Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Fallout 3 już zbanowany w Australii

110 postów w tym temacie

Przecież to jest chore, banować grę za coś takiego....no chyba, żę każdy Australijczyk to jakiś lunatyk podatny na sugestię, w co wątpię!

Coż, gre jak ktoś chce to i tak dostanie...IMPORT, to jest to :)

W Polsce wszystko przejdzie bo:
1. Mało ludzi kupuje orginały
2. Ci co kupują w większości sprowadzają z Importu bo taniej lol
3. Niech tylko zbanują, utną coś w Polsce...zero zysków, ludzie sciągną z neta.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w poprzednich częściach Fallouta można było zabijać dzieci i jakoś wszystko było dobrze teraz raptem ludzie się tacy wrażliwi zrobili że nawet morfina im przeszkadza :/ tak teraz każdy kto zagra w F3 zostanie ćpunem... bezsens dziwne tylko że dlaczego tak do filmów się nie przyczepiają jak do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Wasze komentarze świadczą, że dla Was też powinno się wprowadzić takie ograniczenie. Dwóch takich zauważyłem... To jest gram.pl, a nie onet.pl, tracicie pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:44, master962 napisał:

a w poprzednich częściach Fallouta można było zabijać dzieci i jakoś wszystko było dobrze
teraz raptem ludzie się tacy wrażliwi zrobili że nawet morfina im przeszkadza :/ tak
teraz każdy kto zagra w F3 zostanie ćpunem... bezsens dziwne tylko że dlaczego tak do
filmów się nie przyczepiają jak do gier?


HA! Zgadzam się z tobą w 100% identyczny motyw jak ten "gry są złe, zniszczą Cię i będziesz zabijał ludzi". Jak jednak w filmie jest totalna masakra krew lata na lewo i prawo a rozczłonkowywanie ludzi to normalka.... Nie ma problemu... No super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze Australia udowodniła, że jest najmniej tolerancyjnym krajem na świecie. Mam pytanie, czy tak zaostrzone rygory dotyczące gier przyniosły jakiś skutek? Spadek przestępczości itp.? Czy ta gra propaguje narkotyki!? Grałem w Fallouta i pamiętam, że narkotyków nie opłacało się brać. Owszem, przez pewien czas podnosiły statystyki, ale uboczne skutki były ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieli krzywdzić dzieci. Pedofile zasmarkane :) A tak na serio pierwszy raz grałem w Fallouta mając lat 8, (żarłem wszystko co wpadło mojej postaci w łapska) a teraz mam 13 i ani raz nawet "dżojnta" nie przyćmiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 15:04, darklordvader napisał:

pies tam jebał Australie , najwazniejsze zeby w Polskiej wersji niczego nie zabrakło


A wiesz, ze chamstwa i wulgarnego jezyka bardzo nie lubimy? Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 15:33, HorrorNBS napisał:

jebniety kraj i tyle


Uwazaj na slowa - kazde moze stac sie twoim ostatnim. Ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 16:39, korbest napisał:

Przecież to jest chore, banować grę za coś takiego....no chyba, żę każdy Australijczyk
to jakiś lunatyk podatny na sugestię, w co wątpię!

100 razy było wałkowane. Tamtejszy system nie przewiduje kategori wiekowej dla dorosłego gracza (18+) tak więc to nie zła wola czy złośliwość, ale brak narzędzi administracyjnych.

Dnia 04.07.2008 o 16:39, korbest napisał:

Coż, gre jak ktoś chce to i tak dostanie...IMPORT, to jest to :)

Jeśli gra jest zbanowana w danym kraju to import jest nielegalny.

Dnia 04.07.2008 o 16:39, korbest napisał:

W Polsce wszystko przejdzie bo:
1. Mało ludzi kupuje orginały
2. Ci co kupują w większości sprowadzają z Importu bo taniej lol
3. Niech tylko zbanują, utną coś w Polsce...zero zysków, ludzie sciągną z neta.
:)

W Polsce wszystko przejdzie bo politycy bardzo dbają o swoje 4 litery i wolą się nie wychylać (bo im to może odjąć parę tysięcy głosów).
Z drugiej strony wszyscy i tak mają gdzieś w co grają dzieci. Jeśli grę 5+ to fajnie, ale 18+ też nie szkodzi. Gdyby na zachodzie nie istniały systemy oceniania gier i UE nie wymogła by takich oznaczeń na pudełkach to gwarantuję wam, że żaden dystrybutor by takich informacji na nich nie zamieszczał (co wiecej i tak nie miał by kto oceniać jaką kategorię ma dana gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest nieco Australia pod względem gier...

Nie rozumiem, czemu ich najwyższa klasyfikacja wiekowa to +15 - prawie we wszystkich krajach to +18, więc po co robili wyjątek? Poza tym nie rozumiem ich, czemu tak o to dbają... to, że w Fallout 3 koleś używa morfiny od razu dyskwalifikuje ją z tamtejszego rynku? Trochę dziwne według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha... Czasami ciesze się że mieszkam w Polsce :) Przypomina mi się też Wiedźmin :D Jak można w niego grać, gdy krew jest zielona, a sutki są zakryte jakimiś krzaczyskami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować