Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

Pomysły na gry

196 postów w tym temacie

Co powiecie na strategię ekonomiczną o piratach??


Ale nie chodzi tu o oklepanych piratów z szablami i grogiem... tylko o tych komputerowych. Zadaniem gracza byłoby utworzenie nielegalnej "tłoczni" płyt, sprzedawanie ich, dystrybucja między sprzedawcami na rynkach :)
Możnaby stworzyć ogromne imperium piractwa, walczyć z policją, zbijać kasę itd. itp. :)

Gra byłaby wydana bez pudełka. (albo w pudełku ze zwykłego kartonu :) ). Samo CD wyglądałoby jak nagrana płytka podpisana markerem :)

Temat dość kontrowersyjny jak na grę, ale mogłoby się sprzedawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 20:46, Monastor napisał:

Co powiecie na strategię ekonomiczną o piratach??


Ale nie chodzi tu o oklepanych piratów z szablami i grogiem... tylko
o tych komputerowych. Zadaniem gracza byłoby utworzenie nielegalnej "tłoczni" płyt, sprzedawanie ich, dystrybucja między
sprzedawcami na rynkach :)
Możnaby stworzyć ogromne imperium piractwa, walczyć z policją, zbijać kasę itd. itp. :)

Gra
byłaby wydana bez pudełka. (albo w pudełku ze zwykłego kartonu :) ). Samo CD wyglądałoby jak nagrana płytka podpisana markerem
:)

Temat dość kontrowersyjny jak na grę, ale mogłoby się sprzedawać :P



fajna koncepcja, ale chyba bys musial ja sam wydac :P bo pewnie zaden wydawca ani tym bardziej tworca by do tego reki nie przylozyl :)
to tak jak opowiadanie o sobie: z checia opowiesz jaki to jestes wspanialy i super, ale jak juz mialbys powiedzec jak to cie ktos w konia ciagle robi i okrada to juz bys taki skory do tego nie byl :)
ale pomysl ciekawy - dla pozbawionych skrupulow wydawcow i tworcow pewnie do przelkniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 17:42, Mistrz Magii napisał:

Pewnie wiele osób miało wiele pomysłów na gry, więc powstał ten temat. Może jakiś twórca gier wejdzie tutaj i znajdzie to
co szukał... ^_^


Fajną grą było, by coś w rodzaju filmu "Ostatni Samuraj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kto może wydać naszą najlepszą grę : CDProjekt Red Studio (tworzą Wiedźmina). Pomysłodawca pracowałby przy grze, a ja i penny dostalibyśmy po egzemplarzu gry (To zależy od autora pomysłu, czy odwdzięczyłby się nam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te linki, jak w budzie mi się rozluźni nauka to se pogram. Nie patrzę na grafę, lecz na grywalność, więc nie odstrasza mnie data stworzenia gry.
Chociaż moja koncepcja dotyczy wcielenia się w zwierzę i poczucie się jak ono - więc tutaj FPP to mus wg mnie.
No ale nic to, może CD Projekt Red się kiedyś zainteresuje tym tematem na tym forum - niektóre pomysły na gry są naprawdę oryginalne i fajne.

Tak poza tym to bardzo lubię prozę R.A. Salvatore i nie obraziłbym się za stworzenie gry, w której kierowało by się Drizztem przez jego cały żywot.
Wprawdzie w Demon Stone można było w jednej misji trochę nim posterować, no ale wiadomo...
We Wrotach Baldura (I i II) szło go z kolei jeno zabić, albo mu w czymś pomóc.
Pożyjemy zobaczymy.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 12:13, penny napisał:

> Co powiecie na strategię ekonomiczną o piratach??
> > > > > Ale nie chodzi tu o oklepanych piratów z szablami
i grogiem... tylko
> o tych komputerowych. Zadaniem gracza byłoby utworzenie nielegalnej "tłoczni" płyt, sprzedawanie
ich, dystrybucja między
> sprzedawcami na rynkach :)
> Możnaby stworzyć ogromne imperium piractwa, walczyć z policją,
zbijać kasę itd. itp. :)
> > > Gra
> byłaby wydana bez pudełka. (albo w pudełku ze zwykłego kartonu :) ). Samo
CD wyglądałoby jak nagrana płytka podpisana markerem
> :)
> > > Temat dość kontrowersyjny jak na grę, ale mogłoby
się sprzedawać :P


fajna koncepcja, ale chyba bys musial ja sam wydac :P bo pewnie zaden wydawca ani tym bardziej tworca
by do tego reki nie przylozyl :)
to tak jak opowiadanie o sobie: z checia opowiesz jaki to jestes wspanialy i super, ale
jak juz mialbys powiedzec jak to cie ktos w konia ciagle robi i okrada to juz bys taki skory do tego nie byl :)
ale pomysl
ciekawy - dla pozbawionych skrupulow wydawcow i tworcow pewnie do przelkniecia :)


Na koniec mogliby przychodzić goście z CDP z ich promocjami i NXK i wszystko ruinować ;) :P

Niestety to by za bardzo pachniało reklamą i nie spodobałoby się graczom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 20:46, Monastor napisał:

Co powiecie na strategię ekonomiczną o piratach??

Przyznam, że to by się mogło nieźle sprzedać. Sam bym chętnie zagrał. Skoro były gry symulujące mordercę, to czym byłoby te kilka spiraconych płyt? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne Rpg o Pływaku który podczas ostatnich metrów na 60m zasłabł teraz jest niepełnosprawny i łapie bandytów bo mu się nudzi (oczwiście wszystko na unreal 3 engine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2005 o 22:40, penny napisał:

krzyzackie jest jej lennikiem szykujacym bunt.


Zakon krzyżacki był lennikiem Rzeczypospolitej od drugiej połowy XV wieku, więc akurat ten kawałek nie jest tak odległy od histori..

O mam kolejny rewelacyjne pomysły na gre:
-symulator palacza
-symulator gracza
-symulator warcrafta
-symulatpor sprzedawcy w supermarkecie


bardziej na serio to mam tytuł na gre którą dawniej opisywałem w tym temacie "Europa: Polskie wojny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tu sie ostry OT zrobil ale co tam...

Nie zaleznie od tego jaki to genialny pomysl na gre opracujesz mozesz go sobie wsadzic w .... Polskich firm co robia gry jest jak na lekarstwo i raczej mega hitow na skale swiatowa nie robia. Zreszta maja w pupie pomysly graczy. Firmy z zachodu podobnie maja w d**** pomysly graczy. Na pewnej stronie duzej firmy jest dzial dla graczy aby podawali im swoje pomysly na gre. No coz...Wysylajac cos tam nie uzyskasz ani odpowiedzi ani nic. Jest dzial bo jest i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Fifie wyskoczyła mi myszka w srodku meczu i wtedy wpadłem na pomyśł. A może Piłka nożna w formie RPG-a z piłkarzami w formacjach tak jak np w Warcrafcie
Każdy mecz to bitwa. A np każda drużyna miałaby specjalne jednoski(bohaterów) np zwiększających morale. Np w Barcelonie Ronaldinho:):) Co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhy poczulem sie jak bym czytal na luzie w cda
Ja mam pomysl na gre w której Można by bylo polaczyc wszystke klasycne rzeczy z innych gier i zrobic na takim podlozu tekstówke w koncu w takie gry gra sie najlepiej i tylko upstzryc to jakimis grafikami.Dać pożadnego koputerowego mg a w multi bylby bylaby tylko taka różnica że mg bylby żywym graczem (tak samo jak uczestnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 20:46, Monastor napisał:

Co powiecie na strategię ekonomiczną o piratach??


Ale nie chodzi tu o oklepanych piratów z szablami i grogiem... tylko
o tych komputerowych. Zadaniem gracza byłoby utworzenie nielegalnej "tłoczni" płyt, sprzedawanie ich, dystrybucja między
sprzedawcami na rynkach :)
Możnaby stworzyć ogromne imperium piractwa, walczyć z policją, zbijać kasę itd. itp. :)

Gra
byłaby wydana bez pudełka. (albo w pudełku ze zwykłego kartonu :) ). Samo CD wyglądałoby jak nagrana płytka podpisana markerem
:)

Temat dość kontrowersyjny jak na grę, ale mogłoby się sprzedawać :P


ucieczki na składaku przez uliczki rynków i giełd. zakup od większych piratów na hurt i sprzedawanie gier ludziom. bijatyki z policją. "eksterminowanie konkurencji" :P naloty glin na lokale
tak fajnie by było zagrać w taką grę szkoda że nikt czegoś takiego nie wyda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 14:01, Kapizak1 napisał:

Ja chciałbym, żeby ( np. Ubisoft) zrobił "Ostatniego Samuraja" albo "Kod Leonarda DaVinci"


W CD-Action w Kalejdoskopie pisali, że robią już Kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować