Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna ekranizacja serii Resident Evil w drodze?

32 postów w tym temacie

Te filmy z serii Residen Evil nie są takie złe. Trochę ponad przeciętną. Ale mają dla mnie jedną konkretną wadę: Naprawdę niewiele wspólnego z grami. Jakiś tam horror, strzelanie... Ale nie ma tego klimatu co w grze. Nie wiem, jak ma być tak dalej to jakoś się specjalnie nie cieszę na nowego RE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, fabuła filmu za bardzo odbiega od fabuły gry. Z każdą częścią coraz bardziej... Ale cóż film nie jest zły i czekam na niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te filmy to z grą mają tyle wspólnego co nic. Chyba tylko zombiaki. Pierwsza część była jeszcze... no dało się to jeszcze oglądać, ale dwie następne to kaszana niesamowita. W ogóle to najlepszym elementem tych filmów była Mila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro i wcześniej były filmy z Resident Evil w nazwie, to i kolejny zrobią - byleby tylko zarobić ;P

Ja tam oglądałem dwa razy filmy Resident Evil w telewizji - niestety nie pamiętam dokładnie, które to były części. Filmy za bardzo mnie nie zachwyciły, ot zwykłe, średnie produkcje nasycone potworami i elementami sci-fi gdzieniegdzie. Niestety, potencjał znakomitej serii gier został zmarnowany, ale może jest jakaś nadzieja, że kolejna ekranizacja Biohazarda to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh. Obejrzałem tylko jedynkę, a jeśli ona była najlepszą częścią z serii, to kolejne muszą być najgorszymi filmami stworzonymi przez całą cywilizację, kręcone było totalnie koszmarnie, a aktorzy - mimo znanych nazwisk - grali gorzej od dziecka kłamiącego własnym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy fan serii powinien szerokim łukiem omijać te filmy.
Ja obejrzałem pierwszą części - było mi smutno.
Obejrzałem urywkami drugą część - Alice... nowy super-bohater Marvela?... było mi smutno.
Zobaczyłem w internecie, że do kin wchodzi trzecia część - rozłączyłem internet... było mi smutno.
Teraz widzę, że będzie kolejna część - wyłączam komputer... jestem szczęśliwy, bo idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu RE Extinction i muszę powiedzieć, że przyjemnie się ogląda. Prawda jest taka, że nikt nikomu nie każe oglądać nic na siłę. Wyrażać własne opinie? Jak najbardziej. Tylko konstruktywnie w miarę możliwości. W moim przypadku to gra nie przypadła do gustu, w przeciwieństwie do filmów. No cóż (lub "cuz" jak to ktoś wcześniej napisał)... jedni wolą Transformersy, inni filmy Wajdy, a jeszcze inni hentai - nie dogodzisz wszystkim.

Czekam na kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować