Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij gry z Platynowej Kolekcji - wyniki konkursu!

34 postów w tym temacie

gram.pl

Czy wiecie, że platyna, której obecna cena znacznie przewyższa sumę, jaką zapłacić musimy za złoto, niegdyś używana była do produkcji domów? Naprawdę! To tyle w kwestii ciekawostek wyrwanych z zasobów bezdennej sieci. Kluczową informacją jest to, iż właśnie rozwiązaliśmy konkurs związany z Platynową Kolekcją. Powiemy Wam więcej - wiemy nawet do kogo trafią nagrody!

Przeczytaj cały tekst "Zgarnij gry z Platynowej Kolekcji - wyniki konkursu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jakie zaskoczenie że nic nie wygrałem ;). Przynajmniej mam satysfakcję drugiego konkursu, w którym odpowiedziałem poprawnie na wszystkie pytania.

Zwycięzcom gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem nadzieję, że może wygram :-(. No nic, pogratulować.

P.S: Kolejne GW by się przydało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpowiedzi poprawne...ale jak zwykle nic nie wygrałem..no nic...los chce bym kupił to GW...a nie wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, Wszystko odpowiedziałem dobrze, a jednak los nie padł na mnie... ; /
Next time proszę ekipe o większą ilość egzemplaży - nawet jeżeli będzie to miało załamać budżet gram.pl ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy konkurs i wygrana w postaci... udzielania poprawnych odpowiedzi. Gdyby gram nagradzał trochę więcej osób to nic by się chyba nie stało, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba źle odpowiedziałem - przy niektórych ciężko było cokolwiek znaleźć. ;) Trudno się mówi, jeszcze jest konkurs na nazwę sklepu. ;P A zwycięzcom składam gratulacje. :)
PS. I tak z nagrodą miałbym problem - Propha mam, a Factions... Hm, od jakiegoś czasu w GW nie gram... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałam? Niemożliwe, nadal trudno mi uwierzyć... Oo
Do reszty uczestników- nie martwcie się, w końcu do was też się los uśmiechnie! Ja też sądziłam, że nigdy nic nie wygram, a tutaj taka niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować