Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Odkąd gram.pl rozłączyło się z CDP, coraz mniej i się tu podoba... Jeszcze usieli wyrzucić Budo, sami nie kwapią się podać powód... Jak już ktoś napisał : żal ściska 4 litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:51, Blackbeard napisał:

Odpowiem bez cytowania Twoich wypocin, będzie mniej głupot w poście ;]

Dawaj, zrobisz sam wystarczająco za nas dwóch ;]

>Zaczne od tego,

Dnia 02.07.2008 o 10:51, Blackbeard napisał:

że wydajesz się nie pojmowac ani trochę pojęcia "kulturalnej rozmowy", ale odzywki takie
jak Ty serwujesz mi w swoich postach słyszę tylko na przerwach, kiedy przezywają się
uczniowie podstawówki,

Super, to teraz przynajmniej wiem, ile masz lat i nie mam co liczyć na rozsądne argumenty....

Dnia 02.07.2008 o 10:51, Blackbeard napisał:

chociaż większośc i tak potrafiłaby porozmawiac na większym poziomie
niż Ty, uzywając argumentów, a nie prowokacji. Ale niestety, jak sie nie ma racji ani
pomysłu na argumentacje to trzeba człowiekowi ubliżyc.

Naprawde ci ubliżyłem ? Wow, problem chyba nie tkwi w moim sposobie pisania, lecz w twojej własnej samoocenie ;]
>Ale nic na to nie poradze, chamstwo

Dnia 02.07.2008 o 10:51, Blackbeard napisał:

było i będzie.

Jesteś tego idealnym przykładem, jednak nie oczekuje od ciebie, że to pojmiesz.
>Chociaż go nie cierpię... Ok, już na szybkiego podsumowałem Twój wysoki

Dnia 02.07.2008 o 10:51, Blackbeard napisał:

poziom kultury i inteligencji mogę przejśc do dalszej egzekucji.

Powiem ci tylko tyle..... cały twój wizerunek, "fajnego" oczytanego i kulturalnego romzówcy w tym momencie upadł...no, ale prosze, pogrążaj się dalej.

Wiesz co, starałem się to czytać, ale nie wyszło. Może to moje lenistwo, nie wiem, ale tak reaguje na "specyficznych" rozmówców. Naprawde nie wiem czemu się bulwersujesz i wyjeżdżasz mi z "chamami".... a teraz przeczytaj swój ostatni post stań przed lustrem i zadaj sobie pytanie " co ja sobą reprezentuje, jeśli mój kolega z forum jest chamem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do tej afery , to moge powiedziec ze szkoda. Budo jako jedyny cos robil , reszta modkow nie jest aktywna , albo olewa sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:58, TetraGramaton napisał:

Przeczuwam, że podziękowano Tobie za brak wypełniania obowiązków.

To wykazałeś się niezłą znajomością realiów < sarkazm>

Dnia 02.07.2008 o 10:58, TetraGramaton napisał:

Tyle razy zgłaszałem,
że na GS''ach jest saigon i wulgaryzmy.

Nie Ty pierwszy i nie ostatni, sajty to mniejsze zło i są rzadziej odwiedzane przez userów, nie to co ogólnodostępne forum której jest priorytetem.

Dnia 02.07.2008 o 10:58, TetraGramaton napisał:

Jak inni się nie zabiorą za czystki to Wojman
i Wodzasty też odpadną bez podania przyczyny.

Spoko jakby coś to dla Wojmana też się zrobi petycje i wróci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:11, Radykał napisał:


> Ciekawe czy dadzą chociaż oficjalnie przyczynę twojego usunięcia?
Jeszcze-nie-do-końca-oficjalna przyczyna usunięcia Budo jest tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37990&u=4

Pamiętam tą sytuację i też mi się wydaje, że to o to poszło, ale takie błahe problemy inaczej się powinno rozwiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:00, Budo napisał:

pizmak666---> chyba za dużo w Fabrykę Stworów grałeś ;]


maybe.... ;]
ale tak czy siak, po zapoznaniu się z tymi postami, co rzekomo mogły być przyczyną Twojego zwolnienia... cóż, ktoś musiałby mieć zły dzień, żeby za coś takiego wyrzucać. to raz. dwa, że post Ladia mało tłumaczy... nic to, pożyjemy poczekam, nie widzę sensu w czepianiu się go, że nie siedzi 24h/dobę przy forum.
teraz po ochłonięciu, stwierdzam, że nie ma co chrzanić się z tą petycją. ważne, że mamy jeszcze Walgierza Wojmana sig''a Paladynkę i rzezima. imo najlepsi z pozostałych. tak generalnie, nie tylko o moderatorkę chodzi.

i ocb, że ktoś pisze o usunięciu Wojmana? jakoś nie chce czytać wszystkiego, można o linki prosić, ew tłumaczenie że to bujda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl bez Buda to nie gram.pl ;]. Oczywiście podpisuje się pod petycją.
Budo musi wrócic!

A co do tej całej afery, to przecież nikogo nei obraził ani nic, powiedział jak najprawdopodobniej jest. Na pewno wszystkich firmach itp jest bajzel, a gram.pl nie chce bądź nie umie się przyznac do tego, że mają bajzel :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wizerunek upadł? Ty nie masz go wcale. Bo nigdy nie byłeś przed lustrem... Sumienie nie pozwala. Potrafisz tylko napisac obelge na poziomie przedszkolaka, spróbowac kogoś obrazic, ale gdyby przyszło do rozmowy, Twój oponent wystawiłby do walki sensowny argument a Ty "Wiesz, żal mi Cie, blebleble jesteś taki taki i zaraz się rozpłacze bo nie powiedziałem jeszcze nic co by wniosło coś do rozmowy, a tylko jadę na bluzgach :/". Potrafiłeś zacząc tą kłótnie, to wespnij się na wyżyny swoich umiejętności i ją zakończ. Może napiszesz coś więcej niż "Idź przed lustro, żal mi Cie" :P Bo jakby nie było dłuzy nam sie ta kłótnia, i mimo że niby jest na temat to można dostac po uszach. Jeśli ja jestem chamem.. To Ty kim? Najwyższym stopniem słowa cham? No way. Pomieszałeś. Teraz masz dwa wyjścia, tylko przypomnę. Napisac mi coś na koniec + skończyc kłótnię (i kartke wyślij xD) lub kontynuowac popis chamskich komentarzy :> Ja ide pod prysznic (tak, zawadze po drodze o lustro, ale już teraz drze sie do mnie z łazienki że od czytania bredni skwarka mi zmarszczki pewnie wylazły :P) żeby zmyc z siebie negatywne emocje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, Konsule dość rzadko podawali wyjaśnienie swojego postępowania w sprawach, które im nie leżały. Nie wiem, jak jest teraz, bo na forum siedzę tylko w 2-3 tematach, a i tak coraz rzadziej, to widzę, że Konsule dalej prowadzą jakąś dziwną gierkę polegająca na nie wynurzaniu spraw, które im przeszkadzają.
Już raz wyraziłem się na temat usunięcia Buda, jednak wtedy nie znałem powodu jego wyrzucenia. Teraz, gdy go znam, stwierdzam, że takie zachowanie ze strony gram.pl jest skandaliczne, a Budo stracił swoje miejsce bezpodstawnie.
Konsule łamią regulamin, (może i prawo też?), w końcu łamią zasadę wolności słowa ;] Co prawda słów Buda nie ocenzurowali, ale wyciągnęli z nich bezpodstawne konsekwencje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:15, pizmak666 napisał:

i ocb, że ktoś pisze o usunięciu Wojmana? jakoś nie chce czytać wszystkiego, można o
linki prosić, ew tłumaczenie że to bujda?


To chyba jakaś ściema, nie sądzę, żeby Wojman miał też polecieć, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo... nie stresujcie chłopaka :D

Blackbeard, Skwarek pl... kurcze przestańcie na siebie tu wrzucać, albo przenieście się na prv... bo to już z tematem nie ma nic wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:01, Radykał napisał:


A więc o to poszło (lub to posłużyło za przysłowiowa kroplę przelewającą czarę).
Hmm?

Osobiście wolę zawsze tych co mają niewyparzona buzię i zachowują się po ludzku czyli mają swoje błędy czy humorki, wolę takich od sztywniaków i po linii.

Żal mi Budo, choć miał świadomość że pisząc to co napisał naraża się.
I jednocześnie tym bardziej widzę że niniejsza petycja jest daremna - dla niektórych (to ich prawo) słowa Budo mogą być naganne - inna sprawa że ja potraktowałbym słowa Budo jako sarkazm i puścił w niepamięć.

************

Nie zmienia się koni podczas przeprawy przez rzekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:19, Budo napisał:

Blackbeard, Skwarek pl... kurcze przestańcie na siebie tu wrzucać, albo przenieście się
na prv... bo to już z tematem nie ma nic wspólnego...

Ale widzę, że nawyki z moderowania zostały. ;> kolejny powód, by Buda z powrotem na te stanowisko wrzucić.

@Falconer ---> Jak my już mamy forum 2.6 ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:21, strajker napisał:

Żal mi Budo, choć miał świadomość że pisząc to co napisał naraża się.


No problem w tym, że nie miałem... nie sądziłem, że komukolwiek te słowa mogą nie pasować O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:19, Budo napisał:

To chyba jakaś ściema, nie sądzę, żeby Wojman miał też polecieć, przynajmniej nic mi
o tym nie wiadomo... nie stresujcie chłopaka :D


on tu jest, więc widzi to i owo - stresu nie ma ;] ale dla mnie też to bujda, jeno nie chce mi się tych fanatycznych wpisów czytać, bo aż głowa boli :PP
z drugiej strony, to zaraz się okaże, że wszyscy modzi mieli polecieć, bo coś wypaplali a padło na Ciebie. zobaczysz, jeszcze linki podadzą :D

Dnia 02.07.2008 o 11:19, Budo napisał:

Blackbeard, Skwarek pl... kurcze przestańcie na siebie tu wrzucać, albo przenieście się
na prv... bo to już z tematem nie ma nic wspólnego...


ma się ten odruch do zwracania uwagi za łamanie regulaminu, co? nawet nie będąc już na stanowisku.... ; )

Dnia 02.07.2008 o 11:19, Budo napisał:

No problem w tym, że nie miałem... nie sądziłem, że komukolwiek te słowa mogą nie pasować O_O


to może sypnę kolejną teorią spiskową... Oni czekali na jakiekolwiek Twoje omsknięcie i capnęli Cię za byle g! buehehehe xD
joke ofc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:24, Budo napisał:

No problem w tym, że nie miałem... nie sądziłem, że komukolwiek te słowa mogą nie pasować


W złych (pewnie niektórzy bardziej przejmują się sprawą niż ty, więc nie koniecznie złe okoliczności) okolicznościach dowiedziałeś się, że nie można tu pisać wszystkiego czego się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować