Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 22:16, Budo napisał:

- nie odszedłem sam, podziękowano mi za współpracę.. dla mnie było to dość zaskakujące,
bo w swoim mniemaniu nic złego nie zrobiłem,

Zadnych wyjasnien nie dostales? To by bylo po prostu chamstwem w najgorszej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:16, Budo napisał:

- nie odszedłem sam, podziękowano mi za współpracę.. dla mnie było to dość zaskakujące,
bo w swoim mniemaniu nic złego nie zrobiłem,

Cos w podobie tego "Budo, byleś, jesteś, będziesz dobry a teraz ..... i zrób miejsce dla nowego!!111oneeleven"? Nie ma to jak podziekowac za współpracę przy dobrze wykonywanej robocie -.-'
P.S Bez czerwieni pod "Budo" jest głupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wyjaśnień? Brak profesjonalizmu ze strony gram.pl? Hm. Sam się oczywiście podpisuje, jeno degrada żadnego nie dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eee, nie no- wiem co było przyczyną mojego usunięcia, ale wg mnie ee powód był dość błachy i był nim jeden albo dwa posty na forum ;]
W każdym razie fajnie jakbym wrócił, zobaczymy czy zamkną ten temat ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi ! Ja dostałem aż 3 ! Może wśród nich był jakiś od Budo, ale to i tak nie zmienia mojego nastawienia.
W sumie skoro Mu podziękowali - czyli klamka zapadła.
Pozostało podziękować Budowi za poświęcony nam czas ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:22, Budo napisał:

Eee, nie no- wiem co było przyczyną mojego usunięcia, ale wg mnie ee powód był dość błachy
i był nim jeden albo dwa posty na forum ;]

A podzielisz się z nami tymi dwoma postami? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:16, Budo napisał:

- nie odszedłem sam, podziękowano mi za współpracę.. dla mnie było to dość zaskakujące,
bo w swoim mniemaniu nic złego nie zrobiłem,


I Ty nie dostałeś wyjaśnień i My ale podobno to cała zbiorowość tworzy to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalają Cię za 1-2 posty, których pewno nikt nie zauważył a Ty jeszcze chcesz wracać i sprzątać im forum?
Nawiedzeni ludzie ci moderatorzy, nawiedzeni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:22, Budo napisał:

Eee, nie no- wiem co było przyczyną mojego usunięcia, ale wg mnie ee powód był dość błachy
i był nim jeden albo dwa posty na forum ;]
W każdym razie fajnie jakbym wrócił, zobaczymy czy zamkną ten temat ]:->

Mysle, ze podajac te posty w podlinkowanej formie do tego topicu wyjdzie Ci to na dobre. My to rozpatrzymy, okiem szumnie nazywanego community (!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:24, TYHE napisał:

Wywalają Cię za 1-2 posty, których pewno nikt nie zauważył


Na bank ich nikt nie zauważył :P
Chcę żeby ludzie się dowiedzieli, ale nie chcę za bardzo sypać... moze ktoś znajdzie i wklei, a ja będę mógł taktownie nie zaprzeczyć i nie potwierdzić :D


>a Ty jeszcze chcesz wracać

Dnia 01.07.2008 o 22:24, TYHE napisał:

i sprzątać im forum?
Nawiedzeni ludzie ci moderatorzy, nawiedzeni... ;)


No nawiedzeni, ludzie z misją :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech jestem na tym forum dość długo (jutro stuknie okrągłe 1000 dni) i były czasy lepsze i gorsze, ale trudno skomentować to co się teraz wyprawia. Serwis chce być portalem od wszystkiego, zdanie użytkowników ma coraz mniejsze znaczenie, tolerowany jest spam i nabijanie postów (gry forumowe), dzieją się różne dziwne rzeczy, wyrzucani są lub odchodzą najlepsi ludzie... Obserwuję forum od początków i pokuszę się o stwierdzenie, że skończyła się już pewna epoka, złote czasy (pierwszy rok i trochę później) już nie wrócą i nie zanosi się na poprawę
Budo - dzięki za Twoją pracę, byłeś jednym z najlepszych modków w historii forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:22, Budo napisał:

Eee, nie no- wiem co było przyczyną mojego usunięcia, ale wg mnie ee powód był dość błachy
i był nim jeden albo dwa posty na forum ;]

Niech zgadnę... Może te posty były związane z flaszkami? :P

Dnia 01.07.2008 o 22:22, Budo napisał:

W każdym razie fajnie jakbym wrócił, zobaczymy czy zamkną ten temat ]:->

Bredzisz :P Nie byłoby fajnie, ale byłoby super.
Nawet jeśli zamkną i nie odpowiedzą na pytania, to będą musieli martwić się z powstaniem kolejnego tematu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:25, Budo napisał:

> Wywalają Cię za 1-2 posty, których pewno nikt nie zauważył

Na bank ich nikt nie zauważył :P
Chcę żeby ludzie się dowiedzieli, ale nie chcę za bardzo sypać... moze ktoś znajdzie
i wklei, a ja będę mógł taktownie nie zaprzeczyć i nie potwierdzić :D

Budo, nie chce nic mowic, ale sam wiesz doskonale ile postow napisales, i ze wyszykanie tych 2 (slownie dwoch) sposrod 18000 (slownie osiemnastu tysiecy!) bedzie syzyfowa praca? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja też się podpisuję - my, spamerzy, musimy mieć swojego człowieka wśród czerwonych, bo marny nasz koniec będzie... Jak to mówią - nie zginie, kto ma moda w rodzinie... czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to nie jest znowu żart primaaprilisowy tylko smutna prawda. Ja tylko mogę się podpisać pod petycją bo według mnie był to chyba najbardziej ludzki moderator. Szkoda że się nam ekipa wykrusza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dotychczasowe posty i mi to wygląda tak: Skoro Budo pisze, że to JEMU podziękowano, to ja mam takie samo zdanie jak gothicsheep: Popatrzyli, że już tu nia pasuje... Bo IMO gram.pl się zmienia. W kierunku co najmniej kontrowersyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować