Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - Hyborian TV #2

56 postów w tym temacie

W większości aspektów zgadzam się z Revan 666,a odnośnie tego co napisał "Qwacit"

"pewnie ok 90% tych komentarzy to komentarze ludzi poniżej 15 roku życia tkzw. "No-Liferów" No comment..."

Dorosły człowiek użył by sformułowania "ludzi poniżej 18 roku życia", użycie przez ciebie cyfry 15 świadczy że prawdopodobnie masz 16 lat, gra wydaje mi się jest od 18 więc mam nadzieje że kolejny filmik będzie w tym samym stylu, a ty masz honor i dotrzymasz słowa zaprzestając dalszej przygody w tym wirtualnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dorosły człowiek użył by sformułowania "ludzi poniżej 18 roku życia", użycie przez ciebie cyfry 15 świadczy że prawdopodobnie masz 16 lat, gra wydaje mi się jest od 18 więc mam nadzieje że kolejny filmik będzie w tym samym stylu, a ty masz honor i dotrzymasz słowa zaprzestając dalszej przygody w tym wirtualnym świecie."


Proszę Cie człowieku nie wymyślaj więcej takich głupot i nie łap kogoś za słówka jak nie masz konkretnej podstawy do podważenia czyjejś wypowiedzi, bo dla mnie to żaden argument który mówi mi o twojej racji! Dla twojej wiadomości(może głębiej sie zastanów),ale to że napisałem że poniżej 15 roku życia świadczy o tym że to są ludzie niedojrzali, a w zasadzie dzieci, nie wiem jak ty o to widzisz ale znam 17-18 latków bardziej poważnych niż nie jeden koleś tutaj który podnieca sie Panem"Myszastym" i jego przebojowym pajacowaniu. Dla mnie to co przedstawił ten Pan Myszasty czy jak mu tam jest poprostu żałosne na etapie poczucia humoru dziecka, sorry, ale nie wiem jakich ty masz znajomych i ile masz lat że ciebie to bawi, bo mnie troche irytuje. W AoCa nie grają tylko dzieci!!! A tak żeby było wesoło, abyś miał sie jeszcze czego czepiać to mam 24 lata i raczej twoja metoda dedukcji zawiodła skoro zaliczyłeś mnie do 16-laktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wcale nie podwazalem Twojego wieku :) Wspominalem jedynie o "dojrzalosci", ktora niekoniecznie musi isc w parze z wiekiem. Nie jest moim zamiarem walczyc o to ile masz lat na koncie. Mialem natomiast okazje czytac Twoje posty. Z tego tez tytulu juz moge sie pewnych rzeczy domyslac... Krytyka, jaka nam przedstawiles bardziej zbliza Cie do malego frustrata nizli do osoby powaznej. Szantazyk z zaprzestaniem grania rowniez placzu i zgrzytania zebow nie sieje... Widzisz, zawsze mialem jakies takie dziwne zboczenie, ze gralem dla wlasnej przyjemnosci, a nie po to by zrobic przyjemnosc tworcom badz recenzentom.

PS. Jak Ci bylo wstyd pokazywac linka znajomym to po co pokazywales?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PS. Jak Ci bylo wstyd pokazywac linka znajomym to po co pokazywales?:P"

Znajdz mi notke gdzie napisałem że pokazywałem linka znajomym! Bo jakoś nie pamiętam abym gdzieś to napisał...BTW a to że głoszę swoją krytykę to mam do tego prawo, a to że uważasz ostrą krytykę za dziecinną formę wypowiedzi świadczy o tym że nie masz pojęcia o krytyce, także nie wypowiadaj sie w tej kwestii. To jaka jest moja forma świadczy po niekąd o moim charakterze i środowisku w jakim sie wychowałem, to że ty pieścisz się językiem emeryta to świadczy o tym że jesteś starym zgredem który całe życie przeniósł na wirtualny świat?? raczej chyba nie, to nie zaliczaj moich wypowiedzi do dziecinnych, bo ja nie widzę w tym żadnego podobieństwa. Poprostu patrze na te sprawy z innej perspektywy niż ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorry ale to jakaś porażka, to było żenujące !!! koleś zrobił tylko z siebie idiote,
> aż mi wstyd było pokazywać tego linka znajomym
!!! tylko odstrasza ludzi od gry, bo jeszcze
> ktoś pomyśli że tacy ludzie w to grają !!! FILM Z GRY SPOKO ALE TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMY
> !!! NIE POJAWIAJ SIE WIECEJ W NASTĘPNYCH FILMACH, BO PRZESTANE GRAĆ W AOCA !!!

Prosze, tu masz ten fragment :))
Sprawa nr 2 - Nie uwazam ostrej krytyki za dziecinna forme wypowiedzi. Twoja natomiast tak :) Wybacz, ale jeszcze nigdy nie dane mi bylo przeczytac w prasie przeczytac czegos takiego: "Film X jest do dupy !!! Aktorzy pajacowali !!! Nie kreccie niczego wiecej, bo przestane chodzic do kina !!!". Tak tylko stara gwardia antyfanow CDA pisala :)
3 - Powiedz prosze, na jakiej zasadzie twierdzisz, ze jezyk uzywany przeze mnie pasuje do zgreda? Dlatego, ze zdania buduje? To raczej swiadczy o poszanowaniu dla jezyka ojczystego. Rowniez sie z nim zbytnio nie pieszcze, chociaz bardzo chcialbym osiagnac taka wprawe w jego stosowaniu, jak chociazby Sapkowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qwacik
"Jak was to bawi to świadczy tylko o waszej głupocie i dziecinnym zachowaniu, pewnie ok 90% tych komentarzy to komentarze ludzi poniżej 15 roku życia tkzw. "No-Liferów" No comment..."

O naszej głupocie mówisz... hmmm... Każdy ma prawo krytykować, ale prosił bym o powstrzymywanie się od krytykowania tych których zdanie różni się od Twojego. Krytyka wobec filmiku.. proszę bardzo. Od ludzi, młodych czy starych jednako - wara. Jeśli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> Sorry ale to jakaś porażka, to było żenujące !!! koleś zrobił tylko z siebie idiote,
> aż mi wstyd było pokazywać tego linka znajomym !!! tylko odstrasza ludzi od gry, bo jeszcze
> ktoś pomyśli że tacy ludzie w to grają !!! FILM Z GRY SPOKO ALE TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMY
> !!! NIE POJAWIAJ SIE WIECEJ W NASTĘPNYCH FILMACH, BO PRZESTANE GRAĆ W AOCA !!!

Prosze, tu masz ten fragment :))
Sprawa nr 2 - Nie uwazam ostrej krytyki za dziecinna forme wypowiedzi. Twoja natomiast tak :) Wybacz, ale jeszcze nigdy nie dane mi bylo przeczytac w prasie przeczytac czegos takiego: "Film X jest do dupy !!! Aktorzy pajacowali !!! Nie kreccie niczego wiecej, bo przestane chodzic do kina !!!". Tak tylko stara gwardia antyfanow CDA pisala :)
3 - Powiedz prosze, na jakiej zasadzie twierdzisz, ze jezyk uzywany przeze mnie pasuje do zgreda? Dlatego, ze zdania buduje? To raczej swiadczy o poszanowaniu dla jezyka ojczystego. Rowniez sie z nim zbytnio nie pieszcze, chociaz bardzo chcialbym osiagnac taka wprawe w jego stosowaniu, jak chociazby Sapkowski :)"

Albo jesteś niedorozwinięty albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem... jak wół masz napisane, że wstyd mi pokazywać te filmiki znajomym, ALE NIGDZIE NIE JEST NAPISANE żE POKAZYWAłEM!!! - Wiec to twoja forma wypowiedzi jest kompletnie dziecinna skoro przytaczasz argumenty "z dupy wzięte" i już skończ szukać dziury w całym,bo tylko śmieszny jesteś. A to jakiego języka używam świadczy nie o mojej dziecinności tylko wulgarnym języku,a to tego nie trzeba być dzieckiem, jak nie odróżniasz tych dwóch rzeczy to już twoja sprawa(zalecam powtórkę szkoły podstawowej). I kolejna sprawa to jest taka, że to nie recenzja filmu tylko gry, w którą sam gram i patrząc na takie badziewne filmy mam świadomość, że większość osób ma podobne zajawki, dlatego mnie to bawi i dlatego to komentuje.


"O naszej głupocie mówisz... hmmm... Każdy ma prawo krytykować, ale prosił bym o powstrzymywanie się od krytykowania tych których zdanie różni się od Twojego. Krytyka wobec filmiku.. proszę bardzo. Od ludzi, młodych czy starych jednako - wara. Jeśli łaska."

Wara to wołaj do psa albo w rodzinie kogoś poszukaj! Ludzi tak samo można krytykować jak i filmy czy gry...To ty tak samo uważaj co piszesz, albo nie pisz wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh... Jakby to ujac... Nie wiem jakie zasady panuja w elo ziomalskim srodowisku, lecz zazwyczaj czlowiek piszacy, ze "bylo mu wstyd" ma na mysli pewien przykry, acz zamkniety epizod ze swojego zycia. Przykladowo: "Jasiowi bylo wstyd za swoja dziewczyne" - Jas poczul sie zazenowany w wyniku np. nieodpowiedniego zachowania swojej dziewczyny. Tak samo jesli Ty piszesz, ze "aż mi wstyd było pokazywać tego linka znajomym" to tym samym oznajmiasz nam, iz pokazales rzeczonego linka swojemu elo kumplowi i w wyniku tego zdarzenia poczules wstyd. (mrrr, taki kryptomasochista ;-) ) Tak niestety dziala nikczemny czas przeszly. Skoro jednak chciales przekazac komunikat o tresci odmiennej od powyzszego to tusze, iz chciales zastosowac mistyczny tryb przypuszczajacy.
Czeste stosowanie przez Ciebie bluzgow i wulgaryzmow niezaprzeczalnie swiadczy o braku kultury osobistej, braku poszanowania jezyka oraz ubogosci slownictwa. Co do tego najmniejszej watpliwosci miec nie mozna i calkowicie Cie popieram. Niemniej sugestia Twojej niepelnej dojrzalosci intelektualnej nie pochodzila ani z nadmiernego bluzgania (to tylko jedna ze skladowych) ani z wieku faktycznego, ktorym to sie zaslaniales. To jest po prostu wynik obserwacji Twoich reakcji, jako calosci. Final Twojej wypowiedzi z dnia 7 lipca jedynie owa sprawe wyeksponowal, a agresywna, przesycona wyzszoscia i jadem polemika ze mna tylko to potwierdza.
Reszte zostawiam bez komentarza.

PS. Zadnego wola zobaczyc nie moge, natomiast podskakujacego, sfrustrowanego gremlinka owszem ;)
PS2. Wiem, ze czasami bywam smieszny i bardzo mi to odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Revan 666
Przodownik
11.07.2008, 18:12

Argh... Jakby to ujac... Nie wiem jakie zasady panuja w elo ziomalskim srodowisku, lecz zazwyczaj czlowiek piszacy, ze "bylo mu wstyd" ma na mysli pewien przykry, acz zamkniety epizod ze swojego zycia. Przykladowo: "Jasiowi bylo wstyd za swoja dziewczyne" - Jas poczul sie zazenowany w wyniku np. nieodpowiedniego zachowania swojej dziewczyny. Tak samo jesli Ty piszesz, ze "aż mi wstyd było pokazywać tego linka znajomym" to tym samym oznajmiasz nam, iz pokazales rzeczonego linka swojemu elo kumplowi i w wyniku tego zdarzenia poczules wstyd. (mrrr, taki kryptomasochista ;-) ) Tak niestety dziala nikczemny czas przeszly. Skoro jednak chciales przekazac komunikat o tresci odmiennej od powyzszego to tusze, iz chciales zastosowac mistyczny tryb przypuszczajacy.
Czeste stosowanie przez Ciebie bluzgow i wulgaryzmow niezaprzeczalnie swiadczy o braku kultury osobistej, braku poszanowania jezyka oraz ubogosci slownictwa. Co do tego najmniejszej watpliwosci miec nie mozna i calkowicie Cie popieram. Niemniej sugestia Twojej niepelnej dojrzalosci intelektualnej nie pochodzila ani z nadmiernego bluzgania (to tylko jedna ze skladowych) ani z wieku faktycznego, ktorym to sie zaslaniales. To jest po prostu wynik obserwacji Twoich reakcji, jako calosci. Final Twojej wypowiedzi z dnia 7 lipca jedynie owa sprawe wyeksponowal, a agresywna, przesycona wyzszoscia i jadem polemika ze mna tylko to potwierdza.
Reszte zostawiam bez komentarza.

PS. Zadnego wola zobaczyc nie moge, natomiast podskakujacego, sfrustrowanego gremlinka owszem ;)
PS2. Wiem, ze czasami bywam smieszny i bardzo mi to odpowiada :)


Hahahaha...o człowieku nie skomentuje tego :D przeczytaj to 10 razy i będziesz wiedział dlaczego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zostawcie się nawzajem, jeden troll wejdzie i po chwili komentarze do zwykłego materiału stają się wielce rozwiniętym flejmem - nudzące to już jest.

Co do filmu - Age of Conan mnie nawet nieco zaciekawił, choć brak triala naprawdę negatywnie działa na ocenę gry. Jak już poradzą sobie z tymi serwerami i wrzucą trial do internetu, to chętnie skorzystam i przekonam się, czy warto na to wydać kasę. Mimo wszystko nie przepadam za "typowymi" MMO, a AoC mi na takiego wygląda - poza dorosłą otoczką nie ma raczej nic oryginalnego do pokazania. Choć może to ja się mylę. ;) No nic, czekam na 10 czy 14 dni darmowej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo mi sie podbal ;] Zwlasdzcza ze o Aoc malo wiem. Sporo jest takich jak ja, ktorzy chcieliby poszerzyc swoja wiedze na temat tego MMO. Nasteopny odcinek licze ze juz nie bedzie eksperymentalny, tylko dobrze wreżyserowany ;] Co do gramowiczowych komentów - są one załosnie smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powoli AoC przestaje przypominac juz "platna bete" co cieszy... jest jescze kilka bugow ale nie sa one juz tak widoczne jak mialo to miejsce na starcie gry xD ciekawe co przyniesie nastepny patche z odblokowaniem pvp exp i drop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować