Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 11:49, SoundWave napisał:

O, gram.pl zamienilo sie w demokratyczny serwis?


Lewica i Demokraci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:59, Wojman napisał:

A teraz sobie od forum przynajmniej na 3 miesiace odpoczniesz. BAN. Chamstwa tolerowac
nie bede.

O cho widze ze Sol spuściła Wojmana ze smyczy...
Brawa CDP, brawa Gram.pl brawa po stokroć brawa, tym właśnie wyskokiem utwierdziliście nnie w przekonaniu że nic się nie zmieniło od akcji resistance..


Rusell
cóż teraz to mnie ban czeka.. ale swoich słow zmieniać nie będe.
Akcja poparcia dla Budo zbiera swoje żniwa.. bany leca na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:59, Wojman napisał:

A teraz sobie od forum przynajmniej na 3 miesiace odpoczniesz. BAN. Chamstwa tolerowac
nie bede.

nie wiem co on tam napisal, ale co do tego degrada dla SMG to mocno przesadzasz, ludzie sa podenerwowani bo konsule ich maja gdzies a ty jeszcze rzucasz degradami i banami w temacie z petycja? Nie dziwie sie tym ktorzy zaczynaja bluzgac bo po prostu to co sie tu dzieje to parodia. Powinienes w takiej sytuacji najpierw rozdac warny, to troche nieuczciwe ze 2 osoby juz stracily status (o Falconerze sie nie wypowiadam bo nie widzialem posta), bo to nie ich wina ze gram.pl ignoruje swoich userow.
Czemu jeszcze nie masz zielonego statusu? Ewidentnie widac ze przyslali cie tu konsule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:05, Rusell napisał:

> A teraz sobie od forum przynajmniej na 3 miesiace odpoczniesz. BAN. Chamstwa
tolerowac
> nie bede.
nie wiem co on tam napisal, ale co do tego degrada dla SMG to mocno przesadzasz, ludzie
sa podenerwowani bo konsule ich maja gdzies a ty jeszcze rzucasz degradami i banami w
temacie z petycja? Nie dziwie sie tym ktorzy zaczynaja bluzgac bo po prostu to co sie
tu dzieje to parodia. Powinienes w takiej sytuacji najpierw rozdac warny, to troche nieuczciwe
ze 2 osoby juz stracily status (o Falconerze sie nie wypowiadam bo nie widzialem posta),
bo to nie ich wina ze gram.pl ignoruje swoich userow.
Czemu jeszcze nie masz zielonego statusu? Ewidentnie widac ze przyslali cie tu konsule

Dobrze gadasz masz racje Wojman przestań sypać degradami i banami. Te forum zaczyna mi przypominać komune bijesz banami i degradami userów jak niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuje swoje obowiązki. Budo ich nie wykonywał i nie sprzątał bałaganu, który wy uczyniliście swoimi właśnie wulgaryzmami. Co to za moderator, który zapowiada sprzątanie? Od okazji do okazji ? Ja nie znam takich obowiązków. Jak go lubię ale jako moderator uznaję go za nie solidnego. Tyhe uznałem za nie sprawiedliwą i jej ban podchodził pod zaskarżenie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:13, TetraGramaton napisał:

Wykonuje swoje obowiązki. Budo ich nie wykonywał i nie sprzątał bałaganu, który wy uczyniliście
swoimi właśnie wulgaryzmami.


Przepraszam, w moim poście nie było ani JEDNEGO wulgaryzmu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować