Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobity rekord świata - TrackMania w Księdze Rekordów Guinessa!!!

11 postów w tym temacie

Techland

TrackMania to prawdziwy fenomen w świecie gier komputerowych. Ogromne rozbudowanie, niezwykle bogate możliwości edytorskie (od tras, przez karoserie, po modele aut oraz reżyserię wyścigów), nastawienie na społeczność graczy i rozgrywki multiplayer, a także niewiarygodne pokłady grywalności i radości czerpanej z wyścigów przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii.

Przeczytaj cały tekst "Pobity rekord świata - TrackMania w Księdze Rekordów Guinessa!!!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje. Jestem wielkim fanem TM. Nabyłem Trackmanię United Forever kilka dni temu i jestem zachwycony. Ta gra wciąga tak niemiłosiernie że wczoraj odszedłem od komputera o 2 w nocy (to się chyba nazywa uzależnienie) xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało gier może pochwalić się rekordami Guinessa (albo ja mało takich gier znam). W każdym razie gratuluje i życzę dalszych sukcesów społeczności TrackManii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ja gra bardzo wciągająca multiplayer bardzo rozbudowany na jaednym komputerze lub przez internet jeszcze raz gratuluje gra zasługuje na takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałam, ale nie wiem czym tu się zachwycać. No może gierka nie jest taka zła, ale znowu jakiś fenomen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:14, 332 napisał:

Grałam, ale nie wiem czym tu się zachwycać. No może gierka nie jest taka zła, ale znowu
jakiś fenomen?


A już myślałem, że naprawdę wszyscy wychwalają tę grę pod niebosa. TrackManię mam zainstalowaną od dwóch miesięcy ale gram tylko w momentach maksymalnego znudzenia - przecież większość tych tras jest nudna, inne są znowu ciężkie, a te ciekawsze można ukończyć w 25 sekund. Nie rozumiem, skąd się wzięła taka jej popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pewnie to kwestia gustu. Popularność się wzięła z ogromnych możliwości edytorskich, oraz łatwości modyfikacji różnych elementów no i czystą zabawę. Niektórym przyjdzie do gustu tzw. "taplanie się w tym samym błocie, tylko inaczej ułożonym" a innym nie. :)
I tak przy okazji, jaką masz Trackmanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:10, Rusty Mike napisał:

I tak przy okazji, jaką masz Trackmanię?


TrackMania Nations Forever. Nie wiem czy dobrze widziałem, ale jest chyba nawet bolid San Marino. No przyznaję, może się podobać, ale to nie jest coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w zasadzie muszę Ci przyznać, że rozumiem Twoją dezaprobatę. Tam jest... tylko Stadion do wyboru (tj. środowisko + samochód). I to w dodatku dość nudny. Dla porównania, w płatnej wersji (którą kupiłem dobry rok temu chyba) Trackmania United Forever (Forever dla posiadaczy TM United była za darmo, a wprowadzała naprawdę dużo) masz.. 1, 2... 3... siedem środowiska razem z wyżej wymienionym Stadionem. Każdy z zupełnie inną scenerią oraz zupełnie inaczej zachowującym się samochodem do sterowania. Wiem, że to nie brzmi zachęcająco pewnie dla Ciebie, ale w zasadzie możliwości jest siedem razy więcej. Do tworzenia map, do organizowania meczów, jeszcze raz do tworzenia map.
Ja w zasadzie tej gry nie używam do meczów po internecie (mimo, że praktycznie ona na tym się opiera) tylko do tworzenia tras... a możliwości jest skromnie mówiąc - bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:52, Ranthar napisał:

> Grałam, ale nie wiem czym tu się zachwycać. No może gierka nie jest taka zła, ale
znowu
> jakiś fenomen?

A już myślałem, że naprawdę wszyscy wychwalają tę grę pod niebosa. TrackManię mam zainstalowaną
od dwóch miesięcy ale gram tylko w momentach maksymalnego znudzenia - przecież większość
tych tras jest nudna, inne są znowu ciężkie, a te ciekawsze można ukończyć w 25 sekund.
Nie rozumiem, skąd się wzięła taka jej popularność.


Ja dokładnie tak samo myślę. Niektóre trasy proste inne znów trudne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować