Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z konsolą Xbox 360 - dzień drugi

46 postów w tym temacie

Fable 2? no cos to moze byc hit ale jedynka szalu nie zrobila zreszta czy fable 2 wyjdzie tylko na xboxy bo mi sie wydaje ze rowniez na pc zobaczymy ta gre z gowem moze byc podobnie tak jak z jedynka ze po jakims czasie wyjdzie na pc jesli nie odrazu nie wiem poniewaz nie sledze az tak bacznie tych premier chociaz nie powiem gow zrobil na mnie wrazenie ale gralem w niego na pc

mam ps3 ale nie jestem zadnym fan boyem i nie uwazam tej konsolki za lepsza od xboxa kupilem ja ze wzgledu na gry ktore uwazam za bijace na glowe te z xboxa...

powiedze fable bioshock gow

a ja powiem metal gear solid, final fantasy, resistance, killzone, gran turismo, uncharted, motorstorm tekken i inne

nie wspominajac o tym ze takie gry jak fable i gow pewnie wyjda na pc a bioshock rowniez trafi na ps3 co prawda po dlugim oczekiwaniu ale za to wersja ps3 dostanie kilka dodatkow wiec samemu nie wiem co jest lepsze bioshock na xboxie lub na pc czy na ps3 z dodatkami ale z dluzszym czasem oczekiwania

Nie mowie ze xbox jest zly ble i wogole moim zdaniem jako konsolka jest godnym przeciwnikiem ps3 a moze nawet jest troszke przed chlebakiem ale kto kupuje konsole dla samej w sobie? W konsolach zawsze chodzilo o gry a uwazam ze te z ps3 bija na glowe xboxowe

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te propozycje odpychają od kupna , jak czytam to jedynym dobrym rpgiem jest Mass Efekt a np jedyną grą bijatyką jest dead of Live , czytalem też dużo o innych grach nie na gramie , większość to sam kicz (Jak się patrzy po ocenach) a mowilo się tyle o ilości gier na xboxa może dużo ich jest ale niekoniecznie dobrych, zastanawialem się nad kupnem konsoli xbox 360 ale chyba prędzej zainwestuję w playa 3 albo w komputer , bo jak patrze to np rpgow(moj ulubiony gatunek) nie ma wcale ,są tylko jrpg (ktorych nie trawię) może sytuacja zmieni się kiedy wyjdzie fable 2 ( ale jedna dobra gra nie zmieni nic) to samo z grami akcji , nie znalazlem wśród tych propozycji nic ciekawego , no może pograłbym w Assasin''s Creed ale jest dostępny również na komputer i na playa , a do tego nie pociąga mnie płacenie co miesiąc za gre w internecie , nawet małych sum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....Burnout Paradise i Battlefield Bad Company ale jeśli chodzi o oprawę graficzną.

Ale obydwie wersje obu gier są dopracowane.We większości gier na X360 i PS3 nie porównuje się bugów czy błędów ale wygląd bo zazwyczaj obie wersje są dopracowane. Tylko są niektóre wyjątki gdzie się porównuje błędy.

X360 i PS3 walczą ze sobą z różnymi grami ale za pomocą grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus

Ciężko powiedzieć jeśli chodzi o te gry bo każdy woli (ja wole np. MGS4 czy warhawka ;p )co innego ale to jest na kompie więc ;p powiedzmy że razem z mass efekt i GOW i 2 +HALO3 +nnia gaiden 2 więc niewiele ekslusivów wartych uwagi (mam x''a jakby co grałem gry są dobre ale ps3 ma więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 19:41, TidusFFX napisał:

Ciężko powiedzieć jeśli chodzi o te gry bo każdy woli (ja wole np. MGS4 czy warhawka
;p )co innego ale to jest na kompie więc ;p powiedzmy że razem z mass efekt i GOW i 2
+HALO3 +nnia gaiden 2 więc niewiele ekslusivów wartych uwagi (mam x''a jakby co grałem
gry są dobre ale ps3 ma więcej


Jeżeli chodzi o gry akcji, to moim zdaniem GoW-a nie przebija aktualnie nic. Ninja Gaiden natomiast to zdecydowanie najlepszy slasher na rynku. Halo 3 daje radę i podoba mi się bardziej niż Resistance.

Na PS3 co mamy? No dobra, jest MGS i...? Heavenly Sword na 6 h (owszem, świetnej, nie przeczę) zabawy? Co dalej? Równie długie Uncharted. Ratchet? Jakoś ani on, ani kolega Jak nigdy do mnie nie trafiali.

Na pewno X nie ma tak wielu dobrych gier na wyłączność jak PS2, ale w zestawieniu z PS3 wypada zdecydowanie korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba pamietać ze ps3 jest krocej na rynku niz xbox 360 a najwieksze gry dopiero przed nami

przeciez juz niedlugo wychodzi killzone 2 resistance 2

ja osobiscie czekam z niecierpliwwoscia na kazdy strzepek informacji o final fantasy

wiec najblizsze miesiace beda bardzo ciekawe

Trzeba tez pamietac ze w takie gry jak halo gow bioshock mozna zagrac na pc

a mgs4 killzone resistance i inne nie ujrzaly monitorow naszych blaszakow i pewnie nigdy nie ujrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 19:56, Dzioba napisał:

Ale trzeba pamietać ze ps3 jest krocej na rynku niz xbox 360 a najwieksze gry dopiero
przed nami


Zgadzam się, ale dyskutujemy na temat tego obecnego stanu. Data premiery konsoli właściwie nie ma czasu (chyba że założymy, że nowy sprzęt od MS wyjdzie szybciej niż ten od Sony. Co zresztą tak czy inaczej pewnie będzie mieć miejsce ;))

Dnia 05.07.2008 o 19:56, Dzioba napisał:

przeciez juz niedlugo wychodzi killzone 2 resistance 2

ja osobiscie czekam z niecierpliwwoscia na kazdy strzepek informacji o final fantasy

wiec najblizsze miesiace beda bardzo ciekawe


Powinny. Poza tym sporo potencjalnie hitowych multiplatformerów się szykuje :]

Dnia 05.07.2008 o 19:56, Dzioba napisał:

Trzeba tez pamietac ze w takie gry jak halo gow bioshock mozna zagrac na pc


W Halo nie. A poza tym ja w zasadzie na PieCu nie gram ;)

Dnia 05.07.2008 o 19:56, Dzioba napisał:

a mgs4 killzone resistance i inne nie ujrzaly monitorow naszych blaszakow i pewnie nigdy
nie ujrza


Pewnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za male niedopowiedzenie chodzilo mi o starsze Halo w ktore mozemy juz grac na blaszaku ale zreszta co tu gadac jestem przekonany i juz trabi o tym w internecie ze halo 3 tez wyjdzie na pc tylko pytanie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 20:35, Dzioba napisał:

Sorki za male niedopowiedzenie chodzilo mi o starsze Halo w ktore mozemy juz grac na
blaszaku ale zreszta co tu gadac jestem przekonany i juz trabi o tym w internecie ze
halo 3 tez wyjdzie na pc tylko pytanie kiedy?


29 luty 2009. Jest to potwierdzony przeciek, microsoft ma to z pompą ogłosić na E3 już za kilka dni.

(żeby nie było oftopa) Uważam, że wstawienie DoA w polu bijatyka jest trochę nie na miejscu - bardziej należy się to miejsce Virtua Fighter5 - najlepszej, najbardziej skillowej pozycji na rynku. No chyba, że autor ma manualnego handikapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 20:54, nievil napisał:

(żeby nie było oftopa) Uważam, że wstawienie DoA w polu bijatyka jest trochę nie na miejscu
- bardziej należy się to miejsce Virtua Fighter5 - najlepszej, najbardziej skillowej
pozycji na rynku. No chyba, że autor ma manualnego handikapa...


Pamiętaj, że VF5 ukazało się też na PS3, chociaż wersja na X-a jest lepiej zbalansowana (wyszła później, a jeżeli wyrównał to patch na konsolę Sony, to sorka - nie śledziłem tematu) i poza tym jako jedyna oferuje tryb multi. Ale tytułem na wyłączność nie jest.

Dzioba > Tja, zobaczymy. Prawdę mówiąc jestem ciekaw jak sprzedały się poprzednie części Halo na PC-tach (nigdzie nie spotkałem się ze statsami). Bo jedno jest pewnie - gra się na kompach kompletnie nie przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dodam swoje "trzy grosze"... zatwardziałym PCciarzom powiem że dopuki się na konsoli nie zagra to ciągnąć do niej nie będzie... sam dopóki nie kupiłem X''a nie wierzyłem że zacznę odstawiać PC''ta na bok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 20:58, Spaykus napisał:

Pamiętaj, że VF5 ukazało się też na PS3, chociaż wersja na X-a jest lepiej zbalansowana
(wyszła później, a jeżeli wyrównał to patch na konsolę Sony, to sorka - nie śledziłem
tematu) i poza tym jako jedyna oferuje tryb multi. Ale tytułem na wyłączność nie jest.


Na Xpudło jest multi. I to w zasadzie najważniejsza rzecz, bo co to za bijatyka bez możliwości gry z żywym przeciwnikiem. A to że VF5 nie jest casual friendly i jest po prostu trudną i czasochłonną pozycją do okiełznania, to gra przez sieć jest najmocniejszym atutem, gdyż tylko ona pozwala zagrać z kimś kto "wie o co chodzi", bo mimo wszystko jest to trochę niszowa pozycja na rynku, gdzie rządzi tandetny i mainstreamowy Tekken i wielkie, falujące mleczaki z SC IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus mi nie chodzilo o to czy sie przyjela i czy podobala sie gracza bo ja osobiscie gralem tylko w halo 3 u kumpla na xboxie i mnie ta gra jakos nie rusza ;) mi chodzilo po prostu o to ze jesli ktos nie chce kupowac 3 platform xboxa ps3 i pc to najlepiej niech zainwestuje w pc i ps3 poniewaz gry z ps3 nie wychodza na blaszaki a gierki z xboxa microsoft czesto przenosi na pc. Zmierzam do tego ze jesli ktos lubi rozne rodzaje gier i chce wszystkiego sprobowac to nie musi kupowac az 3 platform ale wystarcza dwie ps3 oraz pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:09, nievil napisał:

Na Xpudło jest multi.


Mhm, dokładnie to napisałem w poprzednim poście :)

Dnia 05.07.2008 o 21:09, nievil napisał:

I to w zasadzie najważniejsza rzecz, bo co to za bijatyka bez możliwości
gry z żywym przeciwnikiem. A to że VF5 nie jest casual friendly i jest po prostu trudną
i czasochłonną pozycją do okiełznania, to gra przez sieć jest najmocniejszym atutem,
gdyż tylko ona pozwala zagrać z kimś kto "wie o co chodzi", bo mimo wszystko jest to
trochę niszowa pozycja na rynku, gdzie rządzi tandetny i mainstreamowy Tekken i wielkie,
falujące mleczaki z SC IV


Cóż, znam osoby, które uważają, że DoA też ma głęboki i logiczny system, tylko trzeba dać mu szansę. Ja w każdym razie postrzegam go jako wybitnie defensywny - opanowane reversale i jedziesz :)

A VF jest trudny i zawsze taki był. Z bijatykami tak to już jest, że trzeba im poświęcać dużo czasu, żeby coś bardziej wycisnąć coś bardziej konkretnego od radosnej masherki ;)
Poza tym stałą i niezmienną sympatią darzę mordoklepki 2d. SF IV - gimme, gimme, gimme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:17, Dzioba napisał:

Spaykus mi nie chodzilo o to czy sie przyjela i czy podobala sie gracza bo ja osobiscie
gralem tylko w halo 3 u kumpla na xboxie i mnie ta gra jakos nie rusza ;)


Właśnie o tym mówiłem - masa ludzi klimatu Halo po prostu nie łyka ("siakieś kolorowe kulki", "nierozgarnięte tatałajstwa biegające pod nogami"...) :)

Dnia 05.07.2008 o 21:17, Dzioba napisał:

mi chodzilo
po prostu o to ze jesli ktos nie chce kupowac 3 platform xboxa ps3 i pc to najlepiej
niech zainwestuje w pc i ps3 poniewaz gry z ps3 nie wychodza na blaszaki a gierki z xboxa
microsoft czesto przenosi na pc.


Hmm, coś w tym jest :)

Dnia 05.07.2008 o 21:17, Dzioba napisał:

Zmierzam do tego ze jesli ktos lubi rozne rodzaje gier
i chce wszystkiego sprobowac to nie musi kupowac az 3 platform ale wystarcza dwie ps3
oraz pc


Ja na patrzę tak - jeżeli ktoś pyta o radę co do wyboru platformy, to pierwszym pytaniem pomocniczym powinno być "jaki gatunek gier lubisz?". Bo umówmy się - uwarunkowania technologiczne tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia (blu-ray też - jeżeli mówimy o grach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:21, Spaykus napisał:

Mhm, dokładnie to napisałem w poprzednim poście :)


Nie sprecyzowałeś czy chodzi ci o multi w towarzystwie zgrabnej, cycatej koleżanki/grubego, spoconego, śmierdzącego kolegi (wybierz jak uważasz) siedzącego obok na wersalce czy może multi, w którym zastanawiasz się, czy grający po drugiej stronie kabelka osobnik jest podobny do swojego obrazka w gamertagu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:43, nievil napisał:

Nie sprecyzowałeś czy chodzi ci o multi w towarzystwie zgrabnej, cycatej koleżanki/grubego,
spoconego, śmierdzącego kolegi (wybierz jak uważasz) siedzącego obok na wersalce czy
może multi, w którym zastanawiasz się, czy grający po drugiej stronie kabelka osobnik
jest podobny do swojego obrazka w gamertagu:)


To raczej logiczne :) Versus (czyli dwóch i więcej graczy przy jednej konsoli) to norma, występuje na obu platformach (i chyba w każdej bijatyce :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak narazie mam zamiar kupić PS3 z 2 powodów(znaczy się gier).Pierwsza gra to Naruto Ultimate Ninja Storm a druga to napewno przez wielu oczekiwana God of War 3.Oj będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować