Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyjątkowy wyścig w TrackManii

32 postów w tym temacie

pepsi

250 osób wzięło udział w wirtualnym wyścigu w grze TrackMania. Tak liczna obsada owej gonitwy sprawiła, że produkcja wydana w Polsce przez firmę Techland na zawsze wpisze się złotymi zgłoskami w historię - wydarzenie to znalazło się bowiem w Księdze Rekordów Guinessa.

Przeczytaj cały tekst "Wyjątkowy wyścig w TrackManii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę powiedzieć to wielki lol :D
P.S. Zmieńcie wkońcu tego playera gramowego... strasznie wolno buforuje, już na youtubie lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, nieźle to wygląda... Jak 250 takich samochodzików zapieprza po torze ;]

Co do playera - jest niezły, tylko czy nie dałoby się zrobić tak, aby można było film oglądać od dowolnego momentu? To znaczy tak jak na YT, gdy chcę zacząć oglądać film od środka, po prostu przesuwam tę strzałeczkę, i film się odtwarza, buforując właśnie od tego momentu i pomijając wcześniejszą cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to był wyścig krajowy czy ogólnoświatowy? Zresztą, pewnie trzeba było się tam mocno starać o slot, bo każdy pewnie by chciał spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nic o tym nie wiedziałem... chętnie bym pojechał, lubię TrackManię... ;)
A Player Gramowy jest całkiem dobry, wg. mnie nie trzeba go zmieniać... U mnie idzie tak samo jak na YouTube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:17, Mr Black napisał:

WoW, nieźle to wygląda... Jak 250 takich samochodzików zapieprza po torze ;]


http://pl.youtube.com/watch?v=1UcQmJwTnBg lepsze :D
szkoda tylko, że to replaye '';..;''

btw, jak już mowimy o rekordach Guinnessa to dostałem dziś mail od FireFoxa że pobiliśmy rekord!
<fanfary> 8 002 530 pobrań <fanfary>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie tam nie było... Jazda z taką liczbą graczy musiał być bardzo emocjonująca. niedawno uczestniczyłem w wyścigu, w którym brało udział około 180 osób i muszę przyznać, że wygląda to niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem TM od ładnych paru lat.... Gratuluję Nadeo rekordu, lecz w historii zdarzały się sytuacje gdzie było 320 graczy (ale żeby trafić do Księgi Rekordów trzeba to odowadnić), ale były przy tym niezłe lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować