Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa droga zapisu na beta-testy WotLK

14 postów w tym temacie

pepsi

Blizzard uruchomił specjalny program, dzięki któremu gracze w World of Warcraft będą mogli zgłosić chęć wzięcia udziału w beta-testach dodatku Wrath of the Lich King. Liczba miejsc jest ograniczona. To nie jedyna droga zapisu na testy drugiego rozszerzenia do najpopularniejszej obecnie gry MMO.

Przeczytaj cały tekst "Nowa droga zapisu na beta-testy WotLK" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisany. Choc wątpie by wylosowało akurat mnie a szansa jest mizerna... Ale jakby się udało to wole zobaczyc beta i potem zagrac w pełną wersje bo nie wiadomo czy się spodoba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie juz wczoraj... Chcialbynm se pograc w bete.. ale watpie czy zostane wylosowany bo szansa na wylosowanie jst taksamo duza jak na trafienie 6 w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze robią - bardziej doświadczeni gracze raczej zauważą więcej błędów niż Ci z małym doświadczeniem.

Sam, gdybym grał w World of Warcraft na pewno zapisałbym się do beta testów. Jednak nie gram, więc za bardzo dużego sensu w zapisywaniu się nie widzę - pewnie nawet jak bym dostał to "zaproszenie", to bym nie skorzystał, bo dodatek do WoWa by u mnie kiepsko chodził, ba - pewnie bym nie miał miejsca na dysku by go zainstalować - dysk 40GB robi swoje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebym tylko miał forsę na abonament. Już bym się próbował wkręcić jako, że ostatnio strasznie mnie wzięło na świat WarCrafta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować