Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna ekranizacja serii Resident Evil w drodze?

32 postów w tym temacie

Zaitsev

Trzy filmy na podstawie jednej gry to nie mało. No i na dodatek wszystkie okazały się finansowymi sukcesami. Resident Evil widocznie wciąż ma w sobie magię i dlatego Paul Anderson planuje nakręcenie jeszcze jednej ekranizacji serii.

Przeczytaj cały tekst "Kolejna ekranizacja serii Resident Evil w drodze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu.... Przecież te filmy są żałosne w stosunku do gry. Gry to były rasowe survival horrory gdzie było trzeba walczyć o przeżycie i liczyć się z każdym nabojem. A filmy: są niby bohaterowe z serii ale w zupełnie innych rolach, do tego ciągle musi ich ratować Alice, ona sama posiada super-hiper i wogle moce przez to potrafi nawet nemezisa połorzyć w walce na pięści lub rozwalać satelity z ziemi myślą. Ja jestem fanem gier i jestem przeciwny dalszym hollywod''zkim ekranizajć RE. Czekam tylko na RE: Degeneration bo je chociaż robią japończycy pod okiem Capcomu więc powinno to wyglądać nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka była fajna... dwujka...no powiedzmy ze fajnie strzelali.
ostania...ale jedynka była fajna.
jesli tendencja zostanie utrzymana piątki już nie nakręcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmy RE sa...i tu padly niecenzuralne slowa zmarnowano potencjal (zreszta jak w 99% ekranizacji opartych na grach :D ) a tylko dlatego ze pan reżyser chcial zrobbic film ktory kazdy bedzie mogl go obejzec nawet dzieciaki no cuz po co robic konkretny film jak mozna zrobic dla kazdego i wycisnac z niego sporo kasy.. teraz czekam na film Resident Evil: Degeneration Capcomu zapowiada sie bardzo ciekawie :p

trailer:
http://www.gametrailers.com/player/29307.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RE 3 klimatem przypominała mi Mad Max''a i Fallouta. Ten zniszczony świat i resztki ludzkości walczące o przetrwanie.
Jak RE 4 powstanie to się na pewno nie pogniewam. Oblejże choćby dla samej Milli Jovovich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka i dwójka były całkiem fajne , niestety trzecia część już jakoś nie bardzo mi przypadał do gustu . Myślę , że to po prostu przedłużanie na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hoho... cóż za piękny okres dobrych wiadomości ... najpierw diablo teraz resident... aż sie chce patrzeć w przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwsze dwie części filmu Resident Evil się bardzo podobały. Trzeciej niestety nie miałem okazji zobaczyć, ale chyba powtórzyła sukces poprzedniczek. Jeśli ma powstać kolejna część to jestem za! Co jak co, ale przenoszenie RE na wielki ekran Paulowi Andersonowi wychodzi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę dało się jeszcze przełknąć, nawet bez popitki, ale już dwójka stanowiła ni mniej ni więcej, jeno imponujących rozmiarów, parującą, wonną i puszystą porcję stolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy Resident Evil są żałosne. Pierwsza część (szczególnie koniec) była nawet znośna, ale druga i trzecia to kompletna tragedia. O ile się orientuję to pod koniec trzeciej części, Alice "obudziła" swoje klony i najprawdopodobniej część czwarta będzie opowiadała o walce tychże klonów i o rozpadzie organizacji Umbrella. Fanom serii filmy z pewnością podchodzą pod świętokradztwo (w tym także mnie) - fabuła cienka, naciągana, nikłe nawiązania do gier RE... Chciałbym właśnie obejrzeć dobry film nawiązujący w pełni do sagi RE, a nie horror''y klasy B dla nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poprzednie części były dobre, to czemu nie zrobić następnych filmów? Zawsze to kolejny udany film na podstawie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Jedyny tu który gada z sensem. Ludzie filmy na podstawie RE są naprawde słabe zapytajcie o to jakiegokolwiek fana serii a odpowie to samo(tylko nie fanboya bo dla nich wszystko co ma RE w nazwie to cud)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi, jako fanowi serii, ocenić Residenty jako zwykłe filmy, ale jako ekranizacje tego survival horroru to to po prostu padaka :/ Jednak mimo to film się sprzedaje - lekka strzelanina na podstawie gry, o której każdy gdzieś tam słyszał. W sam raz na wieczorny wypad do kina. Ale nie dla mnie. Być może RE: Degeneration pokaże się z lepszej strony.
BTW dla mnie najlepszą póki co "egranizacją" był Silent Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wszystkie 3 czesci podobaly. Do oskara to jeszcze im daleko ale na 4 czekam zeby zobaczyc jak to wszystko sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować