Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard ma w zanadrzu jeszcze jeden tajny projekt. MMO.

82 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 15:31, Tal441 napisał:

A ja wam mówię, że to jakiś MMO na konsolę

<rotfl mode on> Taa... Polecam zaznajomienie się WoW: The Molten Core - http://www.worldofwarcraft.com/moltencore/. Gra niesamowicie efektowna, będąca spin-off''em sławnego MMORPG''a. Wystarczy popatrzeć na trailer, żeby w grze się zakochać ;). <rotfl mode off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Mam tylko nadzieję, że ten mmo, będzie albo darmowy, albo tańszy niż WoW. (Wiem, wiem, szanse zerowe), ech marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:19, Ponet napisał:

Ciekawe. Mam tylko nadzieję, że ten mmo, będzie albo darmowy, albo tańszy niż WoW. (Wiem,
wiem, szanse zerowe), ech marzenie...


pomarzyć zawsze można..
...
może Blizzard wpadnie na jakiś genialny pomysł by ich nowy tytuł zasadami nie przypominał typowego MMO, czego sobie i wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wg mnie mogliby stworzyć nowe uniwersum (a z S+W+D cofnąć się do korzeni, a nie tworzyć kolejne MMO) albo jakoś połączyć wszystkie 3 światy (S+W+D) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... znowu MMO? Nie podoba mi się ten news. Biorąc pod uwagę jak wspaniałe pomysły na fabułę posiada ten developer to aż szkoda, że nie zajmują się tworzeniem jakiegoś nowego, kapitalnego cRPGa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy projekt, jeśli w ogóle już powstaje jest zapewne w początkowej fazie tworzenia i zapewne nie mają jeszcze w sumie nic do pokazania, bo skupiają się najpierw na 3 obecnych projektach. Na pewno chciałbym, aby był to W4, przecież to nawet nie jest pewne czy to na pewno będzie MMO (Blizzard już nieraz gotów był wycofać projekt, jeśli nie spełniał ich oczekiwań). Starcraft nie pasuje mi do MMO - na pewno już nie RPG. Poza tym tylko by zniszczyło fabułę tego uniwersum, tak jak to zrobił WoW w przypadku swojego. Blizzard nie bardzo sobie radzi z przenoszeniem swoich światów (w kwestii fabularnej) na grunt MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym tylko

Dnia 02.07.2008 o 17:51, Czedwik napisał:

by zniszczyło fabułę tego uniwersum, tak jak to zrobił WoW w przypadku swojego. Blizzard
nie bardzo sobie radzi z przenoszeniem swoich światów (w kwestii fabularnej) na grunt
MMO.


WoW to był ich pierwszy mmo. Blizzard uczy się na swoich błędach i jestem pewien, że następny już będzie miał godną otoczkę fabularna. Też nie podobało mi się zniszczenie uniwersum, WarCraft-a którego jestem fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle MMO... Szanse że to przeniesienie gry WarCraft w MMO są Bardzo małe ;P
A swoją drogą to mogli by zapowiedzieć już WC IV. W końcu to wiadome że prędzej czy później wyjdzie taka gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:48, djdinho napisał:

ostatnia nowa marka wydana przez blizzarda byl starcaft? a gdzie Diablo 2: LoD?


nowa marka!! ..a nie kontynuacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:48, djdinho napisał:

ostatnia nowa marka wydana przez blizzarda byl starcaft? a gdzie Diablo 2: LoD?


Bez urazy, ale czy wy nie rozumiecie słowa marka?

Wikipedia – "Marka, inaczej znak fabryczny, znak firmowy"

Blizz ma 3 znane marki: Warcraft (która powstała w 1994), Diablo (1996), Starcraft(1998).

Dodawanie cyferek to nie jest tworzenie nowej marki a rozwijanie już istniejącej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:55, Fang napisał:

Dodawanie cyferek to nie jest tworzenie nowej marki a rozwijanie już istniejącej...


to co napisałeś wyżej jest zgodne z tym o co mi chodziło.. bo nie wiem czy do mnie pijesz bo sie wyraziłeś w liczbie mnogiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:04, deuser napisał:

> Dodawanie cyferek to nie jest tworzenie nowej marki a rozwijanie już istniejącej...


to co napisałeś wyżej jest zgodne z tym o co mi chodziło.. bo nie wiem czy do mnie pijesz
bo sie wyraziłeś w liczbie mnogiej :/


Nie oczywiście że nie poprostu wcześniej też są wypowiedzi z cyklu a "To WoW nie jest nową marką..?".

Ale żeby nie robić offtop-a jak sądzicie czy to będzie nowe uniwersum? Ja niestety obstawiam, że to jednak będzie „World of Diablo” a szkoda wolałbym coś nowego. Pewnie na zupełnie nową grę Zamieci przyjdzie nam czekać z 10 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ciekawie zobaczyć w końcu jakieś nowe uniwersum, a nie w kółko jechanie na 3 (znanych i dobrych, ale ile można?) markach. Pytanie tylko co to by miało być. Raczej nie kolejne fantasy, skoro są już 2 takie uniwersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chciałbym jakiś zupełnie nowy świat. Byleby tylko był równie rozbudowany i głęboki jak wszystkie inne światy Blizza. Osobiście byłbym usatysfakcjonowany dorosłym światem post-apokaliptycznym w stylu cyberpunk + silne elementy fantasy. Coś w stylu Hellgate: London (oczywiście byłaby broń palna), ale bardziej obce, bardziej hmm... odhumanizowane.

Mimo to gdzieś po mojej głowie pałęta się niepokojące przeczucie, że chyba Blizzard za dużo tych gier teraz robi. Mogliby powrócić do starej strategii robienia jednego nowego tytułu i ew. dodatku do już istniejącego, tak by każda premiera była wielkim wydarzeniem i świętem dla graczy. A tak zaraz będzie premiera WotLK, potem pewnie Starcraft 2, Diablo 3. Marka Blizzarda nie może się rozcieńczyć, powinni ostrożniej dozować swoje dzieła graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konqer jak SC2 wyjdzie w tym roku to będzie święto. Liczyłbym na WOTLK na gwiazdkę, a Diablo3 radzę odłożyć na gwiazdkę 2009/wiosna 2010, bardziej prawdopodobne to drugie. To że wiemy że gry się robią nie znaczy że zaraz wyjdą. Na WOTLK czekamy od stycznia wtedy już wychodził i wychodzi do dzisiaj :). Pozatym co ma Starcraft do WOW-a czy Diablo? Ja jestem zdecydowanie diablowcem, Starcrafta 2 przejdę każdą rasą, troszkę pogram i odłożę, tak samo z WOW-em było i wrócę do D2 czekając na D3 :). Te gry wzajemnie ze sobą absolutnie nie konkurują i dobrze :) Mnie ogromnie cieszy aktualna sytuacja rychłe premiery są wykluczone, a tak mamy czym się napawać, o czym rozprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... O tym, że będzie MMO można było się przekonać już dawno temu ;) W ofertach pracy Blizza od jakiegoś czasu jest projekt Top Secret do którego poszukują ludzi od MMO ;)

and...
I Want World Of Starcraft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW wcale nie spiepszył lore Warcrafta. Kto powiedział, że to co się dzieje zalicza się do lore? A nawet jeżeli, to po śmierci Arthasa/Illidana mogą dodać kogoś nowego (w W3 ze "starych znajomych" był chyba tylko Uther i Grom). Co do MMO - chciałbym taki mix tych trzech marek Zamieci. Jest nawet fan-art ze Starcrafta (układ planetarny), na którym widać Azeroth ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować