Zaloguj się, aby obserwować  
Cirno

Ninja Gaiden 2 - Temat Ogólny

19 postów w tym temacie

Jako że jeszcze nikt nie założył takiego tematu jeszcze, to ja założę.
Wczoraj zakupiłem tą grę i uważam że akcja wyrywa z człowieka flaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś ultrauber zdobywcą acziwmentów to TAK, a jeśli nie to nie :)
Niestety nie odpowiem Ci na pytanie, czy długo trwa wątek fabularny ponieważ xbox zniszczył mi płytkę z NG2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra bardzo mi się podoba , dopiero zacząłem grać w tą grę ale już mnie zadziwiła , bardzo fajnie się walczy a zwłaszcza jak odcinasz ręce czy nogi przeciwnikom , jak zdobywasz te różne rzeczy i umiejętności :D Jak jeszcze trochę pogram to dam znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na swój egzemplarz, jeśli nie dostanę jutro to się zasmucę i poniedziałek jak zawsze będzie dupnym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas zastanawiałem się nad kupnem tej gry. Ostatnio nabyłem GoW''a 1 więc "jedna" zaliczona, teraz dylemat: Lost Odyssey czy Ninja Gaiden II ? Egh, a tu jeszcze niedługo walentynki, pasuje zrobić niespodziankę dziewczynie, a portfel woła "Leave me alone fucker!". ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem swój egzemplarz, taniec miecza rozpoczęty (chce zdobyć aczika, za używanie tylko miecza). Szczerze mówiąc gdy grałem w demo to miecz od razu zmieniałem na kosę. Ale teraz jak przeszedłem te 3 rozdziały, to dochodzę do wniosku, że miecz wymiata, a szczególnie kombos >XXYY, z tym, że po dwóch uderzeniach następuje to dobicie. Każdy z klanu czarnego pająka pada xd.

4ny4- Jeśli lubisz ten typ gry to bierz śmiało, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana ok. 120-140 złotych, co na standardy Xboxa wcale nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no gra wymiata ja osobiście lubię tą ala włócznie , podoba mi się odrąbywanie kończyn przeciwnikom , jestem dopiero na końcu drugiego działu więc wiele gry przede mną :D A gier mam tyle że już nie wiem w co grać ale i tak zazwyczaj gram w Ninja Gaiden 2 :D Naprawdę warta uwagi gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę rozdział już chyba 4. W każdym razie jestem w Wenecji. A na jakim poziomie trudności grasz? I czy robisz te próby waleczności? Na razie przejdę grę mieczykiem, żeby dostać aczika, za drugim razem wybiorę coś innego, a za trzecim jeszcze coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram na najłatwiejszym ale też nie najtrudniejszym , powiedzcie mi jak pokonać tego gościa na końcu rozdziału drugiego tego co ninja wchodzi do tego pomieszczenia gdzie się wszystko pali , a tam jest taki gościu z opaską na oku i dziewczyną ta dziewczyna bierze jakąś czaszkę czy coś tam a ja muszę walczyć tym z opaską jak go pokonać bo gościu zapierdziela jak głupi , atakuję go tym atakiem Y+B ale on zawsze unik robi jak zaczynam go walić to on mnie atakuję a czasem tak zapierdziela na mnie skacze i wali że nawet nie zdołam go raz pyknąć i za chiny nie mogę go pokonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od broni? Domyślam się, że używasz Księżycowej Pałki? Ja zrobiłem to z mieczykiem, ale jeśli w pobliżu jest gdzieś sklep Muramasy, to jeśli możesz, wróć się i zakup jakieś ziółka do leczenia. Po drugie, nie używaj Ninpo bo nie da się go tym trafić. Utrzymuj dystans, ale nie oddalaj się za bardzo bo zrobi latającą jaskółkę. Gdy przez chwilę ładuje cios, to przygotuj się na wykonanie uniku (LT+ kierunek na grzybku). Rozkmiń też jego kombosy, zapamiętaj bo którym ciosie przełamuje Twój blok. Po przełamaniu rób unik w tył i atakuj. Trudno coś poradzić, to jeden z trudniejszych bossów, ale ostrzegam Cię, żebyś szykował się na kolejnych, którzy są równie mocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki postaram się ustosunkować do twoich rad i spróbuję pokonać tego bosa zresztą i tak będę jak najdłużej grać by pokonać go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci powiedzieć, że będziesz z nim walczył 3 razy xd, za każdym razem będzie trudniej. A tak na przyszłość lepiej zdecyduj się na jedną broń i ją ulepszaj, a potem kupuj tylko talizmany odrodzenia i roślinki lecznicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się go pokonać i top właśnie mieczem , za 3 razem za drugim już byłem blisko ale jednak nie wyszło ale za trzecim pojechałem z nim :d Dzięki za wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje, spotkasz się z nim jeszcze 3 razy. Swoją drogą ja już grę ukończyłem na Ścieżce Wojownika i biorę się za Ścieżkę Mentora, która jest póki co trudna. Przynajmniej mam dwa nowe stroje? xd

PS. Boczek jak odpowiadasz na mój post, to używaj opcji odpowiedź żebym wiedział, że coś pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:46, Alexx1 napisał:

Moje gratulacje, spotkasz się z nim jeszcze 3 razy. Swoją drogą ja już grę ukończyłem
na Ścieżce Wojownika i biorę się za Ścieżkę Mentora, która jest póki co trudna. Przynajmniej
mam dwa nowe stroje? xd

PS. Boczek jak odpowiadasz na mój post, to używaj opcji odpowiedź żebym wiedział, że
coś pisałeś.



A te stroję , te nowe to jak się zdobywa ???? I są też takie fajne jak ten normalny ???? Czy sa jakoś trwalsze czy coś takiego czy to tylko nowy strój ???? A i ile jest rozdziałów w grze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziesz grę to dostajesz. Nie dają nic specjalnego, są takie same jak ten czarny tylko inne kolorystycznie. Rozdziałów jest 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 20:34, Los_Emilos napisał:

W jaki sposób najlepiej zabić, ostatniego bosa? Chodzi mi o tego robala który przebudził
się po ofierze maga którego wcześniej zabiłem.


Youtube prawdę Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować