Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie będzie wydawał gier na PC i X360 jednocześnie

52 postów w tym temacie

@szeretucha

Obawiam się że nie rozumiem ;P
Po prostu w to jak w WoWa zagram na PC i po problemie nie rozumiem czemu posiadanie X''a powoduje że nie moge na pC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:22, szeretucha napisał:

Hahahahah Bajta2 rozśmieszyłeś mnie niemiłosiernie :D Diablo III wychodzi WYŁĄCZNIE na
PC i konsolowcy współczuję wam, że nie będzicie mogli zagrać w tą gra na waszych X''ach
i PS''ach.

Pogramy na naszych pecetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah jak wspaniałym pomysłem jest tworzenie dziesiątek rożnych ustrojstw, na których można grać w domu. Czyż posiadanie x''a, ps''a i PieCyka to nie bezsens i marnowanie pieniędzy? Nigdy nie zrozumiem tego sposobu myślenia i po prostu nigdy nie kupię żadnej konsoli ;p... chyba, że PSP. To jest idealna konsola i tak każda powinna wyglądać. Można ją wsadzić w kieszeń i jechać na wycieczkę. Można ją zabrać wszędzie ze sobą. Takiego x''a czy ps''a oczywiście też ale kto chce targać ze sobą takiego pustaka czy grilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szeretucha

Puk Puk? Jeśli ktoś tu jest kto ma konsole to również ma PC, a jak wiemy gry Blizza nie mają kosmicznych wymagań więc raczej większość konsolowców zagra w Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będą wydawane lub będą z duzym opóźnieniem - ok najwyzej nie będziemy kupować gier Microsoftu.
XBoxa kupie jak jego konfiguracja będzie przewyszała konfig mojego PC''eta. Póki co jak na razie Wszystkie high-endowe podzespoły dla graczy dotyczą PC''etów. A konsole są technicznymi średniakami juz w momencie ich premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft nie będzie wydawał gier na PC? I to mówi największy twórca oprogramowania na PC? Pff.
Ludzie, przerzucamy się na Linux`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 14:44, Shini napisał:

Pogramy na naszych pecetach.

Nie zapomnij tylko zakupić nowego oplombowanego zestawu komputerowego w sklepie nie dla idiotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie bedzie ladowal duzej kasy w prawie martwy rynek, nie? I przestancie sikac o jednym ekskluziwie "diablo3", bo jeden to jest nic, niewazne jaki by byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w Europie jest zdecydowanie więcej PCtów niż konsol, o Polsce już nie wspominając. Niestety w Europie konsole są cały czas droższe niż w USA czy w Kanadzie.
Moim zdaniem jest to tylko kolejny "pomysł" Microsoftu. Microsoft absolutnie tym nie poprawi wyników sprzedaży XPudeł w Europie, a zwłaszcza w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie PC jest zdecydowanie tańszy od konsol. No cóż, ale jak na Microsoft przystało, oni zawsze coś ciekawego wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szeretucha rynek konsolowy też umiera, dlatego sprzedaż CoD4 na X360 to ponad 6 mln (razem z PS3 ponad 10mln), a PC ponad 600 tys. Kiedyś byłem wręcz fanbojem PC teraz leje na niego ciepłym moczem. Nie ma nic lepszego od kanapy, dużego TV, piwka i konsoli z dobrą grą w środku. Rozwiązanie M$ jest logiczne, chociaż nie specjalnie przepadam za modnymi ostatnio wyłącznościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:07, Nekromantik napisał:


> Pogramy na naszych pecetach.
Nie zapomnij tylko zakupić nowego oplombowanego zestawu komputerowego w sklepie nie dla
idiotów ;)



Za takiego posta powinieneś dostać degrada.
Twierdzisz że jak ktoś gra na konsoli to znaczy że jest komputerowym idiotą?
Cóż, powiem tyle, jak cię nie stać na różne platformy do grania to Twój problem.
I zanim napiszesz coś "bardzo mądrego" idź na spacer, posłuchaj śpiewających ptaszków, poczytaj wypowiedzi ''specjalistów'' jak to konsole są beznadziejne i w ogóle są na nie tylko gry dla totalnych głąbów.

think before act.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, MS może robić co zechce, jeżeli chodzi o wydawanie swoich pozycji. Przynajmniej część na PC dostajemy, często w poprawionej wersji, no i jakimiś dodatkami, więc ja osobiście problemu nie widzę. Sprawa jest raczej prosta, jeżeli ceny konsol spadną, to więcej osób je zakupi i zapewne, adekwatnie do tego, więcej gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:07, Nekromantik napisał:


> Pogramy na naszych pecetach.
Nie zapomnij tylko zakupić nowego oplombowanego zestawu komputerowego w sklepie nie dla
idiotów ;)

A kto powiedział, że mój komputer w najlepszym wypadku udźwignie Fallouta 2 i z Diablo 3 nie da sobie rady?
Zresztą ta gra mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:27, SoundWave napisał:

Myslalem, ze wystarczy wspomniec o Blizzardzie i od razu bedzie widac, ze to sarkazm,
ale jednak trzeba uzywac [sarkazm][/sarkazm].


wyjatkowo slabo Ci to wyszlo... moze sobie odpusc takie zabiegi jezykowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:22, szeretucha napisał:

Hahahahah Bajta2 rozśmieszyłeś mnie niemiłosiernie :D Diablo III wychodzi WYŁĄCZNIE na
PC i konsolowcy współczuję wam, że nie będzicie mogli zagrać w tą gra na waszych X''ach
i PS''ach.


jak ktos nie lubi H''n''Sow to nie bedzie niczego zalowal. Ja z checia zagram w diablo3 (posiadam PC), ale az mnie trzesie z zazdrosci jak widze zapowiedzi kolejny Final Fantasy - seria obnizyla poziom, ale wg mnie to o niebo lepsza rozrywka niz bezmyslna mlocka (ma fabule)

Dnia 02.07.2008 o 14:22, szeretucha napisał:

SoundWave skoro uważasz, że rynek PC jest martwy to co powiesz o rybku konsolowym?
mam 2-óch kolegów posiadających XboXa 360 i gdy do nich zachodzę a oni proponują mi żebym
w coć pograł i ja się zgadzam to wtedy wyjmują GTA IV, DMC 4, GoW, "jakiegoś" GRiD''a
a to wszystki na płytach z wypisanymi tytułami markerem ... :/


ojejciu czy Twoich 2óch kolegow decyduje o stanie rynku gier ? nie rozsmieszaj mnie :) Piractwo na PC jest łatwiejsze i dlatego bardziej popularne niz to na PS3 czy X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:32, Bajta2 napisał:

PC Rox Konsole Sux Tyle powiem...


pierdzielisz glupoty - tyle powiem... ja bez trudu znajduje genialne gry na kazdej konsoli czy na X360 czy na PS3 czy wreszcie na PC - najwiecej gier podoba mi sie na PC i na DS i je posiadam. Ale jakbym byl posiadaczem nadprogramowej gotowki to kupilbym i X360 i PS3 dla kilku tytulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować