Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Rok w World of Warcraft!

58 postów w tym temacie

Właśnie chodzi o największe zyski a ludzie dają się nabierać :[ i nadal w to pykają.Całłłły sztab ludziów nie wierze żeby im dawali więcej niż pare milionów na miesiąc.Taa może nie wszyscy grają cały czas ale kupili gre za 2 bańki, grali na pewno ze 2-3 miesiące minimum i już zysk ogromny.Zakładając że połowa z tych 9 milionów nie gra w tym miesiącu to i tak mają około 2 i pół miliarda na miesiąc (na pewno są sssstrasznie biedni).Biedne Blizzard.Biedni Gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. To tak sobie dupki poczynają jak telewizja publiczna.. abonament.. Phi, też mi coś, że też sie ludzie dają na to nabrać. Jezu, nie mówiąc już o cyfrówce albo satelicie. Albo.. po co kupować dobrą, ładnie wydaną książke w swietnym tłumaczeniu skoro w necie znajdziesz sobie e - booka, gównianej jakości. DAJĄ SIĘ NABRAĆ??!! Człowieku pomyśl czasem zanim coś napiszesz.. zapewniam Cię, że jest to swiadomy wybór ludzi oczekujących pewnego (wysokiego) poziomu rozrywki o okreslonej specyfice. Za jakość się płaci i nie ma tu o czym dyskutować a tego typu krytykę możesz zachować dla siebie. A Blizzardowi życzę by się rozwijał dalaj oferując nam jakość nowych produktów nie odstępującą od dotychczasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 23:37, K.F napisał:

Właśnie chodzi o największe zyski a ludzie dają się nabierać :[ i nadal w to pykają.Całłłły
sztab ludziów nie wierze żeby im dawali więcej niż pare milionów na miesiąc.Taa może nie wszyscy
grają cały czas ale kupili gre za 2 bańki, grali na pewno ze 2-3 miesiące minimum i już zysk
ogromny.Zakładając że połowa z tych 9 milionów nie gra w tym miesiącu to i tak mają około 2
i pół miliarda na miesiąc (na pewno są sssstrasznie biedni).Biedne Blizzard.Biedni Gracze.


Ta, tylko nie zapominaj jeszcze ze to 10 Euro tylko Polakom wydaje sie duzo, na zachodzie to wcale nie jest taka wygorowana cena, dzieciaki tyle wydaja na cukierki:)
Ja płaciłem za WoW i bede placil, chwilowo mam przymusowa przerwe(szkoła) i nigdy nie zalowalem bo rozrywka jest nprawde na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że to nie jest duża kasa na zachodzie ( moja siostra mieszka w anglii i pracuje 2 godziny na abonament ) jednak uważam, że w biedniejszych krajach abonament powinien być niższy. W mojej gildi jest jeden Estończyk który naprawde musi sie natyrać aby dalej grać.
Ale czy to jest tak, że my co płacimy dajemy się robić w butelkę? Odpowiedź brzmi nie, ponieważ każdy kto za to płaci robi to z własnej woli, pozatym w każdym momencie może przestać grać jeśli się zawiedzie. Czy czuję się oszukiwany? Nigdy w życiu. Wiem za co płacę i to mi odpowiada.

Co do święta, to pamiętajcie że takie świeto istnieje też w naszym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no spox jak macie przyzwoity portfel to grajcie ale i tak abonament jest o wiele za duży jak na takie tandetne wirtualne festiwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku - to już jest taka kwestia, że grając w WoWa będę bulił 122,80[wliczone koszty przesylki] za preepaid na 2 miesiące.Więc 60 zł/miesiąc - zamiast powiedzmy dwóch książek, jakiejś gierki [które potrzebne już nie sa, WoW nie pozwala zagrac w cos innego:P]. To nie jest tak tragicznie dużo, po prostu zwykle taką sumę przeznacza się na kilka rzeczy, a w tym wypadku na jedną...

"Nie no spox jak macie przyzwoity portfel to grajcie ale i tak abonament jest o wiele za duży jak na takie tandetne wirtualne festiwale." - ten festiwal to maluuutki dodatek do giery, a twoja wypowiedz brzmi, jakby abonament byl tylko za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 16:46, Half-Devil napisał:

Takie rozmowy są naprawde nudne... Cholera coraz bardziej ciągnie mnie do WoW''a ala szkoda
mi kasy :D

Half Devil- ciemna strona mocy wzywa cie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 09:06, olcia13 napisał:

Gulid Wars jest nawet lepsze (chyba) od World of Warcraft


A "Maluch Racer" bije to wszystko na głowę! Ile jest sensu w moim stwierdzeniu? Tyle co w waszych tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera...gw factions jest fajne ale nie porownujcie tego do wow''a bo to sensu nie ma...jedynym minusem wow''a jest abonament a reszta jest boska! podstawowe gw jest slabe kupie gw jak bedzie juz dodatek (bo bedzie asasin:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować