Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft z kolejnym Halo na E3?

20 postów w tym temacie

pepsi

Krążą plotki, że gigant z Redmond zaprezentuje na tegorocznych targach E3 nową produkcję z serii Halo. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o kontynuację bestsellerowej marki, czy też o trzecioosobowy spin-off studia Bungie, o którym zrobiło się głośno jakiś czas temu.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft z kolejnym Halo na E3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam Halo za pomyłkę i zupełnie nie rozumiem tego wielkiego szumu wokół gry. No cóż, kwestia gustu. Metalowa zakuta pała ma się nijak do innych postaci świata gier, takich jak choćby Gordon Freeman, czy Solid Snake w moim prywatnym rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xordon, oceniasz grę po designie postaci? Może nie jest on jakąś wybitna postacią, ale faktem jest, że gra się w H3 naprawdę świetnie i klimat z gry tryska. Nie jest to może BEST GAME EVER, ale pożądny kawał gry. Poza tym co można powiedzieć o Gordonie? Ciekawie zrobiony i nic więcej, bo jest niemy przez wszystkie HL, a Master Chief ma za sobą parę powieści.
Rozumiem, ze halo jest hypowane na maxa i może to nieraz drażnić, ale mieszanie gry gry z błotem jest równie głupie. Bo nawet oceny z gazet i serwisów potwierdzają, że gra jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:11, Xarodon napisał:

Osobiście uważam Halo za pomyłkę i zupełnie nie rozumiem tego wielkiego szumu wokół gry.
No cóż, kwestia gustu. Metalowa zakuta pała ma się nijak do innych postaci świata gier,
takich jak choćby Gordon Freeman, czy Solid Snake w moim prywatnym rankingu.


Xarodon, jeśli nie lubisz tej gry to nie wypowiadaj się w ogóle na jej temat i na dodatek w ten sposób. Obraziłeś teraz szerokie grono fanów Halo, w tym także mnie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem Xarodon. Seria Halo jest imho strasznie przeceniana. To shooter jakich wiele - gdyby nie główny bohater z pewnością gra byłaby już zapomniana. Mam pierwszą część zaliczoną dwukrotnie na moim PeCecie, dwójka "in progress", za to trójka to odgrzewany kotlet w nowej oprawie. A ludzie narzekają na Crysis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:42, Isoft napisał:

> Osobiście uważam Halo za pomyłkę i zupełnie nie rozumiem tego wielkiego szumu wokół
gry.
> No cóż, kwestia gustu. Metalowa zakuta pała ma się nijak do innych postaci świata
gier,
> takich jak choćby Gordon Freeman, czy Solid Snake w moim prywatnym rankingu.

Xarodon, jeśli nie lubisz tej gry to nie wypowiadaj się w ogóle na jej temat i na dodatek
w ten sposób. Obraziłeś teraz szerokie grono fanów Halo, w tym także mnie. ;/



Nie będziesz mógł spac po nocach ?
Dla mnie to też przeciętny shooter i nie wiem co w nim widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft nie byłby sobą, gdyby przestał wydawać taką żyłę złota, jaką jest seria Halo - naprawdę można przypuszczać, że "czwórka" powstaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:38, Verti cal napisał:

Szkoda ze halo 3 nie ma na PC bo chcialbym w to zagrac ale ze strony M$ to dobry ruch
bo nie beda mieli strat przez torrenty itp ;O


Czy ja wiem, że to szkoda? Halo 2 okazało się być bardzo kiepską produkcją na PC, więc mogliby Halo 3 nie przenosić, bo znowu by wyszło jak z "dwójką"...

Co do newsa - myślę, że jest na to jakaś szansa. Jednak i tak wszystko okaże się na E3 za dwa tygodnie - wtedy dowiemy się, co to za dwa tajne projekty szykuje Microsoft. Jeżeli rzeczywiście byłoby to Halo 4 - dla milionów graczy na całym świecie byłaby to rewelacyjna wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w końcu zrobią z Halo tasiemca. Tak dobrze się sprzedaje, że niedługo można będzie znaleźć na półkach sklepowych: "Halo - Wakacje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować