Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii Fit skończyło tak, jak przewidywano...

56 postów w tym temacie

Zaitsev

Nintendo, wypuszczając Wii Fit, miało dołożyć kolejny oręż do walki z nadwagą graczy. Cóż, nie przewidziano jednego - deska do ćwiczeń niedługo po zakupie stanie się jedynie podstawką dla... kurzu. Na takie wnioski naprowadza wynik ankiety portalu IT Media.

Przeczytaj cały tekst "Wii Fit skończyło tak, jak przewidywano..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ją mam i zapisuje swoje wyniki codziennie, o! Tyle, że czasem jest tak wredna, że mam ochotę tą malą... przez okno XD No i ćwiczenia niektore są naprawdę ponad siłę 90% graczy (push-up challenge XD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić wyniki, ćwiczenia, i inne pierdoły.
Jednego zazdroszczę tym ludziom. Zasobności portfela. Bo skoro mogą sobie pozwolić o rzucenie w kąt takiej deski, zaraz bo zakupie, to pieniędzy muszą trochę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, osobiście (jeszcze) Wii i Wii-Fit nie posiadam, ale kto wie? Wszak nie każdy z nas jest "statystyczny". Może to by była jakakolwiek motywacja do ćwiczeń? A z resztą - Balance Board ma zostać wykorzystany w kilku innych produkcjach i to może na nowo rozkręcić jego sprzedaż. Ogółem wyniki ankiety mnie nie zdziwiły, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wii Fit stało się tak samo niedorzecznym fenomenem sprzedaży jak iPhone." - sorry, ale iPhone faktycznie wprowadził niezły zamęt i pomimo ceny miał wiele plusów, pomijając fakt, że teraz mamy mnóstwo klonów tego telefonu od Samsung''a czy LG.

Co do WiiFit... podobno to faktycznie niezłą katorgę potrafi zafundować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i tak było do przewidzenia, ale dla osób które są naprawdę gotowe ćwiczyć to jednak jest dobra propozycja, ale z 2 strony 22% to też zły wynik nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie być przez chwilę fanbojem i zaprotestować: iPhone świetnym telefonem jest i basta! Naprawdę nie rozumiem, drogi redaktorze, czemu porównałeś go akurat z Wii Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to kupuja chyba tylko po to zeby zobaczyc jak to sie sprawdza (ta technologia) a potem odstawiaja kiedy juz sie napatrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Wii to konsola dla (uwaga - ulubione słowo Spayka) casuali, a sumienność i wytrwałość bynajmniej cechami casualu nie są. Prosta odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zaryzykuje określenie - Wii jest konsolą-wirusem - ludzie kupują tą konsole, bo zobaczyli u innych, a po jakimś czasie przestają z niej korzystać. To samo stało się z Wii Balance Board - zobaczyli w sklepie, telewizji, napalili się - kupili i się im zwyczajnie znudziło. A serwisy tak się zachwycały ilością sprzedanych sztuk, a jak widać ludzie szybko o tym sprzęciku zapomnieli ;) Ja tam mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się przetestować to urządzonko, zobaczę czy jest elo, czy nie-elo, jakby to Tomasz Sianer stwierdził ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:42, Jasió napisał:

Pozwolę sobie być przez chwilę fanbojem i zaprotestować: iPhone świetnym telefonem jest
i basta! Naprawdę nie rozumiem, drogi redaktorze, czemu porównałeś go akurat z Wii Fit.


bo ten telefon nic nowego nie wprowadza wystarczy marka i dobra reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować