Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard ma w zanadrzu jeszcze jeden tajny projekt. MMO.

82 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 15:03, Budo napisał:


Ostatnia nowa marka to Starcraft? To WoW nie jest nową marką..?


Chodzi o uniwersum:

Warcraft – 1994
Diablo - 1996
Starcraft – 1998

Uważam, że mogliby się wziąć za coś nowego, ale z drugiej strony ich gry są i tak rewelacyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę off-topic, ale Blizzard to przykład firmy, która potrafi zarabiać : nie monopolizując rynku (jak M$), nie wypuszczając za przeproszeniem shitu na rynek (jak EA, oczywiście z wyjątkami), oraz nie obiecywać kokosów (znów jak M$) a wypuszczać badziew. Gdyby wszystkim się tak chciało jak im, to konsole by nie ewoluowały ;).

Ja bym chciał Warcrafta 4 RTS, ale wiem że to raczej nierealne. Mam tylko cichutką nadzieję że nowy projekt Blizza to nie będzie MMO, bo wolałbym rasowego rpg''a od tego studia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:58, Khasim napisał:

Czyżby ten projekt Hydra miał się okazać MMO?
Osobiście liczę na Space of Starcraft, gra Zergami wymiatałaby ^^


Hydra = Diablo III - potwierdzono to juz, na kilku klatkach filmowych z d3 widac bylo napis project Hydra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotujmy się na tą grę , bo jak blizzard zrobi jakiś tytuł z gatunku MMO , granie w niego grozi "Totalnym uzależnieniem". :>
Ajć już się nie mogę doczekać tych tytułów , które nam blizzard szykuje ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:58, Khasim napisał:

Czyżby ten projekt Hydra miał się okazać MMO?
Osobiście liczę na Space of Starcraft, gra Zergami wymiatałaby ^^

Wszystko wskazuje na to że Hydra to Diablo III, tak przynajmniej sugeruje nazwa banera flash''owego ze strony głównej Blizzarda ( http://www.blizzard.com/us/index2.html):
http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/ images/background/Hydra_Blizz_EN.swf&OBT_fname=Hydra_Blizz_EN.swf
Jednak jakiś projekt Next-Gen MMO mają najprawdopodobniej w planach (pod inną nazwą roboczą), a raczej "w realizacji", wystarczy spojrzeć na oferty pracy:
http://www.blizzard.com/us/jobopp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Blizz miał różne pomysły - Pax Imperia II (ostatecznie chyba nawet to coś wyszło ale od kogoś innego) czy Shattered Nations - projekt zdaje się zarzucony... Tedy obstawiałbym raczej coś nowego w klimatach SF... A może będzie to wskrzeszenie Ghosta jako pełnoprawnego MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:23, morze napisał:

Kolejny projekt ? Może być, ale kiedy w końcu powiedzą coś o WarCraft IV ?


Jeśli nadal będą w takim tempie zapowiadać kolejne tytuły to sądzę, że już za 3 latka zapowiedzą a za 5 wydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest to konsolowa naparzanka z Arthasem czy też innym madafaką w roli głównej? Ach te kombosy Frostmourne''m czy też Ostrzami Azzinoth''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:31, Tal441 napisał:

A ja wam mówię, że to jakiś MMO na konsolę


gdybaj sobie ;)
...
nowy projekt nie musi być wcale nowym, może to być wskrzeszenie zarzuconego wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Blizzard nie daje sobie chwili wytchnienia i cały czas czymś nas chce zaskoczyć.
Pomysł na przeniesienie uniwersum StarCraft''a w świat MMO nie jest zły, ale nie dla mnie... Zdecydowanie z dwojga złego wybrałbym World of Warcraft, ale dla fanów SC takie MMO byłoby nie lada gratką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast chwytać się za nowe projekty, mogliby ukończyć stare. Pewnie myślę tak dlatego, że mają dopiero 1/3 kampanii StarCrafta 2 na ukończeniu i dłuży mi się czas do ukończenia tej produkcji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:49, Verd Navarro napisał:

Zamiast chwytać się za nowe projekty, mogliby ukończyć stare. Pewnie myślę tak dlatego,
że mają dopiero 1/3 kampanii StarCrafta 2 na ukończeniu i dłuży mi się czas do ukończenia
tej produkcji. ;]


Mogliby wydać coś nowego to byśmy se grali, a oni robili tego StaraCraftera czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa marka dla blizza to chyba by było dobry pomysł, ale niezapominajmy, że najbardziej kosztowny w produkcji jest mmo, więc to trochę za duże ryzyko i trochę za dużo robią naraz, choć w Polsce niema nikogo, kto by znał prawdę wiec czekajmy i a potem mówmy super nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie gram w MMO, ale w tychże gierach nie rozumiem jednego. Czemu fabuła wszystkich gier MMO rozgrywa się w świecie fantasy? Czy gry muszą opierać się tylko na magii i na mieczu? Przecież są jeszcze pistolety, karabiny, ciężarówy wojskowe, jeepy, czołgi, okręty, samoloty, helikoptery... Czy naprawdę nie mozna zrobić jakiejś porządnej gry MMo, której fabuła rozgrywała by się w czasach II wojny światowej, albo w czasach dzisiejszych? Jest tyle działań wojennych na świecie. Moim zdaniem już czas najwyższy aby wyjść ze świata fantasy! Czas zmienić czar na porządnego kałasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:00, marekl1975 napisał:

Osobiście nie gram w MMO, ale w tychże gierach nie rozumiem jednego. Czemu fabuła wszystkich
gier MMO rozgrywa się w świecie fantasy? Czy gry muszą opierać się tylko na magii i na
mieczu? Przecież są jeszcze pistolety, karabiny, ciężarówy wojskowe, jeepy, czołgi, okręty,
samoloty, helikoptery... Czy naprawdę nie mozna zrobić jakiejś porządnej gry MMo, której
fabuła rozgrywała by się w czasach II wojny światowej, albo w czasach dzisiejszych? Jest
tyle działań wojennych na świecie. Moim zdaniem już czas najwyższy aby wyjść ze świata
fantasy! Czas zmienić czar na porządnego kałasza!


Blizzard robi najlepsze MMO i chyba na drugiej wojnie sie nie zna więc taka próba to dla nich strata. Można pograć w C&C3 ale ja w to nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:00, marekl1975 napisał:

Osobiście nie gram w MMO, ale w tychże gierach nie rozumiem jednego. Czemu fabuła wszystkich
gier MMO rozgrywa się w świecie fantasy? Czy gry muszą opierać się tylko na magii i na
mieczu?


są drogi Panie takie tytuły Anarchy online ( siódme urodziny obchodzili właśnie ), TabulaRasa i inne.. :)
...
co do realiów II Wojny Światowej.. niestety nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować