Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyjątkowy wyścig w TrackManii

32 postów w tym temacie

No nieźle. Trackmania jest jak widać bardzo popularna wśród graczy, ma coraz więcej nabywców i się rozwija. Teraz jeszcze ten rekord... brawa dla panów ze studia Nadeo. Idę chyba zaraz pojeździć w imieniu reprezentacji Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał niezłego serva ;) Swoją drogą ciekawe jakby to wyglądało gdyby w TrackManii samochody nie przenikały przez siebie... Jeden wielki karambol 8D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale coś jest nie tak, w newsie pisze o 250 graczach a na filmiku pokazane jest 132... może jakaś mała poprawka ?

A nie sory, faktycznie było potem napisane o 250... nie zauważyłem w pierwszej chwili ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:25, Igor FCBayern napisał:

Ktoś miał niezłego serva ;) Swoją drogą ciekawe jakby to wyglądało gdyby w TrackManii
samochody nie przenikały przez siebie... Jeden wielki karambol 8D


Zajefajnie by było. Ciekawe jakie pingi były ;P gdyby 250 osób grało w Crysisa to można wtedy nazwać to wojną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wiedziałem - z chęcią bym się przyłączył :)

Co jak co, ale taka inicjatywa była bardzo fajna. 250 osób na jednym torze - musiało być tam rewelacyjnie! No i jeszcze dodać do tego fakt, że ustanowili oni rekord Guinessa to już w ogóle wydaje się być czymś mistrzowskim ;) Heh, chyba pora zainstalować Trackmanie Nations Forever - wcześniej grałem w zwykłą Nations, a okazji zainstalowania Forever nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, Trackmania jest moim zdaniem jedną z najlepszych jeśli nie najlepszą arcadówką w historii ;) (pomijając nurt Mario Kart/CTR bo to arcadówki zupełnie odmienne, ale także świetne tylko na inny sposób). Kolejny rekord padł, chociaż w TM bywały już liczniejsze acz nieudokumentowane przypadki ;). Mimo wszystko gratulacje dla Nadeo za stworzenie TM i dla graczy za pobicie rekordu ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Trackmanię Nations Forever lecz jej jeszcze nie zainstalowałem. Wakacje są więc czasu dużo, to czas wsadzać płytkę do napędu. Zobaczę czy to takie świetne jest. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować