcie wypowiedzi googiela. nie bedzie spamu, tylko czyste statystyczne liczby na które powołuje się konsulat
niby jestem założycielem, ale dla formalności:

POPIERAM ZAKRZYSIUNIO

p.s: Russel nie gadaj tyle tylko napisz ze popierasz, a niesnastki rozwiązuj na gramsajcie. koniec spamiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam, że nie podpiszę się pod petycją. Towarzysz Budo posunął się za daleko w kpinach z jedynie słusznej linii kolektywu, wykorzystał i roztrząsał publicznie jego wewnętrzne, przejściowe problemy, oczerniając go w oczach obecnych i przyszłych członków co nie licuje ze stanowiskiem jakie zajmował. Po wyraźnej reakcji centrali nie ukorzył się i nie złożył samokrytyki. Cytując Wielkiego Sternika urósł za bardzo i należało go przyciąć. Trzeba się też zastanowić czy nie jest agentem konkurencyjnego portalu, uśpionym przez wiele lat, aż do zdobycia wpływowego stanowiska, a następnie powoli sączącym wrogą propagandę. Proponuję zatem areszt wydobywczy. Mam też nadzieję, graniczącą z pewnością, że kierownictwo monitoruje ten temat i wyłapie resztę agitatorów z "kliki Buda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a do tego nie mam manii prześladowczej
LOL klika Buda... nieźle... dam mu link do tej wypowiedzi, niech się pośmieje...
to temat gdzie mamy popierać jego powrót. jak nie chcesz to nie nabijaj postów i nie pisz. tyle na ten temat. proszę aby kolejne 10 osób nie odpierało tego zarzutu ponownie. bez spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...50 osób to grupka demonstrantów , 500 to tłum który obala tyranów i koronuje królów..."

POPIERAM KERKAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post Todryka jest całkiem sprytnie napisaną ironią, która obśmiewała gram.pl porównując je do aparatu komunistycznego, więc jego post jest jak najbardziej za.

POPIERAM ŁOWCA GIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg ... Po prostu ta rada była po to, żeby przeczytał to co napisze. Wiesz, nie znam gramatyki i ortografii tak dobrze jak ty, ale dla mnie są wakacje, więc trochę błędów można chyba popełnić, co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Ćpunek01

Mam nadzieję, że to coś pomoże. Ponoć twórcy gramu stworzyli ten portal głównie dla nas, a nie kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele było petycji i zazwyczaj nic z tego nie było, ale jak mówiłem do Buda nigdy nic nie miałem tak samo nie miałem z nim konfilktów. Więc moge POPIERAĆ - Carl92!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:22, Ćpunek01 napisał:

Mam nadzieję, że to coś pomoże. Ponoć twórcy gramu stworzyli ten portal głównie dla nas,
a nie kasy...


oO ... muszę cię rozczarować ... gram.pl nie jest organizacją non-profit ergo musi zarabiać ... a jak to będzie robić to już ich sprawa ... my ( userzy ) jesteśmy tu tylko dodatkiem ale coś mi się wydaje że ostatnimi czasy traktuje się nas "nieco" inaczej -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować