Zaloguj się, aby obserwować  
Wladyslaw666

Płyny do niszczenia :)

37 postów w tym temacie

Można kupić sanetre, zapalnik, lond (ląd[?]) i wsadzić do drzewa. hehe. Jak chcesz takie wielkie drzewo wysadzić,to radze go po prostu polać starym olejem i podpalić. Dodatkowo będą fajne efekty dymne. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 21:04, HELMOOT1 napisał:

A mnie na zaciekawienie "zakazanym owocem". Niezależnie od motywu prawdziwych substancji
(bo ww. odrdzewiacze super destrukcyjnymi nie są) nie powinniśmy wymieniać. A przynajmniej
ja zamierzam. Sumienie nie pozwala

DDT nigdzie kupić nie można, chyba nawet istnieją jakieś regulacje zabraniające stosowania tego syfu, więc czuję się moralnie czysty ;p

Dnia 02.07.2008 o 21:04, HELMOOT1 napisał:

> BTW: a takie przykazanie: "nie zabijaj" znasz?
BTW 2: Popatrz na nick jegomościa, a zobaczysz, że przykazania to raczej obca mu rzecz.

Ale liczba bestii przecież z biblii pochodzi, więc coś tam kojażyć może ;p

Dnia 02.07.2008 o 21:04, HELMOOT1 napisał:

> EDIT: najlepszy byłby napalm...
Może od razu kwas z krwi Obcego? Albo walizkowa bomba atomowa? Ten temat zaczyna coraz
bardziej podchodzić pod dobre obyczaje (co najmniej).

Podchodzić pod dobre obyczaje? Och, to w takim razie powinniśmy zrobić co w naszej mocy żeby jak najszybciej zszedł na psy ;p Chyba nie sądzisz, że ktokolwiek po przeczytaniu tego posta zrzuciłby napalm na swój ogródek (i skąd niby miałby go wziąć?).


A odnośnie tematu: żeby uszkodzić dorosłe drzewo potrzeba by chyba czegoś naprawdę mocnego (nie znam się, ale biorąc pod uwagę rozmiary drzewa i przeciętnego chwastu), szkoda zachodu, lepsza siekiera. A młode drzewko wystarczy obsikać, mój pies praktykował tę metodę na iglakach z całkiem dobrym skutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję stężony kwas siarkowy (VI) (na coś sie te lekcje chemii przydają). Ale możesz też spróbowac z kretem, lub dowolną zasadą o Ph 1 (czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpalenie odpada - chcesz to chyba zrobić "cicho"
Piła mechaniczna automatycznie też odpada...
Polej jakimś kwasem, pełno tego w ogrodniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:19, SlimPole napisał:

lepsza siekiera. A młode drzewko wystarczy obsikać, mój pies praktykował tę metodę na
iglakach z całkiem dobrym skutkiem :)

jak ty obsikasz drzewko, to nic nie da :P psi mocz jest bardziej kwaśny (a może zasadowy?) w każdym razie - działa duuużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:19, SlimPole napisał:


A młode drzewko wystarczy obsikać, mój pies praktykował tę metodę na
iglakach z całkiem dobrym skutkiem :)

Prosta sprawdzona metoda :] Ale na większe drzewo to musiał bym miec chyba kilkanaście takich bestii które w dodatku "podlewały" by to samo drzewo co chwile <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:13, Wladyslaw666 napisał:

Roundup niszczy chwasty ale czy tak samo potraktuje jakieś drzewo ? Czy uzyska sie odwrotny
efekt i wzmocnie "atakowane" drzewko ?

Benzyna :) wystarczy podlać, albo ropa, a tak to jeszcze wrzątkiem korzenie oblać, albo kupić z 5 kg saletry rozpuścić i podlać tym drzewo, albo jakiś kwas w ogrodniczym dostaniesz kupisz z 5 butelek i polejesz tym drzewko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:13, Wladyslaw666 napisał:

Roundup niszczy chwasty ale czy tak samo potraktuje jakieś drzewo ?
Np. Zwykły ocet potrafi zniszczyc drzewo ?


Tak potrafia. Wszystko zalezy od ilosci. Duze drzewo wymaga wiecej srodka (czasem dluzszego stosowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:30, kindziukxxx napisał:

kupić z 5 kg saletry rozpuścić i podlać tym drzewo, albo jakiś kwas w ogrodniczym dostaniesz
kupisz z 5 butelek i polejesz tym drzewko :D

saletra zdecydwanie by pomogla i latwo ja dostac (ostatnio kupowalem ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekły azot. Jednakże, aby zajechać drzewo to trzeba go mieć całkiem sporo. :p
Jeszcze to naprawdę ciężko dostać(sprzedają ogólnie tylko firmom, więc nakombinować się trzeba) i to naprawdę całkiem drogie, ale jak się dorwać - to naprawdę interesująca substancja. Na kwiatkach doniczkowych, efekt jest niesamowity. x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:19, SlimPole napisał:

Podchodzić pod dobre obyczaje? Och, to w takim razie powinniśmy zrobić co w naszej mocy
żeby jak najszybciej zszedł na psy ;p Chyba nie sądzisz, że ktokolwiek po przeczytaniu
tego posta zrzuciłby napalm na swój ogródek (i skąd niby miałby go wziąć?).

Chech, nie traktuj moich słów poważnie :) A co do ostatniego pytania - wcale bym się nie zdziwił :)

Jeśli chce się zniszczyć drzewo, nie trzeba wcale żadnych "niecnych" substancji. Wystarczy do tego jakaś łatwopalna ciecz.

BTW: Szukanie czegoś ekstra przypomina mi filmy o Jamesie Bondzie - zamiast zabić 007 z pistoletu, stosuje się różne wyrafinowane metody, które pozwalają agentowi uciec zanim zdążą go zabić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, facet wyraźnie chce po cichu zniszczyć jakieś drzewo, a Wy mu pomagacie dobrać sposób? o_O Na 99% to chuligan, bo nie chce podać dokładnego przeznaczenia poszukiwanego środka. Jakby chciał się pozbyć drzewo to by je wyciął. A tak chce, żeby po prostu uschło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nie wygląda na to by było to jego drzewo (wyciąć i po sprawie). Kto normalny chce doprowadzić do oschnięcia starego, wielkiego drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować