Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii Fit skończyło tak, jak przewidywano...

56 postów w tym temacie

Odczepic sie od Owieczek!! Bo z gothicsheepem wypusci stado krwiozerczyk owco-samobojczyn jedzacych ludzkie mieso!!

;-)


Ale, ale... spojrzmy tez inaczej na to... ponad jedna osoba na piec korzysta z Wii Fit CODZIENNIE. Nie wiem jak dla kogo, ale akurat wydaje mi sie, ze wynik niezly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja nadal uważam, że konsola ma niewykorzystany potencjał, bo ileż można grać w Wii Sports? Nie posiadam tego sprzętu, ale troszkę w Wii Sports pograłem i powiadam: zabawa przednia! Zwłaszcza w multi!

Piotrek K. --> słuszna uwaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:02, flavee napisał:

"Wii Fit stało się tak samo niedorzecznym fenomenem sprzedaży jak iPhone." - sorry, ale
iPhone faktycznie wprowadził niezły zamęt i pomimo ceny miał wiele plusów, pomijając
fakt, że teraz mamy mnóstwo klonów tego telefonu od Samsung''a czy LG.

Nie sądzę, aby Samsung czy LG ściągało od iPhone''a BRAK: dyktafonu, wybierania głosowego, wymienialnej baterii,możliwości wysyłania MMS-ów, nagrywania wideo, możliwości ustawiania własnych MP3 jako dzwonków, zoomu w aparacie czy wreszcie komunikatora.

Prosto w oczy - jedyny gimick iPhone''a to dotykowy ekran. I tylko to, wraz z wyglądem menu, jest od niego ściągane. Reszta to badziew. Face it - ludzie kupują ten telefon tylko z jednego względu - OMFG - IT''S A PHONE BY APPLE!!!11oneoneeleven ITHASMOTHERFUCKING"i"INTHENAME!... badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huh? kupuję konsolę i jakąś tam grę i jeszcze mam skakać jak głupek przed telewizorem? nigdy nie zrozumiem fenomenu Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone to idealne polaczenie telefonu i iPoda i nie pindol glupot ze to badziew ludzie cenia sobie marke Apple. A ze masz jakis uraz do tej firmy to nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:20, mist`shoo napisał:

iPhone to idealne polaczenie telefonu i iPoda i nie pindol glupot ze to badziew ludzie
cenia sobie marke Apple. A ze masz jakis uraz do tej firmy to nie moja sprawa.

Jedyne za co płacisz Apple''owi kasę, to design i prostota obsługi... I to całkiem sporo, bo cena komponentów ich urządzeń stanowi połowę ich końcowej ceny... Tak jak pisałem wyżej - iPhone to wybrakowany jak na dzisiejsze standardy telefon, któremu brakuje sporo do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:22, mist`shoo napisał:

No to zes porownal gre czy tam program na konsole do telefonu ktorego uzywa sie na codzien
. Nic tylko pogratulowac ^^

Porównałem pod względem stosunku "hype''u" jaki się wokół niego wytwarza do realnej zawartości/przydatności. Dzięki za gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że iPod to też zwykłe marketingowe badziewie i tylko dzieci tego nie widzą. Jakość dźwięku żadna rewelacja a jakość wykonania to porażka. Kupują to tylko osoby chcące zaszpanować przed znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako zapalony do ćwiczeń i innych fizycznych wysiłków sportów ;P, uważam, że świat "schodzi na psy" (nie będę rozwijał myśli, gdyż ten, kto ma wiedzieć o co chodzi, ten mnie zrozumie;)
Pzdr4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaka w tym wina Wii :D? Powiedzmy sobie szczerze, ludzie bulili kupę kasy za kawałek plastiku z odrobiną elektroniki w środku i myśleli, że pokręca duBskiem ze dwa razy, a tłuszcz i cellulit zniknie w czarodziejski sposób. A wystarczyło wydać 1/5 na porządne DVD z ćwiczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem co autor "newsa" ma do iphona. pewnie nigdy w zyciu nie mial iphona w reku. ja tez tak mowilem dopoki nie kupilem i powiem wiecej nie zaluje. cena iphona w cale nie jest wyzsza od jakies porzadnej noki.

a co do samego wii fit to wydaje mi to jakims nie trafiony pomyslem, bardziej stworzonym pod rynek japonski niz europejski ale czytalem ze efekty to daje o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:54, Gecco napisał:

ja nie rozumiem co autor "newsa" ma do iphona. pewnie nigdy w zyciu nie mial iphona w
reku.


Nie chodzi o to za iPhone jest zly, ale ze mocno przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 00:15, Volvox napisał:

> ja nie rozumiem co autor "newsa" ma do iphona. pewnie nigdy w zyciu nie mial iphona
w
> reku.

Nie chodzi o to za iPhone jest zly, ale ze mocno przereklamowany.

Podobnie jak słynne iPody :P nie rozumiem jak ludzie mogą płacić kupę kasy za coś co wymaga specjalnego oprogramowania do samego nagrania na niego muzyki :p nie mówiąc nawet o tym że nie można sobie np. kupić płyty i potem zripować jej na mp3... no dajcie spokój iPody i iPhony to zwyczajne "bajery" które ludzie kupują by móc zaszpanować, a gdy co inteligentniejsi znajomi stwierdzają że to urządzenia to zwyczajny badziew zaczynają się krzyki "ty się nie znasz! To przecież apple"... no dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe troche za dużo tych bajerów od Nintendo. A jak wiadomo, co za dużo to niezdrowo... Choć z drugiej strony Wii fit wydawał się czymś nowym, trafionym. Niemniej szkoda że skończyło się, tak jak się skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 00:43, MadeinHell napisał:

Podobnie jak słynne iPody :P nie rozumiem jak ludzie mogą płacić kupę kasy za coś co
wymaga specjalnego oprogramowania do samego nagrania na niego muzyki :p nie mówiąc nawet
o tym że nie można sobie np. kupić płyty i potem zripować jej na mp3... no dajcie spokój
iPody i iPhony to zwyczajne "bajery" które ludzie kupują by móc zaszpanować, a gdy co
inteligentniejsi znajomi stwierdzają że to urządzenia to zwyczajny badziew zaczynają
się krzyki "ty się nie znasz! To przecież apple"... no dajcie spokój...


te cos specjalne nazywa sie itunes ;) i wszystko ladnie kataloguje i synchronizuje, od nowej wersji itunes nawet nie bedzie trzeba podlaczac ipoda/iphona przez kabel aby cos dagrac. jesli chodzi o ripowanie plyty to polecalbym zajrzec do samego programu i dopiero sie wypowiadac na ten teamt bo taka opcja jest i mozna wybrac czy plyta ma sie kopiowac odrazu po wlozeniu/na zadanie itp ponadto zapisze w takim formacie jak chcesz tworzac np folder artysty albumu i zapisujac odpowiednie soundtracki z nazwa piosenki itd.

zakladam ze kolega z gory zaliczyl sie do tych "co inteligentniejszych znajomych" i stwierdza z zalozenia ze apple to badziew:>

ps. mam wrazenia ze autor newsa piszac o iphona''ch chcac nie chcac zacheca nas do off-topa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee no, jak słyszę, że iTunes nie pozwala na ripowanie CD-ków, zaś iPhone''a ma dyskwalifikować brak wybierania głosowego i zoomu w aparacie (bo dyktafon, mms-y, wideo, własne mp3 i komunikator można albo z łatwością zainstalować, albo takie funkcje są już w urządzeniu), to trochę mnie krew zalewa. Nie ma to jak roznoszenie plotek, które gdzieś tam się kiedyś usłyszało...

Nie wiem, od kiedy ilość "ficzerów" jest wyznacznikiem jakości telefonu. iPhone rzeczywiście w paru miejscach jest do tyłu za konkurencją (np. wybieranie głosowe - tylko kto z tego korzysta?), ale w kilku punktach ją prześciga. Dotykowy ekran + akceleromierz to sposób sterowania niemal równie wygodny, co klawiatura i myszka. Poza tym: najlepsza mobilna przeglądarka internetowa, wbudowany sklep z aplikacjami, doskonałe programy stworzone przez 3rd parties, gładka synchronizacja między PC/Mac a telefonem...

Panowie, po prostu, kto z Was wypowiadających te krytyczne opinie, ma do tego rzeczywiście kompetencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zaginione 2% należy do osób, które po zabawie z Wii Fit trafiły do szpitala... :P

Dla mnie wszystkie gry na Wii wyglądają tak jakby były przeznaczone tylko do zabawy ze znajomymi na różnych imprezach domowych. Jakoś nie wyobrażam sobie, żebym mógł grać na tej konsoli z takim zapałem jak np. na PC-cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować