Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard ma w zanadrzu jeszcze jeden tajny projekt. MMO.

82 postów w tym temacie

Rzeczywiście WoS (World of StarCraft) bylby ciekawym tytulem ;) ale pierw musialby wyjsc SC2 chyba ;D w koncu muszą mie cjakis punkt odniesienia gdyby robili taka grę, z kolei gdyby nowy tytul tej MMO mialby wyjsc wczesniej (okres zblizony np. do wyjscia Starcrafta2) to obstawialbym jakis zupelnie nowy tytul ;D czas pokaze a ja czekam z niecierpliwoscią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając Blizzard Będzie to Gra World of DiabloCraft..z 3 prostych powodów..
1. Grafika jak w Warcraft 3
2. Fabuła jak w Diablo 2
3. Błędy jak w World of Warcraft...

Albo co już wogule wydaje się być głupotą to Starcraft MMO....
Dziekuje postoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:17, ManiekAve napisał:

Znając Blizzard Będzie to Gra World of DiabloCraft..z 3 prostych powodów..
1. Grafika jak w Warcraft 3
2. Fabuła jak w Diablo 2
3. Błędy jak w World of Warcraft...

Albo co już wogule wydaje się być głupotą to Starcraft MMO....
Dziekuje postoje..

Ty stoj, a my poczekamy co nam powie Blizzard, ktory jest najporzadniejszym producentem gier obecnie, a nawet na dodatek slucha fanow.
Stoj, stoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej by dopracowali Diablo3 czy StarCraft2 nad którymi pracują - na pewno pracy tam nie brakuje, a jeśli nie dopracowac to rozbudowac je jeszcze... ale to pewnie marketing, bardziej opłaca im się sprzedac jeszcze jedną grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lukasz692 -> Pamiętaj że mówisz o developerze, który chyba nigdy nie wydał niedopracowanej gry. Ich gry mogą się podobać lub nie, lecz każda odniosła sukces i zdobyła wierną i liczną grupę fanów, powiedziałbym że każdy może dziś wydać niedopracowaną grę, z powodu terminów bądź też kilku produkcji tworzonych na raz, tylko nie oni, człowieku to po prostu nie w ich stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że to nie Diablo III okazało się tym tajnym projektem. Świetnie byłoby gdyby było to jakieś nowe uniwersum, bo ile można eksploatować te obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję, że to będzie nowe universum, Sratcraft jako MMo całkowicie odpada to samo tyczy się Diabla. WoW''a jeszcze nie wycisnęli, więc nie zaczęli robić WoW''a 2. I nie martwić się tym, że robią pare tytułów, bo każdy tytuł ma swoich ludzi, którzy pracowali przy starszej wersji, więc wszystko jest pod kontrolą i dodam, że wątpię żeby była sytuacja kiedykolwiek taka, że wypuszczali raz na ruski rok grę i tylko jedną robili. Za każdym razem pewnie gadali o jednym tytule, a w ciemny kąciku pracowali nad drugim, który ogłaszali po premierce (lub dłuższej zapowiedzi ) pierwszego tytułu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co podniecać, projekty MMO są przygotowywane przez lata - pierwsze prezentacje materiałów z WoW prowadzono już chyba ze 4 lata przed premierą. I taką (4-6 lat) perspektywę czasową trzeba brać kiedy mówimy o nowym projekcie.

W tej chwili Blizzard ma zapowiedziane 2 nowe tytuły i jeden dodatek do MMO - przy czym skala dodatków do WoW faktycznie pozwala je traktować jak nowe tytuły (każdy z nich to pudło + 1.5-2 lata tego co będzie dodawane patchami).

Po wydaniu tych 3 tytułów na przestrzeni 1-1.5 roku Blizzard będzie mógł spokojnie na nich jechać przez następne 3-4 lata wydając patch''e i dodatki takie jak LoD, TBC czy W3:FT. I dopiero po tym czasie trzeba będzie dostarczyć graczom coś naprawdę nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie projekt MMO. Maja MMO WoWa, H&S Diablo, RTS StarCraft, TPP/ACTION SC: Ghost. Myślałem, że raczej będą chcieli zdobyć szczyty pozostałych gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:45, marius1g napisał:

Trochę dziwi mnie projekt MMO. Maja MMO WoWa, H&S Diablo, RTS StarCraft, TPP/ACTION SC:
Ghost. Myślałem, że raczej będą chcieli zdobyć szczyty pozostałych gatunków.


Diablo to nie do końca MMO to jest cRPG. Nie wiem dlaczego ale ogólnie w MMO chyba więcej osób na serwach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:48, Piwomaniak napisał:

> Trochę dziwi mnie projekt MMO. Maja MMO WoWa, H&S Diablo, RTS StarCraft, TPP/ACTION
SC:
> Ghost. Myślałem, że raczej będą chcieli zdobyć szczyty pozostałych gatunków.

Diablo to nie do końca MMO to jest cRPG. Nie wiem dlaczego ale ogólnie w MMO chyba więcej
osób na serwach jest.


Haha dobre a powiedz co wpływa na to ,że to jest crpg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:00, hammerfall87 napisał:

> > Trochę dziwi mnie projekt MMO. Maja MMO WoWa, H&S Diablo, RTS StarCraft, TPP/ACTION

> SC:
> > Ghost. Myślałem, że raczej będą chcieli zdobyć szczyty pozostałych gatunków.

>
> Diablo to nie do końca MMO to jest cRPG. Nie wiem dlaczego ale ogólnie w MMO chyba
więcej
> osób na serwach jest.

Haha dobre a powiedz co wpływa na to ,że to jest crpg ?


No nie wiem ale WoW to MMO a Diablo sie ostro od wowa różni. Popyytaj w tematach Guild Wars czy coś. Niby czemu mi powiedzieli że GW to nie MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:28, Piwomaniak napisał:

> > > Trochę dziwi mnie projekt MMO. Maja MMO WoWa, H&S Diablo, RTS StarCraft,
TPP/ACTION
>
> > SC:
> > > Ghost. Myślałem, że raczej będą chcieli zdobyć szczyty pozostałych gatunków.

>
> >
> > Diablo to nie do końca MMO to jest cRPG. Nie wiem dlaczego ale ogólnie w MMO
chyba
> więcej
> > osób na serwach jest.
>
> Haha dobre a powiedz co wpływa na to ,że to jest crpg ?

No nie wiem ale WoW to MMO a Diablo sie ostro od wowa różni. Popyytaj w tematach Guild
Wars czy coś. Niby czemu mi powiedzieli że GW to nie MMO


MMO to masive multiplayer online diablo 2 ma battle neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:28, Piwomaniak napisał:

Diablo to nie do końca MMO to jest cRPG.

Zacznijmy od tego, że Diablo do cRPGa spoooro brakuje. To typowa gra akcji z elementami rozwoju postaci, często określana jako hack ''n slash.

Dnia 03.07.2008 o 10:28, Piwomaniak napisał:

/.../ Niby czemu mi powiedzieli że GW to nie MMO

Na to pytanie odpowiedzieli sami twórcy Guild Wars. Jest to gra CORPG, czyli Cooperative (bądź Competitive) Online RPG. Od MMORPG (Mass-Multiplayer Online RPG) różni się tym, że większość innych graczy gracz widzi tylko w określonych miejscach, jak np. miasta. Po wyjściu na teren rozgrywki, walki z potworami, wykonywania misji, innych graczy spotkać nie można, za wyjątkiem członków drużyny, którą skompletowaliśmy przed opuszczeniem miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:48, Klimos napisał:

> Diablo to nie do końca MMO to jest cRPG.
Zacznijmy od tego, że Diablo do cRPGa spoooro brakuje. To typowa gra akcji z elementami
rozwoju postaci, często określana jako hack ''n slash.

> /.../ Niby czemu mi powiedzieli że GW to nie MMO
Na to pytanie odpowiedzieli sami twórcy Guild Wars. Jest to gra CORPG, czyli Cooperative
(bądź Competitive) Online RPG. Od MMORPG (Mass-Multiplayer Online RPG) różni się tym,
że większość innych graczy gracz widzi tylko w określonych miejscach, jak np. miasta.
Po wyjściu na teren rozgrywki, walki z potworami, wykonywania misji, innych graczy spotkać
nie można, za wyjątkiem członków drużyny, którą skompletowaliśmy przed opuszczeniem miasta.


AHa dzieki za info, przyda sie bo zamierzam to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie dadzą spokój z MMO i zrobią nowego WarCrafta. Uważam, że ten MMO będzie zupełnie nowym projektem zupełnie nie związanym z poprzednimi seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 00:09, Rozrobiony napisał:

Niech sobie dadzą spokój z MMO i zrobią nowego WarCrafta. Uważam, że ten MMO będzie zupełnie
nowym projektem zupełnie nie związanym z poprzednimi seriami.


Nom ale ja do Wara jestem przeciw. Napewno da sie zrobić lepszą grę niż WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:17, ManiekAve napisał:

Znając Blizzard Będzie to Gra World of DiabloCraft..z 3 prostych powodów..
1. Grafika jak w Warcraft 3
2. Fabuła jak w Diablo 2
3. Błędy jak w World of Warcraft...

Albo co już wogule wydaje się być głupotą to Starcraft MMO....
Dziekuje postoje..



No to teraz żeś niezłą fuzje zrobił lepszych w Dragon Ballu nie było hehe :d Dobre.. Z drugiej strony nie wiem po co im już kolejne MMO jak i tak już dużo zarabiają na DII i na WoWie :D albo zrobią World of Starcaft albo hmmm juz nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować